Robert: "Jsem nesmírně stydlivý."

16. ledna 2009 v 21:37 | Tracy |  Robert Pattinson - Edward

Mnichov - Britský herec Robert Pattinson (22) způsobuje rozruch v Hollywoodu jako sexy upír. Film Stmívání z něj udělala přes noc hvězdu.


JOY: Jak jste se vlastně dostal k roli Edwarda Cullena?
Robert: Bylo to částečně náhoda a opravdové štěstí. Můj agent mi řekl že mám odejít z Londýna a jet do Los Angeles. Ten rok jsem tam vůbec nebyl. Tak jsem nasedl do letadla směr LA a zkusil jsem zajít na pár konkurzů. Jedním z nich byl i Stmívání ale v podstatě jsem tam vůbec neměl být. Když to nakonec dopadlo dobře nečekal jsem že bude úspěch tak masivní. Kdyby se mi to nepovedlo, pravděpodobně bych se soustředil na hudbu.
JOY: Stmívání pojednává hlavně o lásce. Zažil jste někdy něco podobného?
Robert: Byl jsem posedlý jednou dívkou celý rok, ale nikdy jsem s ní nemluvil z toho důvodu že jsem velmi stydlivý. Myslím že tohle je nejlepší způsob lásky...nikdy se nic nepokazí (smích). O rok později jsem jí to řekl. Byla šokovaná a říkala že si ničeho nevšimla. To je možná ten důvod proč jsem se dal na herectví.

JOY: Dnes jste považován za Sexysymbol. Docela lichotivé, že ano?
Robert: Je to bizarní. V loňském roce jsem mluvil o tom jak jsem chtěl holku a neměl jsem ani rande. Teď po mě šílí šestnáctileté holky. (smích)
JOY: Povězte nám něco o Vaší rodině
Robert: Můj otec pochází z Yorkshiru a v sedmdesátých letech se přestěhoval do Londýna. Měl spoustu pracovních míst ale většinu času se živil jako taxikář. Moje matka pracovala v modelingové agentuře. Byla vždy velmi svědomitá abychom já a sestra mluvily spisovně a hlavně aby nám bylo dobře rozumět.
JOY: Povíte nám něco o své vášni?
Robert: Když jsem v práci jsem zcela ponořen sám do sebe. O nic jiného se pak nezajímám. Hraní je můj život!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama