Robert Pattinson: "Nikdy jsem nebyl zamilovaný"

6. ledna 2009 v 18:41 | Tracy |  Robert Pattinson - Edward

Hvězda "Twilight" Robert Pattinson přiznává, že nikdy nebyl opravdu zamilovaný. "Snažím se ale být tak romantický, jak to jen jde," říká Rob (22).

To je zajímavá zpráva od herce, který je nyní v obležení milionů fanynek po celém světě, především díky úspěchu Twilight.

185centimetrový britský velikán dále přiznává, že jako mladík byl samotář a že u dívek neměl zrovna největší úspěch. "Něco před rokem jsem mluvil s dívkou a znažil se ji zaujmout," prozradil. Ovšem ona neměla zájem. Teď se však vše změnilo!

Twilight, který byl považován za "nezávislý trhák" s malým předpokladem k úspěchu se raketovým startem dostla na přední příčky a vydělal přes 240milionů dolarů.

Upíří romance z dílny Summit Entertaiment se s rozpočtem 37milionů dolarů vyplatila a Summit Entertaiment má také práva na natáčení dalšího pokračování s názvem "New Moon". Druhý film má rozpočet již 50milionů dolarů a první klapka padne v březnu tohoto roku. Třetí pokračování "Zatmění" se pak plánuje natočit v těsném závěsu za "Novým měsícem".

Neočekávaná popularita Twilight vynesla na výsluní nejen Roberta, ale také jeho hereckou kolegyni Kristen Stewart (18). Robert sám přiznává, že popularita mu není tak moc příjemná a že je raději doma a něco podniká tam, protože pokud chce jít ven, okamžitě je kolem něj obrovský rozruch.

Takže co se "volnému" Robertovi zdá přitažlivé na opačném pohlaví? Zajímavé je, že většinou uznává stejné kvality, jako jeho tajemná postava Edward Cullen. "Nebýt ihned čitelný," říká Robert. "Na ženách je také atraktivní trocha tajemna. V dnešní době plné celebrit je však těžké najít někoho s takovými vlastnostmi." 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 holinka holinka | 6. ledna 2009 v 20:10 | Reagovat

jee, tak to bychom se meli potkat, treba by to vyslo :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama