Emma neví kam má jít

5. března 2009 v 15:35 | Tracy |  Novinky (Emma Watson)

Mladá herečka Emma Watson, představitelka Hermiony z Harry Pottera, má ´problém´. Přijali ji totiž na Yale i Cambridge a ona teď neví, na kterou z těchto prestižních univerzit jít!
O přijetí na prestižní univerzity Yale či Cambridge sní řada ambiciózních vysokoškoláků. Když je někdo ale tak šikovný, že se dostane na obě školy vzdálené od sebe tisíce kilometrů, pak možná musí řešit velké dilema jako herečka Emma Watson. Jí se splnil sen a složila úspěšně přijímačky na obě univerzity. Teď však Hermiona z Harryho Pottera neví, na kterou školu nastoupit.

Osmnáctiletá hvězda je z obou výsledků nadšená, ale ještě se nerozhodla, kam se skutečně zapíše. Zda zůstane doma a bude chodit na školu v Cambridgi nebo odletí za Atlantik. Vedle studia se chce Emma přitom stále věnovat herectví. Doma v Anglii by měla ale nablízku rodinu.

"Dostala jsem se na Yale!" nadšeně oznámila na svém blogu Watsonová. Jenže pár dní předtím potvrdila, že se dostala také na Univerzitu v Cambridgi, kde by začala studovat anglickou literaturu.

Emma rozhodně při studiu nehodlá pověsit herectví na hřebík. "Jodie Fosterová to zvládala a Natalie Portmanová taky. Myslím, že je naprosto možné zvládnout univerzitu i filmování. A opravdu si myslím, že univerzita ze mě udělá lepší herečku. Zkušenost tohoto života, práce v předepsaných termínech, život se studenty. To jsou vše věci, po nichž toužím. Jsou totiž herečky, které vůbec nevědí, co je to vyprat si vlastní věci či doběhnout na autobus. Ale já taková být nechci. Pro mě je toto teprve začátek. Ukázala jsem zatím jen maličko z toho, co dokážu. Přijde toho mnohem, mnohem víc," věří si Watsonová.

Univerzita Yale má sídlo v New Havenu amerického státu Connecticut, Cambridgeská univerzita je druhou nejstarší anglickou univerzitou, od Londýna je vzdálena 45 mil - asi 72,5 kilometru.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama