Rhys Ifans o své roli Xenophiliuse Láskoráda

5. dubna 2009 v 13:57 | Tracy |  7. díl
Koncem minulého týdne jsme byli informováni o tom, že herec Rhys Ifans oznámil své fungování ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti, v němž si zahraje Xenophiliuse Láskoráda, excentrického otce Lenky Láskorádové a vydavatele časopisu Jinotaj.
Herec v nedávném rozhovoru promluvil o své nové roli v posledním Potter-filmu, přičemž považuje za čest, že si v něm může zahrát a zmínil i další filmové projekty.

Krátký rozhovor si můžete přečíst v pokračování ...


Máte trochu volného času?
Ne, momentálně pracuji na novém projektu s Benem Stillerem, ve čtvrtek jsem se vrátil do LA, kde pracujeme na filmu Greenberg. Potom letím zpět na natáčení relikvií smrti a nakonec mě ještě čeká i natáčení filmu Nanny McPhee 2, kde se objeví spolu s Emmou Thompson (profesorka Trelawneyová v HP). Takže jsem dostatečně využit.

Koho hrajete v Harrym Potterovi? Jaké to je dělat pro změnu rodinně zaměřený film?
Hraju čaroděje. Myslím si, že poslední dva filmy budou skvělé. Nikdy jsem nebyl skutečným fanouškem Harryho Pottera, ale líbí se mi, jak se stává temnější a také to, jak Daniel Radcliffe a jeho kolegové rostou společně s příběhem. Harry Potter je malým kouskem historie; tedy bude. Takže trochu považuji za čest, že jsem dostal nabídku pracovat na tomto projektu a ačkoliv nemám vlastní děti, mnozí z mých přátel je mají, je tedy úžasné dělat něco, co si mohou prohlédnout i oni. Jsem dobrým čaroděje, je to opravdu úžasný chlapík.

První část relikvií smrti přijde do kin koncem příštího roku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama