Zpověd Bonnie z natáčení v Princi Dvojí Krve

26. dubna 2009 v 13:32 | Tracy |  Novinky (Bonnie Wright)
Stránka SnitchSeeker.com přinesla všem fanouškům svou v pořadí již druhou reportáž o natáčení Prince. Jejich návštěva v Leavesden Studios, kde se soustřeďuje většina natáčení všech filmů, se uskutečnila v lednu 2008 a první reportáž byla zveřejněna v prosinci minulého roku. Dnešní zpráva obsahuje exkluzivní rozhovor s Bonnie Wright, která ztvárňuje Ginny Weasleyovou.

Bonnie Wright, která ztvárňuje Ronovu mladší sestru Ginny už od svých osmi let, si konečně mohla díky novému filmu, vyzkoušet to, na co se dosud jen zpoza kamer dívala a záviděla svým kolegům, kteří ztvárňují její starší bratry. Konečne si zahrála Famfrpál. "Je to zábava, ale je to i dost bolestivé, kdy má do vás něco trefit. Natáčí se velmi vysoko a řeknete si 'Proboha, já jsem opravdu vysoko' a dostanete panický strach ale i tak to je zábava. "
Pokračování v článkuGinny se podobně jako její bratr, nový brankář, dostane do Harryho týmu. On však brzy zjistí, že k Ginny má mnohem větší vztah než by bylo normální. Pro Bonnie byl tento scénář opravdu velmi podezřelý a posuzovala, zda bude souhlasit s natáčením této scény. Přiznává: "Je to o něco komfortnější s někým, koho znám než s úplně neznámým člověkem." Pro Bonnie to bylo po pěti knížkách malým šokem. "Byl to celkem šokující vztah, protože jsem si dosud nemyslela, že by se partnerství Ginny s Harrym dalo realizovat."

Protože Ginny byla v šestém filmu posunuta více dopředu než v předchozích filmech, musela absolvovat také velkou spolupráci s režisérem Davidem Yatesem a podrobit se menší zkouškou, aby bylo vše dokonalé. Yates říká: "První pokusy natočit scény s Ginny i Harrym se nám zdály nedostačující. Bylo na tom hodně práce, chtěli jsme to mít úplně perfektní, zachytit ten kontrast. Ginny je nejmladší ze všech weasleyových dětí ale už není jen poslušné děvčatko. Udělali jsme s ní krok vpřed." Ginny také potvrdila, že při natáčení prince už Yates hovořil také o postavě Ginny v Relikvii Smrti.

Bonnie oblíbené záběry jsou například velká vánoční bitka, Ginny to však neodůvodňuje akcí, ale tím, že se těší, když jsou všichni na place.

Ptali jsme se, co ji nejvíce potěšilo na Princi dvojí krve, co v předchozích filmech nebylo. "Určitě je to kouzelná hůlka, ta je opravdu skvělá. A dále, vždy jsem chtěla nosit nebelvírský svetr, teď jsem ho dostala. Vždy na ostatních působil opravdu reprezentativně. Líbilo se mi však vše! Takové zážitky bych chtěla prožívat stále, v každém studiu! To by bylo super! "

ZDROJ
+ moje úpravy 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama