Zpověd Ruperta z pocitů famfrpálu v šestém díle

26. dubna 2009 v 13:24 | Tracy |  Novinky (Rupert Grint)
Stejně, jako i redaktoři ze SnitchSeeker.com, i jistá Vanessa Davies z fanouškovské stránky o Harrym Potterovi Mugglenet.com připravila pro všechny stručnou reportáž o její návštěvě v Leavesden Studios. Tentokrát jsme pro vás přeložili kratší zpověď Ruperta Grinta, podle kterého bude famfrpál naprosto úžasný!

Vanessa popisuje svůj příjezd do studií v lednu 2008: "Seděla jsem v jedné místnosti s desítkami dalších novinářů, který netrpělivě čekali na Ruperta. Všichni jsme s ním chtěli mluvit o jeho prvním 'létu' na koštěti."

Rupert hned zareagoval: "Famfrpál bude opravdu úžasný, nejlepší, jaký jste doposud viděli. Náš kousek týmu dělá neuvěřitelné věci, opravdu neuvěřitelné věci. "
Čtěte dále v celém článku

Potom se nám Rupert s radostí předvedl ve své nové famfrpálové výbavě. Popisoval to takto: "Toto je pouze část z kostýmu. Protože jsem brankář, mám tyhle kožené chrániče na hrudník, kolena a lokty a taky helmu. "

V místnosti vše vrcholilo absolutním vzrušením, ale Rupert potvrdil, že to nebyla pouze zábava: "Bylo to takové antivyvrcholení, protože je skutečně velmi bolestivé a strašně nepříjemné sedět na tvrdém koštěti."

V čem bude famfrpál lepší než ty předchozí? "Bude méně brutálnejší jako ten naposledy. Poslední famfrpál (vězeň z Azkabanu) byl opravdu tmavý a děsivý avšak v tomto budou i světlé stránky. Famfrpál je celkem zábava, protože pro Rona představuje dvě stránky. Ta první nastane tehdy, když si bude myslet, že je naprosto geniální, protože se domnívá, že vypil elixír. Na druhé straně, při výběru brankáře byl naprosto hrozný. Pokusil jsem se to i tak ztvárnit. "

Podrobnější video zprávy, kompletní video interview budou zveřejněny v červenci.

ZDROJ
+ moje úpravy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama