Květen 2009

Strážník Roscoe v podezření

17. května 2009 v 15:47 | Tracy |  POVÍDKY
Přihlásila jsem se do soutěže na www.poeta.cz. Hlavní výhrou v této soutěži je hra The Sims 3. Aby jste se této soutěže mohly zůčastnit, stačí napsat krátkou povídku o simíkovi, kterého si vyberete. To jsem udělala. Tak jsem zvědavá jak to dopadne . Moji povídku (Strážník Roscoe v podezření) si můžete přečíst tady a nebo v celém článku.

Natáčení ve Walesu skončilo

17. května 2009 v 13:31 | Tracy |  7. díl
Týden natáčení scén k Lasturovému domečku do filmu Harry Potter a Relikvie smrti je úspěšně za námi. Podle dostupných informací, hlavní část natáčení s herci úspěšně skončila a většina filmového štábu se vrací do studii Leavesden.
Zajímavým a nezpochybnitelným faktem tohoto natáčecího týdne je fakt, že se ve scénách v Lasturovém domečku vůbec neukázala herečka Clémence Poésy, což přispívá k nesčetným otazníkům o její účasti jako Fleur Delacourové-Weasleyové v posledním dvoudílném filmu.


Nová fotka Belly

15. května 2009 v 19:29 | Tracy |  Stmívání
Nová fotka Kristen Stewart z promo shootu pro Twilight.


Robert o vzpomínkách na natáčení HP4

15. května 2009 v 17:04 | Tracy |  Robert Pattinson - Edward
Jediný film z Potter série, do kterého mohl i Robert Pattinson přispět se svou troškou, byl právě Ohnivý pohár. Ztvárnil v ní jednu z důležitých postav, protože Cedric Diggory se stal jedním z bradavických šampionů turnaje tří kouzelnických škol.

O jeho vzpomínkách na natáčení:
"Nevědel jsem, jak zpočátku zaujmout, tak jsem se pustil do Harryho Pottera rozhodnutý působit jako skutečný herec, tedy alespoň na chvíli."

"Všichni byli velmi milí lidé. Vypadalo to, že to berou vážně ale nebylo to tak. Makali jsme několik týdnů, byl jsem do toho celý zbláznení. S Rupertem jsem se zejména zabavoval".

"Scény v bludišti jsem natáčel jako první a pro film to bylo jednou z důležitých scén. V řadách byly obrovské a hydraulicky ovládané umělé "živé" ploty.
Prostoru tam bylo málo a s Danem jsme se museli prodírat přes úzké uličky a tvářit se, že plot je vážně začarovaný. Bylo tam ale i mnoho věcí, které se mi celkem líbily. Ja sem nikdy nevědel jak se dobře skáče do vody. Štáb mě to učil v malé nádrži ale před kamerou očekávali že skočím do 60 stop hluboké vody a chtěli, abych v ní i něco dělal. "Francii bude křižovat vlak šestého dílu HP!

14. května 2009 v 22:08 | Tracy |  6. díl
Podle nejnovějších informací bude tohoto června po celé Francii cestovat Harry Potter a Princ Dvojí Krve vlak, a to při příležitosti oslavy uvedení šestého filmu 15. července.
Ve vlaku se bude nacházet mnoho kostýmů, artefaktů a mnoha dalších věcí. Vedle těchto skvělých věcí je jistě stejně skvělou zprávou pro Francouze i zmínka o tom, že účastníci jízdy si budou moci zahrát na Wii (herní konzole) hru Princ dvojí krve.

Termíny:

Úterý, 9. června - Paříž
Středa, 10. června - Lille Flandres
Čtvrtek, 11. června - Remeš
Pátek, 12. června - Lyon Perrache
Sobota, 13. června - Marseille
Neděle, 14. června - Bordeaux
Pondělí, 15. června - Limoges
Úterý, 16. června - Tours
Středa, 17. června - Rennes
Sobota, 20. června - Nantes
Neděle, 21. června - Štrasburk

Co ve vlaku najdeme?
Předměty z Příčné uličky, Weasleyovského obchodu, třídy elixírů, vyzdobená kanceláři Horacia Slughorna, nebelvírské klubovny a Brumbálově pracovně. Mezi živější exponáty patří Hedvika, hipogryf Klofan, Tesák a paní Norrisová.


Fotky z natáčení u Lasturové vily

13. května 2009 v 21:56 | Tracy |  7. díl
Včera se na pobřeží ve Walesu začaly natáčet dvě scény k Relikviím smrti. První scéna by se měla týkat Dobbyho pohřbu a druhá odchodu tria z Lasturové vily. Natáčení se zůčastnil Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Helena B. Carter, Evanna Lynch a Warwick Davis.

free image hostfree image host free image host free image host free image host free image host free image host
více fotek najdete v celém článku