Rozhovor s Robertem

31. května 2009 v 18:00 | Tracy |  Robert Pattinson - Edward
Na internetu se objevil nový rozhovor s Robert pro TU Magazine. Robert hlavně mluví o své hudbě, Twilight a o slávě.

Pracoval jsi na soundtracku k Twilight.
Minulý rok jsem napsal nějaké songy a myslím že Nikki Reed je dala na cédéčku Catherine Hardwicke se slovy "Podívej se na to!" a ukázala mi nějaké náhodné scény z filmy s mou hudbou. Myslel jsem si, že to bude hodně bizarní, ale bylo to ok. Nikdy jsou nemyslel, že se něco takového stane. Že budu na soundtracku nějakého filmu, ale nakonec jsem souhlasil. Teď jsem připraven podepsat smlouvu o nahrávání, ale ještě si nejsem úplně jistý. Oni měli jen pár songů které jsem nahrál před několika lety. Myslel jsem, že bych je měl nahrát pod různým jménem, ale každý mi říkal, že to dobrá věc.Myslím, že by ses mohl někdy naplno věnovat hudbě?
Ne jako povolání, protože je to až moc těžké. Myslím, že pokud chcete psát hudbu profesionálně, je to velmi stresující. Obzvlášť když musíme vystupovat před tisíci lidmi. Ale pokud máme touhu psát, tak na tom není nic špatného. Pokud u toho teda nepřemýšlíte o penězích.

Ve filmu vypadáš velice šikovně, cítíš se tak i když se na sebe díváte ve filmu? Nerad se na sebe dívám, protože se vždycky cítím divně, jako kdyby se mi chtělo zvracet. Ale jsou tam taky věci, které jsem nemusel zahrát jako upír. Vždycky se tam snažím dát i něco pozitivního. Ale myslím si, že lidi milují ty špatný chlapy, které nic nezajímá. Jsou pro ně víc přitažliví.

Myslíš, že je sláva fajn nebo tě to obtěžuje?
O tomhle jsem moc dlouho neuvažoval. Při propagaci filmů navštěvujeme hodně velká města a všichni nadšení lidi na vás křičí. Ale když pak odejdete z tiskovky, nikdo o vás neví. Je to jako žít dva různé životy.

Co myslíš? Kolik holek má doma tvůj plakát?
Když se mě na to poprvé zeptali, moc jsem si to neuvědomoval. Myslel jsem, že to bude nezávislý film, ve kterém je upír a sladká herečka a další inteligentní věci. Nikdy jsem nemyslel, že to bude něco tak velkého.

Co bylo těžší? Film Twilight nebo jeho propagace?
(směje se) Hrají je víc upřímné. Propagování je snadné, jen celý den mluvíte. Ale vím, že pro nějaké herce je tohle hodně stresující a taky hodně rozčilující to pořád opakovat. Ale to všechno k tomu patří.

Řekni nám o baseballové scéně. Řekli nám, že v tom nejste až moc dobrý.
Kdo ti to řekl? Mě jde baseball. Z nějakého důvodu po mě Catherine chtěla, abych to uměl profesionálně hrát, a já si myslel, Proč? Edward je upír, proč musí umět dokonale hrát baseball? Nikdy jsem tomu nerozuměl a pořád jsem se na to ptal. Nemusel chtít hrát a znát pravidla, ale Catherine řekla, že tahle scéna musí hodně reprezentovat. Ale jo, jsem v tom hroznej. Nebuďte z toho překvapení pokud jeden den vidíte lidi oblečen za upíry, kteří hrají baseball (směje se) je to divný. Ale pro mě to byla ta nejtěžší scéna.

Těšíš se na New Moon?
Rozhodně. Když jsem natáčel Twilight, nečekal jsem, že se to stan trilogií, jestli první film zaujme lidi. Pokračování víc ukáže charakteristiku postav a jejich příběhy.
Zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jedlík jedlík | 1. června 2009 v 7:14 | Reagovat
2 Tracy Tracy | 1. června 2009 v 7:50 | Reagovat

Super! Díky moc :o)

3 jedlík jedlík | 1. června 2009 v 8:58 | Reagovat

neni zač a přijdeš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama