Rupert o vývoji své postavy Rona ve všech Potterovkách

4. května 2009 v 15:32 | Tracy |  Novinky (Rupert Grint)
Wizard Universe zveřejnilo poslední z třetice rozhovorů, dnes s Ruperte Grintem. Vypráví, jak se od začátku série až dosud jeho postava Rona vyvíjela, nebo jak prožíval zvýšenou pozornost od dívek a spolupráci s Jessie Cave (Levandule).

Jak byste popsal Ronův vývoj od prvních filmů až k současnosti?
"V porovnání prvních tří filmů a Prince Dvojí Krve se vidím jako úplně jiný člověk. Myslím si, že Ron v šestce absolutně dospěl. Snaží se být již dospělým, chce zachraňovat, protože ví, že svět se stává strašidelným. Ve filmu je také vidět i bratrská lásku mezi ním a sestrou Ginny, chce ji chránit. "

Ron v novém filmu dostane celkem slušnou pozornost od dívek. Víme, že jste v minulosti hlásal, že pokud přijde na romantickou scénu, kterou musíte odehrát, dostal byste z ní panický strach. Jak to bylo tentokrát?
"Je to ještě horší než jsem si myslel. Vztah s Jessie mimo kamer byl skvělý a byla s ní zábava, ale když došlo na krájení chleba, byl jsem ze všeho velmi nervózní. S Jessie jsme se seznámili s tím, co podstoupíte a jednou z prvních scén už za dva dyn byla právě ta líbací. "

Pokud si někdy v budoucnu vzpomenete na natáčení, jaká část z něj to bude?
"Design mého zadku." (Smích) "Sedadlo na koštěti bylo pro mě malé a tak by všichni diváci viděli rysy mého zadku. Trvalo několik dní dokud mi naštelovali tu správnou velikost sedadla. Mimochodem, bylo velmi nepohodlné. Na famfpálové scény jsem se tešil, ale nebyla to až taková zábava. Nakonec jsem si však vyprosil pěkné pohodlné sedadlo.
Weasleyovým rovněž vyhořel dům. To je jedna z těch vzrušujících částí. Všichni jsme při natáčení musely stát velmi blízko hořící budovy. Ano, doslova hořící. Někteří se k tomu báli přiblížit a odvážnější se tomu smáli. Byla to zábava. "

ZDROJ
+ moje úpravy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kara Affí Kara Affí | Web | 4. května 2009 v 17:07 | Reagovat

Ahojky,
no popravdě jsem musela udělat trochu úprav v tom designu, protože jsem chtěla mít trochu vychytávek v menu, ale protože byl moc úzký tak to nevypadalo dobře XD. Ale koukám, že ty máš naprosto nádherný design!
P.S.: Dneska jsem byla s kámoškou v papírnictvý a měli tam naprosto úžasný placky stmívání  :-D  

2 M!n!§♥ M!n!§♥ | Web | 4. května 2009 v 17:21 | Reagovat

taky se těšim na další a moc budu spát u kámošky a co budeš dělat ty ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama