Nový rozhovor s Kristen Stewart

13. června 2009 v 14:57 | Tracy |  Kristen Stewart - Bella
Jaký je to pocit být zpátky na natáčení, při práci na dalším Twilight filmu?
Kristen: Být zpět na natáčení druhého filmu mi připadá jako nad realitou, když vezmu v úvahu to, že je to něco, o čem jsem celý rok přemýšlela a teď tu jsem, na natáčení. Ale už jsem se tak nějak nemohla dočkat.

Je to těžké, obvykle totiž dokončíte natáčení filmu a následuje dlouhý proces truchlení. Musíte opustit svou postavu. Musíte to pustit z hlavy, protože jinak vás to pořád otravuje. V tomhle případě jsem se své postavy nemohla úplně vzdát, ale v mezičase jsem pracovala, což je docela zvláštní pocit. To, jak jednoduché bylo vklouznout zase zpátky do téhle role, je divné. Nevím, jestli je to tím, že se mám k čemu odvolávat, jako ty knihy, nebo protože jsem prostě věděla, že se musím vrátit. Nevím, ale je to dobrý pocit. Jako bych se konečně mohla uvolnit, ten tlak je pryč.

Ale nezpůsobuješ si ten tlak trošku sama?
Kristen: Jo, mám ten pocit při každém filmu, který točím. Jde jen o to, že při tomhle jsem musela čekat rok. Pokud na daném příběhu, nebo té postavě, na níž právě pracuji, není něco, co je potřeba doslova doplnit - myslím tím dovršit - pokud už to nebylo předtím ukázáno, pokud už to není zažité, je to pouhý příběh a ještě to není hotové. Takže dokud ten film nemáte hotový, nacházíte se v bodě, kdy máte zkrátka možnost danou postavu zabít, zničit. Pokud se vám to nepovede věrně zobrazit, nikdo jiný už nikdy neuvidí ty rysy a vy se z těch zážitků nic nenaučíte, protože jste to prostě neudělali správně.
Takže ano, pro tu myšlenku prožít si něco, co považuju za užitečné a možnost, že se ostatní lidé následně poučí skrze mé vlastní zážitky, pro to bych udělala cokoli. Klidně bych kvůli tomu skočila z útesu. Počkat! Ve filmu vlastně skáču z útesu! Perfektní (směje se).


Co je na druhém pokračování jiné? Tvá postava, Bella, opět riskuje...
Kristen: No, ona přijde o to, co jí v podstatě jako jediné hnalo dopředu v jejím celém životě. Ztratí muže, do něhož je zamilovaná, ale ztratí i celý svůj životní plán a na to, aby byla nucena do takového rozhodnutí, je tak mladá. Je to taková proslavená a komplikovaná verze toho nejhoršího rozchodu, kterým jste si sami kdy prošli. Z ničeho nic najednou o všem pochybujete. Z ničeho nic najednou vůbec nic nevíte a byli jste odhozeni uprostřed velkého ledového oceánu.
Kupodivu tam ale je postava, která je dostatečně hřejivá a zářivá, aby ji z toho vytáhla a je to skutečně srdcervoucí. Protože i přes to, že Jacob je pro ni perfektní, ona se drží ideálu, vytrvává v té horlivé lásce, kterou cítí k Edwardovi, i když to není pohodlné, ani praktické a už vůbec to není dobrý nápad. Takže to u ní dokazuje velkou sílu. Něco takového zvládne jen někdo, kdo opravdu důvěřuje svým pocitům.
Takže v podstatě to je tak, že film začně a všechno je skvělé, ale pak se najednou všechno hrozivě zhroutí, potom je to všechno ok, a pak zase "ne, ne, ne, život je těžký". A ještě se to znovu zhorší, protože on se znovu vrátí.

Je Bella introvertní, nebo jen hledá ideál?
Kristen: Nemyslím si, že by byla tak extrémně introvertní. Ona prostě našla spojení, které bylo pravé. Je to takový hledač pravdy. Není jedním z těch, co by se ztratili v nějaké fantazii. Snaží se sama vyhnout zklamání. To je myslím to, co činí příběh Edwarda a Belly tak podmanivým. To, že tohle je dívka, která by normálně nic šíleného neudělala.

Takže komu dává přednost Kristen, upírovi, nebo vlkodlakovi?
Kristen: Kristen by vůbec neměla otevírat pusu (směje se). Kristen je absolutně na roztržení. Kristen by měla přestat užívat své jméno ve třetí osobě.

Celý rozhovor si můžete přičíst tady.
 ZDROJ, překlad intoxicated.cz 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám nový vzhled Kristen Stewart?

Ano
Ne

Komentáře

1 Devilona a Cath Devilona a Cath | E-mail | Web | 13. června 2009 v 15:45 | Reagovat

ahojky, jj jasný rozmysli se. Rozhodně nechceme aby u našeho blogu trávili lidi celý den, stačí 10min tejdně ;) tak si to rozmysli a kdyžtak se pak přihlaš přes formulář na naší stránce ;) :-)měj se hezky pa  :-)

2 jedlík jedlík | 13. června 2009 v 20:14 | Reagovat

můžu zejtra přijít na chvíli

3 Tracy Tracy | Web | 13. června 2009 v 20:21 | Reagovat

[2]: jo určitě můžeš  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama