Srpen 2009

J.K.R. a Robbie Coltrane přispívají charitě nakresleným obrázkem

31. srpna 2009 v 13:20 | Tracy |  J.K. Rowlingová
J.K. Rowlingová se rozhodla pomoci jedné charitativní organizaci, která shání finanční prostředky pro dívku Tilly Lockey, která v 15 měsících (roku 2007) kvůli meningokovému onemocnění přišla o ruce (od zápěstí po prsty) a prsty na nohou.
Dívence budou dávány umělé náhrady každý rok, protože neustále roste, dokud nedovrší 18-ti let. Letos jí jsou přibližně 3 roky.
Mimo J.K. Rowlingové se rozhodli pomoci také Robbie Coltrane a dalších víc než 100 celebrit. Nakreslili proto obrázky rukou, které se budou dražit v aukci.

Výstava kreslených obrázků od celebrit se koná 5. září v Centru pro Život, Newcatle.

free image host free image host free image host
ZDROJ

Víme kdy Hermiona políbí Rona?!

31. srpna 2009 v 13:16 | Tracy |  7. díl
Pamatujete se ještě na to, jak se v červnu natáčela scéna, při níž Hermiona políbí Rona? Tak přesně o této části filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. nejnovější pronikly na světlo světa podrobnější informace!
Údajně spolehlivý zdroj totiž prozradil, kde a za jakých okolností padla tato téměř již legendární pusa. Musíme vás také upozornit, že pokud je tato informace skutečně pravdivá, tak jde o celkem velký SPOILER, který prozrazuje celkem zajímavou část posledního filmu. Přizpůsobte tomu svoji zvědavost

! POZOR SPOILER!

►Více v článku

In Touch » Czech Magazines - Interview

31. srpna 2009 v 13:06 | Tracy |  Kristen Stewart - Bella
Po dlouhém odloučení si milenci v LA užívali vášně jako ještě nikdy předtím!Tak se dočkali! Po dvou nekonečných měsících, kdy je práce zavála přes čtyři tisíce kilometrů od sebe, se Kristen a Robert nemůžou nabažit jeden druhého! "Je jasné, že jsou spolu - a zamilovaní," říká známý. "Nevydrží dlouho jeden bez druhého."Návrhy Belliných svatebních šatů

27. srpna 2009 v 10:09 | Tracy |  Nový měsíc
Více známých návrhářů dostolo šanci ukázat, jak si představují Belliny svatební šaty.

     
  Monique Lhullier  
Více v celém článku

Rozhovor s Kristen a Taylorem

27. srpna 2009 v 9:31 | Tracy |  Kristen Stewart - Bella
- -
Taylor a Kristen sedí na stromě ... H-E-R-E-C-T-V-Í? Nazvěme listopadový New Moon, jedním Twilight románem, který ji "zastrašuje", Kristen Stewart ví, že milióny fanoušků v listopadu uvidí film a uvidí ji, jak dělá oči na Roberta Pattinson a Taylora Lautnera. Ale nejpříjemnější překvapení pokračování, na čem trvá, bude sledovat intenzivní hraní, které hvězdy série museli použít aby zavedly komplexní milostný trojúhelník od Stephenie Meyer. V tomto exkluzivním rozhovoru, mluví Kristen a Taylor o vztahu Belly a Jacoba, nějakých nových scénách, které byly přidány do scénáře a intenzivních dnech na setu, které téměř "zabili" KStew.

MTV: Kristen, podle tebe, jak je vztah v New Moon mezi Bellou a Jacobem odlišný od vztahu Edwarda a Belly v Twilight?
Kristen: Je to tak odlišný vztah; je zcela nový.

Bella jako upír už v Zatmění?

27. srpna 2009 v 9:19 | Tracy |  Kristen Stewart - Bella
Po internetu koluje velmi zajimavá zpráva od Lainey Gossip o Kristen Stewart alias Belle Swan. Konečně se začal měnit Kristenin vzhled z Joany Jett na naší Bellu. Ale zajímavé na tom je, že si Kristen zkoušela nový účes a make-up na roli upírky Belly. Takže se teď samozřejmě objevily i spekulace, že proměnu Belly uvidíme již v Eclipse. Monohem pravděpodobnější verze však je, že uvidíme Bellu jako upíra jen v Alicině vizi, nebo že líčení bylo pouze nácvikem na natáčení 4. dílu ságy...
ZDROJ


Robertův nový photoshoot

27. srpna 2009 v 8:51 | Tracy |  Robert Pattinson - Edward
Fotky jsou bohužel dost malé, snad se jich dočkáme i ve větší podobě a kvalitě!

free image host free image host free image host free image host