Říjen 2010

Green Day pro Oakland Children's Hospital

21. října 2010 v 21:44 | Tracy |  Green Day
Green Day pokračují v podporování Children's Hospital & Research Center Oakland - podepsali pár super věcí, které se teď dají vydražit na on-line aukci (na ebay). Celý výtěžek jde přímo do dětské nemocnice. Klikněte zde nebo na obrázek pro zobrazení aukce. Aukce bude končit 29. října.

Words I Might Have Ate

18. října 2010 v 20:54 | Tracy |  Green Day - videoklipy, písničky...
Dneska mi v hlavě pořád zněla tahle písnička - Words I Might Have Ate. Dávám ji sem ve dvou podáních, v takovém, jak je nahraná na cédéčku (Kerplunk) a v koncertovém podání - to se mi totiž líbí víc .

Koncertová verze je v celém článku

BJ a Cleo

17. října 2010 v 15:16 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Billie Joe dal na Twitter fotku sebe s pejskem. Je to strašně roztomilý!Green Day na obálce Perských novin

17. října 2010 v 13:47 | Tracy |  Mike Dirnt
Green Day se objevili na obálce novin El Comercio v Peru. TADY si můžete přečíst rozhovor s Mikem Dirntem, mluví tam hlavně o novém směřování kapely a jejich pohledu na svět.

ZDROJ: greenday.com


Kimi má narozeniny!

17. října 2010 v 11:45 | Tracy |  Kimi - novinky
Happy birthday Kimi!
Dnes je 17.10. což znamená, že má Kimi Räikkönen narozeniny! Je mu 31 let.
Přeju mu všechno nejlepší!
Přála bych mu, aby oslavil svoje narozeniny nějakým pěkným umístěním v nejbližší rally Španělska nebo třeba uzavřením smlouvy na nějaké dobré místo pro příští rok!

Promo fotky k HP7

11. října 2010 v 15:45 | Tracy |  7. díl
Objevily se nové promo fotky k sedmému dílu Harryho Pottera.
Film nebude přístupný dětem do 13 let.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
Další fotky v celém článku

Billie Joe na lamě

10. října 2010 v 17:10 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Na twitteru Green Day se objevila fotka Billieho, jak sedí na lamě :D.
Bylo to vyfocený v Kolumbii.


Green Day interview ve Venezuele

8. října 2010 v 22:49 | Tracy |  Green Day
Green Day dneska zahájili své turné po Jižní Americe. Při té příležitosti dělali včera interview se svými fanoušky ve Venezuele, kde jejich turné začíná. Na záznam se můžete kouknout TADY.


Nejzajímavější informace z rozhovoru je ta, že skupina nahrává každou show pro nadcházející live CD / DVD, a že už mají napsaných 30 nových písní pro jejich další studiové album. Billie ovšem taky řekl, že album hned tak rychle hotové nebude. Ale hlavně že se ho někdy dočkáme :D

Další fotky v celém článku.

Vyjádření Renaultu a Kubici

7. října 2010 v 16:25 | Tracy |  Kimi - novinky
Robert Kubica a Kimi Räikkönen
Tým Renault odmítl, že by se zviditelňoval prostřednictvím potenciálního spojení s bývalým mistrem světa Kimim Räikkönenem. Francouzi prý jen informovali o faktech.
"Nesvezli jsme se na Kimiho image, jak tvrdí on v tisku," řekl šéf Renaultu F1 Eric Boullier pro Autosport. "Jeho manažeři nás kontaktovali po Spa. Chtěli začít jednat a my jsme v té době řekli: ´Prosíme počkejte. Ano, jsme velmi polichoceni, že jste nás kontaktovali, ale potřebujeme dokončit hodnocení Vitalijova potenciálu. Ve chvíli, kdy dospějeme k nějakému závěru, ozveme se vám.´ To bylo vše."

"Od té doby jsme s nimi nebyli v kontaktu, protože jsme nedokončili hodnocení Vitalijova potenciálu a neměli jsme co říct. Nikdy jsem nevyužil média. Nevidím smysl v tom, že bych říkal médiím, že má Kimi zájem a nahání nás. K čemu by to bylo?"

"Nakonec velký zájem měla média minulý týden a neustále informovala o našem kontaktu. Asi proto, že nebylo o čem jiném informovat a to asi Kimiho naštvalo, že je pořád v tisku. Ale říkal jsem pravdu a když došlo ke zveřejnění, byl jsem férový a zdvořilý. Ano, polichotilo nám, že nás kontaktovali, ale nic jiného jsem neřekl. Teď je mi to jasné, jemu taky a to je konec diskuzí."

Stejně jako byl Räikkönen zklamaný jednáním Renaultu, nelíbilo se Boullierovi, jaký tón finský pilot zvolil pro svou reakci. "Jeho komentář nás nezklamal, ale nechápu, proč byl tak agresivní a obvinil nás," uvedl Boullier. "Já bych nikdy nenaháněl média, abych jim něco takového vysvětloval, jen jsme odpovídali na otázky. I my jsme se dostali trochu do potíží, protože jsme to měli neustále na stole."

Šéf týmu Renault dodal, že Räikkönenovi manažeři dokonce předložili návrh relativně detailní smlouvy. Ale Renault nechtěl otevřít jednání s nikým, dokud nebude vědět, jaký bude osud Vitalije Petrova. "Šlo o to, že jsme měli zájem diskutovat a pokud bychom dospěli k závěru, že Vitalij na to nemá, zavoláme vám zpět a probereme to. Ale proč o tom jednat dřív? Můžete si hrát s médii, můžete vyvíjet tlak, ale o to tady nešlo."
Konec možnosti Räikkönenova návratu s Renaultem zklamal Roberta Kubicu, který by Fina jako kolegu měl rád, protože se domnívá, že tým potřebuje dva silné jezdce.

"Myslel jsem si, že je tu určitá šance," řekl polský jezdec. "Ale evidentně to tak nebylo. To, co řekl, bylo úplně něco jiného, než jak situace vypadala. Jsem jistým způsobem zklamaný, protože bych ho měl velmi rád v týmu. Je to skvělý jezdec a mít mistra světa za týmového kolegu by bylo velmi dobré. A Renault to podle mě taky potřebuje."

ZDROJ: f1sports.cz

Místo Petrova do Renaultu? Fámy, říká Kimi Räikkönen

6. října 2010 v 19:03 | Tracy |  Kimi - novinky
tracynka.blog.cz
Mistr světa formule 1 z roku 2007 Kimi Räikkönen přímo reagoval na fámy a zvěsti, které se vyrojily ohledně jeho možného nástupu k Renaultu. Pro finský deník Turun Sanomat svoji budoucnost u Renaultu absolutně vyloučil. V současné době jezdí s Citröenem C4 WRC v seriálu mistrovství světa v rallye a nechce jej opustit. Informace o jeho údajném zájmu o návrat do světa F1 pocházely od šéfa francouzského týmu Erica Boulliera, mluvil o tom i spolumajitel stáje Gerard Lopez.
6. 10. 2010 16:01 HELSINKY
"Jsem velmi zklamán, že zneužívali moje jméno pro marketingové účely," prohlásil finský jezdec. "Nikdy jsem dokonce ani nezvažoval možnost přechodu k Renaultu. Mohu vás ujistit na 100 procent, že za Renault nebudu příští rok závodit," vyjádřil se stroze Räikkönen. Jak se ukázalo, vedení stáje chtělo vyvinout tlak na Petrova a jeho sponzory...
A jak tedy mohly zprávy vzniknout? V kuloárech formule jedna stačí jedna společně vypitá káva nebo sklenka vína či náhodná návštěva v boxu a už se roztáčí kolotoč dohadů a zaručených zpráv. S tím zřejmě strůjci fám počítali... "Můj manažer se s Bulem a Lopezem před několika týdny sešel. To je absolutně všechno," dodal Räikkönen.
ZDROJ

...ach jo, asi se už budu muset smířit s tím, že se Kimi do F1 nevrátí (i když pidi naděje je tu vždycky), ale doufám, že se Kimi co nejdřív rozhodne a dá nám vědět, jestli zůstane v rally nebo ne, a když jo, tak v jakém týmu bude příští rok, protože tadyta nejistota a spekulace jsou strašný. Renault se zachoval dost hrozně a vypočítavě, když takhle Kimiho zneužil, teď Renault nebudu mít ráda...ne že bych ho předtím měla nějak ráda, ale teď...no to je jedno...