Listopad 2010

Mikeovi se včera narodila holčička!

30. listopadu 2010 v 20:35 | Tracy |  Mike Dirnt
Mikeovi a jeho ženě Brittney se v neděli v noci narodila holčička! Jmenuje se Ryan Ruby Mae Pritchard.
Fanoušky o tom informovala stránka greendayauthority.com, která je s kapelou v kontaktu.
Moc jim gratuluju!

imagebam.com imagebam.com

Zdroj: greendayrulez.blog.cz

Billie Joe se vrací do muzikálu American Idiot

30. listopadu 2010 v 20:08 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
American Idiot Musical právě oznámil, že Billie Joe Armstrong se v muzikálu zase objeví jako St. Jimmy. A to dokonce na padesáti představeních během ledna a února! Konkrétně bude hrát 1. - 9. ledna, 18. - 30. ledna a 10. - 27. února. Tady najdete dokonce kalendář s vyznačenými dny, kdy Billie hraje.

Tady si můžete přečíst článek z New York Times o jeho návratu.


Zdroj: greendayauthority.com

Hermiona tančí s Krumem

30. listopadu 2010 v 13:09 | Tracy |  7. díl
Scéna ve které Hermiona tančí s Victorem Krumem na svatbě Billa a Fleur byla natočená, ale nakonce ji z filmu bohužel vystřihli. Dočkáme se jí až na DVD.


Zdroj: droplets-of-rain.blog.cz

GREEN DAY - 21st Century Breakdown Tour v českých kinech!

28. listopadu 2010 v 13:05 | Tracy |  Green Day
Tak se čeští fanoušci, kteří by chtěli vidět Green Day v kině přece jen dočkají! Záznam z koncertu, který 15. listopadu promítalo po Evropě více než 250 multikin, se dostává i do České Republiky! Záznam se bude promítat ve čtvrtek 2.12. 2010 od 20:00 ve vybraných kinech Palace Cinemas:

Čtyři multikina Palace Cinemas uvedou exkluzivní přenos koncertu slavné skupiny Green Day z jejich turné "Green Day - 21st Century Breakdown. Fanoušci tak na plátně zažijí neuvěřitelnou energii a typické šílenství této kapely jako z prvních řad přímo na koncertu. To vše na velkém plátně v HD kvalitě a s dokonalým zvukem.

Koncert natáčelo MTV během ohromujícího turné 21st Century Breakdown tour v Olympia Halle v Mnichově, v osmdesátiminutovém filmu zazáří kapela v celé své slávě. Zazní i největší hity včetně "21st Century Breakdown," "Boulevard of Broken, Dreams," "When I Come Around," "American Idiot" a mnohem víc.
Jen v Palace Cinemas máte možnost shlédnout jedinečnou show, která bude promítána ve vybraných kinech po celé Evropě. Představení se uskuteční ve čtvrtek 2. 12. 2010 ve 20hod v multikinech Palace Cinemas Slovanský dům v Praze, Velký Špalíček v Brně, Palace Cinemas Ústí nad Labem a Liberec.

Vstupenky:
Slovanský dům: 280 Kč/ 240 Kč s Palace Movie Card
Velký Špalíček, Liberec a Ústí nad Labem: 240 Kč/ 200 Kč s Palace Movie Card

Za informaci děkuju magnum-chtic.sblog.cz.

Emma Watson - photoshoot

24. listopadu 2010 v 19:29 | Tracy |  Fotky (Emma Watson)

Objevily se nové krásné fotky s Emmou Watson z photoshootu od Andrey Carter-Bowman (2010).


(více fotek v celém článku)

Videoklipy z Harryho Pottera a Relikvií Smrti

22. listopadu 2010 v 19:10 | Tracy |  7. díl
Porada smrtijedů

další videa v celém článku

Hlasování pro Green Day

22. listopadu 2010 v 17:55 | Tracy |  Green Day
tracynka.blog.cz
Na internetových stránkách německého MTV je anketa, ve které můžete hlasovat pro "favorite video
of 2010." GD tam najdete s videoklipem 'Last of the American Girls'.
Hlasovat můžete tady.

Dále můžete hlasovat taky pro Billieho v anketě "Who s the biggest name in punk rock?," kterou najdete na stránkách brazilského MTV Votorama.
Hlasovat můžete tady.


Moje malá "recenze" na prní část sedmého dílu Harryho Pottera

21. listopadu 2010 v 19:37 | Tracy |  7. díl
V pátek jsem se konečně dočkala a viděla jsem Harryho Pottera a Relikvie Smrti! Film se mi líbil docela hodně, i když nevím z jaké části na to má vliv fakt, že je to prostě Harry Potter.

Co se opravdu povedlo je začátek - opouštění domovů, scéna kdy Hermiona vymaže svým rodičům paměť. Dobrá byla rozplývací brána kterou Snape prošel do sídla Malfoyových na poradu smrtijedů, porada se taky povedla, jen Voldemortův hlas se mi k němu nějak nehodí, představovala bych si ho víc syčivější, mrazivější, takový, aby z něj šel větší strach.
Když se pak v domu Darsleyových všichni sejdou, aby přepravili Harryho do Doupěte, přišlo mi, že tam na nás najednou vypálili nějak strašně moc vysvětlujících informací, včetně představení Mundunguse, kterého by nemuseli představovat, když by ho dali už do pátého dílu. Nicméně scéna kdy se Ron, Fred, George, Hermiona, Mundungus a Fleur přeměňují v Harryho je opravdu vtipná. Potom následuje akční přeprava Harryho a zabití Hedviky (podle mě nad tím mohl Harry projevit trošku víc lítosti). Jsem ráda, že tam dali vtip s nočníkem (když George přišel o ucho). Nelíbilo se mi ale, že smrt Moodyho zmínili skoro mimochodem.
Hodně se mi líbila část, kdy jsou Harry, Ron a Hermiona na Ministerstvu kouzel.
Ron je vtipný jako vždy.
Potom co od nich Ron odejde, je tam taková dost zvláštní scéna, ve které Harry tancuje s Hemionou.
Docela strašidelná mi připadala návštěva Harryho a Hermiony v Godrikově dole u Batyldy Bagshotové, obzvlášť při představě, že je to vlastně chodící mrtvola. Taky tam byla lekací scéna s hadem - skoro všichni v kině, včetně mě, při ní nadskočili.
Rozhodně se mi líbil Dobby (vtipné bylo, jak šrouboval ten lustr), v tomhle díle je snad ještě roztomilejší než kdy předtím. A o to smutnější bylo, když pak umřel. Jen mi vadilo, když Harry řekl, že mu chce vykopat hrob ručně, bez kouzel. Říkala jsem si, že by bylo lepší, když by radši nekecal a radši to udělal.
To, co se mi tam nelíbilo, jsem sem napsala asi všechno, toho co se mi líbilo je tam určitě mnohem víc, jen si na to teď už nevzpomenu. Chtěla bych to co nejdřív vidět ještě jednou.

Celkově mi film připadal dost smutný, zvlášť když si pomyslím, že Harryho Pottera znám už přes půlku života a že to už končí.
I přes to, že se tam v podstatě nic moc neděje (stejně tak jako v první půlce knížky) to jako film není vůbec špatné a už se těším na druhou část!

Green Day v kinech

17. listopadu 2010 v 18:56 | Tracy |  Green Day
15. listopadu dávali v kinech v různých evropských zemích (u nás ne) záznam z koncertu Green Day v Mnichově.
Říkám si, že musí být asi docela zvláštní jít na to do kina, ale tak, proč ne, je to lepší než nic. Dávám sem z toho videa, když by jste se na ně chtěli podívat. Já jsem se na to ani nejdřív dívat nechtěla, ale nakonec jsem to zkoukla všechno .Včera byl úžasný den!

15. listopadu 2010 v 17:18 | Tracy |  Kimi - novinky
tracynka.blog.cz
Včera se jel poslední závod Formule 1 téhle sezóny a skončilo to naprosto úžasně, líp už to ani dopadnou nemohlo! Sebastian Vettel vyhrál a stal se tak nemladším mistrem světa! Mám z toho hroznou radost ještě teď . Zároveň je mi ale, líto, že formule pro letošek skončily, už teď se mi po nich stýská!
Po pravdě po tom co z formulí odešel Kimi mně to ze začátku moc nebavilo, vlastně to bylo dost hrozný, ale postupně jsem začala fandit Sebimu a tak mě to zase bavit začlo, i když to přeci jen zatím neprožívám až tak moc, jako když tam byl Kimi, ale to třeba časem ještě příde .
Tím se dostávám k tomu, že Seb není jediný komu se tenhle víkend dařilo.
Kimimu se totiž podařilo zakončit svůj první rok ve WRC krásným 8. místem v rally Velké Británie a celkově skončil desátý, což si myslím, že na první rok v rally není vůbec špatné !
Jediné, co mě tenhle víkend moc nepotěšilo, byli naši hokejisti, ale nemůže se dařit všechno.