Duben 2011

Trailer k 2. části HP7

29. dubna 2011 v 20:30 | Tracy |  7. díl
Včera byl zveřejněn první samostatný trailer k filmu Harry Potter a Relikvie smrti část 2:


Tré Cool se zasnoubil!

28. dubna 2011 v 19:02 | Tracy |  Tré Cool
Tré Cool včera oznámil, že se zasnoubil se svojí přítelkyní Denou! Potvrdil to na svém Facebooku.

Moc jim oboum gratuluju a přeju jim, aby spolu byli šťastní a dlouho jim to vydrželo! :)

Tré Cool v rádiu The Bone

28. dubna 2011 v 19:02 | Tracy |  Tré Cool
Minulý týden dělal Tré rozhovor na rádiu The Bone v San Francisku. Můžete si ho poslechnout tady. Je to rozhovor po telefonu, proto je ten zvuk trošku zvláštní. Na začátku Tré říká, že je právě v New Yorku, protože byl na oslavě 1 roku muzikálu American Idiot na Brodwayi. Potom si tam povídají o různých věcech, hlavně o charitativním golfovém turnaji Music In Schools Today. Rozhovor trvá asi 10 minut.

Fotky z posledního představení AI

26. dubna 2011 v 21:00 | Tracy |  American Idiot musical
Přidávám sem pár pěkných fotek z posledního představení muzikálu American Idiot na Brodwayi a z toho přídavného koncertíku Green Day. Pokud by jste chtěli vidět další fotky, tak se koukněte třeba na stránku broadway.com nebo do galerie na GDA.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

BJ - twitter 34

26. dubna 2011 v 20:09 | Tracy
Still trying to wrap my brain around it.. Leaving NYC soon..
(Pořád se snažím přes to přenést..Brzo opouštím NYC..)

If anyone needs work to be done around the house, I'm thinking of becoming a handyman.. Not much experience..
(Když by někdo potřeboval udělat nějakou práci kolem domu, přemýšlím o tom, že se stanu kutilem..Nemám moc zkušeností..)

Poslední představení muzikálu American Idiot

25. dubna 2011 v 11:50 | Tracy |  American Idiot musical
Před pár hodinami skončilo poslední představení muzikálu American Idiot na Brodwayi. Muzikál se tam hrál přesně rok a čtyři dny.
Po obvyklé závěrečné Good Riddance se muzikál proměnil v jednu velkou oslavu a jako překvapení na závěr na pódium vyskočili Mike Dirnt, Tré Cool a Jason White, tedy prostě a jednoduše Green Day (je super je vidět po dlouhé době zase společně ) a zahráli asi deset písniček a tím ukončili celé představení. Ve videích níže to všechno uvidíte:

Good Riddance

Only of You, Murder City
pokračování v celém článku

BJ - twitter 33

24. dubna 2011 v 19:48 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Dear niki lee,awesome book! And there's a new green day song called "carpe diem".. What a strange world we live in. Xoxo bj
(Drahá niki lee, úžasná kniha! A je tu nová green day písnička nazvaná "carpe diem"..V jakém divném světě žijeme. Xoxo bj)

-> Billie píše o knižce Seize the Green Day! kterou napsala Niki Lee, knížka je o ní, jak následovala Green Day při jejich American Idiot turné a končí jejím setkáním s Billiem na New York Times Interview v roce 2005. V knížce jsou i příběhy spousty dalších fanoušků Green Day.
-> to jsem na tu novou píšničku zvědavá, doufám že ji co nejdřív uslyšíme!

The final 4. Enjoy every second. Feel every second. Cry every second. Laugh every second. Destroy every second. Give every second.
(Poslední 4. Užijte si každou sekundu. Vnímejte každou sekundu. Brečte každou sekundu. Smějte se každou sekundu. Zničte každou sekundu. Dávejte každou sekundu.)

-> dneska už American Idiot končí na Brodwayi...

Green Day x Alter Bridge

21. dubna 2011 v 9:50 | Tracy |  Green Day

Green Day
Green Day postoupili v bitvě fanoušků na stránce Fuse.tv do dalšího kola a tentokrát je proti nim skupina Alter Bridge.

Green Day momentálně dost prohrávají, takže pokud jim chcete pomoct dostat se do vedení, tak hlasujte tady.

Rozhovor pro Details Magazine

20. dubna 2011 v 18:54 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Nedávno dělal Billie Joe rozhovor do květnového vydání Details Magazine. V rozhovoru mluví o muzikálu American Idiot, o filmu American Idiot a jestli by si v něm případně zahrál. Billie taky mluví o svých dětech, politice a dalším albu Green Day.

"If I feel like writing a surf song, I do it. I think all of our new records will have some kind of concept behind them. I love storytelling. The story is in the process, too, not just the lyrics. Exile on Main Street is the perfect example. It's an amazing record, but the story behind it is even better-tax exiles who recorded this masterpiece in a dirty basement. I miss playing music with Mike and Tré. I feel like I'm just jerking off making these demos."

Celý rozhovor si můžete přečíst buď tady v angličtině, nebo přeložený do češtiny u Magnumky na blogu po kliknutí sem.

Videa z American Idiot

20. dubna 2011 v 13:16 | Tracy |  American Idiot musical
Přidávám pár videí z muzikálu American Idiot, který už za chvíli (24.4.) opustí Brodway. V prvním videu je zasnoubení nějakého páru, jak o tom Billie psal na twitteru a v dalším videu se "zasnoubil" Billie :D.


Těch videí s Good Riddance musí být na interetu už opravdu hodně, měli by to zakázat :D

Billie šišlá...a všichni šišlají :D (na začátku Billie říká, že mu vytrhli zuby moudrosti a začne šišlat a ostatní se k němu potom ze srandy připojí, doopravdy mu ale žádné zuby netrhali)