Září 2011

Oficiální kalendář Green Day na rok 2012

28. září 2011 v 11:03 | Tracy |  Green Day
Včera jsem se dívala, co mají nového v Bontonlandu a zjistila jsem, že tam prodávají Oficiální kalendář Green Day na příští rok! Je opravdu pěkný, stojí 219 Kč, ale zrovna teď tam u něj píšou, že je momentálně vyprodaný, ale určitě ho tam ještě dodají, protože se dá normálně objednat (tady). Ještě tam mají i neoficiální kalendář, ale ten se mi moc nelíbí. Prohlédnout si ho můžete zde.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"The Music That Changed My Life" - rozhovor s Billiem pro časopis Q

27. září 2011 v 17:27 | Tracy |  Green Day
Marie ze stránky greendayinc.com přepsala ten nový rozhovor, který dělal Billie Joe k 25. výročí vydání časopisu Q, takže si ho teď můžeme přečíst i my. V rohovoru zjistíme něco o tom, co dělal frontman Green Day v létě, dozvíme se něco více o jeho hudebních vlivech a vkusu a mnoho dalšího.

How are you, how's your day been?
I'm good, thank you. I'm in summer mode right now, just hanging out with my family in Southern California. I've been surfing with my son and my friends, that kind of stuff.

What's the first record you bought?
There were four I remember: Elvis's The Sun Sessions, The Game by Queen, For Those About to Rock by AC/DC and Van Halen's Fair Warning. There was something about rock'n'roll that got into mu blood at the age of six or seven.

Green Day měli další překvapivý koncert!

25. září 2011 v 23:25 | Tracy |  Green Day - koncerty
Green Day odehráli v noci ze čtvrtka na pátek další "surprise show", tentokrát v Oaklandském 1-2-3-4 Go! Records. Na show se dostalo zdarma 20 členů Idiot Clubu, zbytek diváků byli hlavně přátelé a rodina kapely.

Tohle vystoupení bylo snad ještě tajnější a překvapivější než to z konce srpna. Ve čtvrtek totiž dostali členové Idiot Clubu zprávu ve které se psalo toto:

Nemůžeme vám přesně říct kde, nemůžeme vám přesně říct proč, ale pokud je vám 21 nebo více let a můžete být dnes večer v Oaklandu, CA od 20:00 - 00:00 PDT, máte šanci se zúčastnit Bay Area Music Fan Appreciation Event.

Idiot Club tímto nabízel 20 volných vstupenek prvním 20 lidem, kteří si o ně napíší emailem. Potom nikdo dlouho nevěděl, o co vlastně jde, až dokud to neobjastnila Adrienne na svém twitteru zprávou, že Green Day chystají show, ve které zahrají "nové písničky".

Představení bylo zase natáčeno, ale pravděpodobně jen pro osobní účely skupiny. Kluci zahráli některé z nových písniček, které předvedli už na koncertě v Costa Mesa, zahráli ale i starší písničky. Mimo to hráli i jednu úplně novou písničku, o které Billie řekl, že ji napsal teprve nedávno. Písnička se jmenuje "Let Yourself Go".

Tady je pár fotek z jejich vystoupení...a jak si můžete na fotkách všimnout, Billieho červené kalhoty jsou zpátky! :) :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V celém článku je setlist z vystoupení.

Green Day budou na titulní stránce časopisu Q

22. září 2011 v 16:27 | Tracy |  Green Day
Green Day budou na titulní stránce časopisu Q u příležitosti jeho 25. výročí. Vevnitř bude i zbrusu nový rozhovor se skupinou. Na obrázku obálky vlevo je nová fotka, takže k rozhovoru byl nafocen celý nový photoshoot, což je skvělé, určitě se můžeme těšit i na další fotky. Ale hlavně jsem zvědavá, jaké zajímavé věci se dozvíme v tom rozhovoru.

Toto výroční číslo časopisu vyjde s 25 různými titulními stranami a Green Day jsou právě součástí těchto 25 různých interpretů, kteří se dostanou na obálky.

V souvislosti s tímto 25. výročím byli také Green Day nominováni na Q Awards v kategorii "Greatest Act Of The Last 25 Years". Hlasovat pro ně můžete tady.

Náhled rozhovoru najdete v celém článku.

Druhý trailer k první části Rozbřesku

17. září 2011 v 13:28 | Tracy |  Rozbřesk
Tento týden byl do světa vypuštěn druhý oficiální trailer k filmu The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1:

Tady je ještě pár fotek z filmu:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: kristenstewartfan.us

Green Day vystoupí v Kennedy Center při oceňování Willa Ferrella

15. září 2011 v 14:39 | Tracy |  Green Day
Will Ferrell bude příští měsíc oceněn v Kennedy Center cenou Marka Twaina v kategorii "American Humor" a Green Day jsou jedni z umělců, kteří ho tam přijdou pozdravit a zahrát mu. Show se bude konat 23.října a vysílat se bude 31.října na PBS. Více se o téhle události můžete dočíst na stránkách Kennedy Center nebo v článku USA Today.

Ve videu se můžete podívat na to, jak se Will Ferrell připojil ke Green Day při písničce East Jesus Nowhere, když ji hráli na SNL v roce 2009:


Fotky z koncertu v Tiki baru

15. září 2011 v 14:23 | Tracy |  Green Day - koncerty
Na greenday.com před pár dny zveřejnili okolo dvaceti fotek z toho "tajného" koncertu v Tiki baru v Kalifornii, který Green Day měli v srpnu. Jsou to vlastně první fotky v dobré kvalitě, takže konečně můžeme vidět, jak to na koncertě vypadalo:Nové stránky muzikálu American Idiot

12. září 2011 v 13:28 | Tracy |  American Idiot musical
Webové stránky muzikálu American Idiot nedávno změnily vzhled v rámci přípravy na nacházející turné, které začne už letos v prosinci.

Zatím tam bohužel nejsou o turné žádné nové informace. V následujících týdnech bychom se ale snad už mohly dozvědět neco víc ohledně nově vybraných účinkujících, nebo třeba jestli se někdo z původního obsazení muzikálu nerozhodl jet na turné.

Na nový vzhled stránek AmericanIdiotonTour.com se můžete mrknout tady.

Je mi to tak líto...

7. září 2011 v 22:47 | Tracy
Já opravdu nevím, co mám napsat. Tohle se nemělo stát. Nikdy na ně nezapomenu. Chtěla bych jim poděkovat za štěstí, které jsem i díky nim prožívala vždycky při hokeji, když jsme vyhrávali, za ten úžasný Rachůnkův gól sedm vteřin před koncem, za všechno... Byli to skvělí hokejisté...Rachůnek, Marek, Vašíček a spousta dalších. Je mi to strašně líto.


Redundant a další úžasná videa z Prahy

7. září 2011 v 12:48 | Tracy |  Green Day v Praze
U lufi-peace jsem viděla tohle krásné video písničky "Redundant" z koncertu Green Day v Praze. Je to opravdu nádherně udělané, sestříhané a poskládané z různých videí. Na svém YouTube kanále, má autor takovýchhle skvělých videí ještě spoustu, pár z Prahy jsem jich ještě dala do celého článku, na další se kdyžtak už mrkněte u greendepent.