Říjen 2011

Upoutávky na Mark Twain Prize

31. října 2011 v 19:04 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
untitled.JPG.jpg
Billie Joe Armstrong se společně s dalšími hvězdnými hosty (Paul Rudd, Molly Shannon, Ed Asner, a Adam McKay) objevil v upoutávkách na dnešní vysílání ceremonie The Kennedy Center Mark Twain Prize na počest Willa Ferrella.

Tento slavnostní večer proběhl už minulý víkend (dokonce jsem sem dávala už i video jak tam Billie Joe hrál Good Riddance), ale záznam z něj by se měl ve Spojených státech vysílat až dnes v 9 p.m. (v našem čase ve dvě v noci) na televizi PBS.

Upoutávky najdete v celém článku.

Billie Joe se houpal na stropě

31. října 2011 v 18:35 | Tracy |  Green Day - koncerty
Našla jsem jedno kraťoučké video z té Halloweenské show, ve kterém se Billie pověsí na strop a potom spadne do lidí a vzápětí jde zase zpívat. Po tom co se vrátí na pódium vypadá chvíli docela zmateně než najde mikrofon :D :). Je to při písničce Stop Drop and Roll od Foxboro Hot Tubs - a taky to vypadá jako na jejich vystoupení :).


Další fotky Green Day z Halloweenské show

30. října 2011 v 22:59 | Tracy |  Green Day - koncerty
Na těchto fotkách si můžete dobře prohlédnout ty jejich kostýmy - zombie Mike, balerína Tré a Billie Joe jako Jack Skellington:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Videa z Halloweenské show

30. října 2011 v 17:07 | Tracy |  Green Day - koncerty
Tady je pár videí ze show. Vypadá to opravdu skvěle! Škoda že jsem tam nemohla být :D. Ale mohlo by se objevit trošku víc videí s těmi novými písničkami...

"Hybrid Moments"

"Hitchin' A Ride"
Další videa v celém článku.

Fotky a info z Halloweenské show

30. října 2011 v 16:47 | Tracy |  Green Day - koncerty
Green Day hráli ve čtvrtek v noci na Halloweenské show v New Yorku ve Webster Hall. Speciálními hosty byli Gerard Canonico, John Gallagher Jr. a Michael Esper (z muzikálu American Idiot). Na show se přišla podívat i Hayley Williams ze skupiny Paramore.

Vystoupení začalo v 22:30 a trvalo něco kolem dvou hodin. Před tím měli Green Day zvukovou zkoušku, na které hráli písničky jako "Supermodel Robots" (The Network) a "Stop, Drop and Roll" (Foxboro Hot Tubs).

Show začala tím, že Billie Joe zazpíval část z Basket Case a Good Riddance na melodii "Monster Mash", potom hráli písničku "Hybrid Moments" (dokonce třikrát) a pak hráli spoustu vlastních nových písniček jako např. "Carpe Diem" a samozřejmě zahráli i spoustu svých hitů.

Všichni měli na sobě kostými - Billie Joe byl převlečený jako Jack Skellington z "Nightmare Before Christmas", Tré jako víla/balerína, Mike jako zombie a Jason White jako Mad Hatter (kloboučník z Alenky v říši divů). Tady jsou fotky Billieho, Adrienne a Jasona v kostýmech, které dala Adrienne na twitter:


O vystoupení si můžete přečíst spoustu článků: The Village Voice blog, Bowery Boogie, The Audio Perv, Examiner & The L Magazine, Rolling Stone. Podle článku na stránce rollingstone.com byla show nahrávána pro film o práci kapely k novému albu!

Pokračování v celém článku.

Záhada roku...

30. října 2011 v 16:44 | Tracy |  Kimi - novinky
To jako vážně? Vážně o tom nemohli říct ani slovo? Udělat malou, maličkou, nepatrnou zmínku? Očividně ne, když neřekli ani ň, vůbec nic. To se fakt divím, opravdu je to divné...že v celých dnešních formulích neřekli absolutně vůbec nic o tom, jestli by se Kimi mohl vrátit do formule 1 nebo ne. Já chápu, že to taky nevědí, ale stejně mohli alespoň říct, jestli se něco proslýchá nebo neproslýchá nebo něco, ale oni ne, oni neřeknou nic.

Já jsem už napnutá jak špagát xD. Proč nás Kimi musí vždycky takhle napínat? Já fakt nevím, asi nad tím zase radši přestanu přemýšlet, ale stejně je to záhada, jak to nakonec dopadne...

Známe herecké obsazení turné muzikálu American Idiot

27. října 2011 v 19:58 | Tracy |  American Idiot musical
Včera bylo na stránce AmericanIdiotTheMusical.com oznámeno celé herecké obsazení na turné muzikálu American Idiot.

Hlavní roli, Johnnyho, bude hrát Van Hughes, který převzal tuto roli po Johnu Gallagherovi, ještě když se muzikál hrál na Brodwayi. Dalšími stávajícími herci (nebo spíše herečkami) jsou Leslie McDonel, jako Heather a Krystina Alabado, která hraje v souboru.

Noví členové týmu, kteří budou hrát hlavní role v muzikálu jsou Jake Epstein, který bude hrát roli Willa, J. Scott Campbell který si zahraje Tunnyho, a Gabrielle McClinton bude hrát Whatsername.

Stále se ale neví, kdo bude hrát St. Jimmyho...

Celý seznam hereckého obsazení i s fotkami a dalšími informacemi o nich nadete tady.

Green Day budou hrát na "Halloweenské" show!

26. října 2011 v 20:36 | Tracy |  Green Day
Green Day budou mít zítra vystoupení! Už zítra v noci (27.10) budou totiž hrát na show s Halloweenskou tématikou, v The Studio ve Webster Hall v New Yorku! Mají tam s nimi být i nějací speciální hosté.

Vstup je povolený lidem starším devatenácti let a doporučený je halloweenský kostým. Lískty se prodávaly na stránce TheStudioatWebsterHall.com a stály 20 dolarů, ale teď už jsou vyprodané. Show začne v 10:30 v noci.

Ve Webster Hall hráli Green Day naposledy krátce potom, co vyšlo album 21st Century Breakdown.

Fotka Billieho s odznakem "Trekstock"

26. října 2011 v 20:24 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Trekstock je charitativní organizace, která pomáhá získávat finance na výzkum rakovin, které ovlivňují mladé lidi z tvůrčího odvětví." Jeden z jejich zástupců potkal minulý týden v New Yorku Billieho Joea a dal na twitter fotku s ním, jak drží jeden z odznáčků "Trekstock".

"Trekstock byla založena v roce 2006 a má za cíl zvýšit povědomí o rakovině u mladých lidí, a zajistit postiženým informace a podporu, kterou potřebují. Zisky z této nadace budou financovat záchranný výzkum určitého typu rakoviny, která ovlivňuje tuto věkovou skupinu, včetně Hodgkinova lymfomu. "

Pro více informací se koukněte na jejich stránky a pokud by jste je chtěli podpořit, tak tady.

Tré Cool na seznamu "The Six Best Drum Fills"

26. října 2011 v 20:11 | Tracy |  Tré Cool
Stránka Riverfront Times Blog zařadila na svůj seznam šesti nejlepších bubenických výkonů Trého bubnování v písničce Basket Case (konkrétně za jeho vstup do této písničky).

"Rychlost je ctnost. Bubeník Green Day Tré Cool si to uvědomuje, ale narozdíl od svého slavnějšího a zdatnějšího pop-punkového "kolegy" Travise Barkera, Cool obvykle drží své technické schopnosti na uzdě ve jménu vkusu. Vstup do "Basket Case" je toho nejlepším příkladem z dvacetiletého repertoáru Green Day. Je to absolutně efektivní a podporuje to dynamiku skladby, když přeruší tlumené intro Billieho Joea. Na druhou stranu ve druhé části písničky přechází až do "zvířecího" módu. Je to jako když by jeho ruce převzaly nadvládu a jeho mozek jen přemýšlí: "Proboha, co to dělám, nemůžu uvěřit, že to hraju!". A potom Cool praští do činelu a tlačí dopředu své podepsané paličky, zemské osy se sjednotí, Pluto je znovu planeta a vše je přímo ve vesmíru..."

Celý seznam najdete tady.