Listopad 2011

Hlasování pro písničku "Depression Times"

29. listopadu 2011 v 22:28 | Tracy |  Green Day
Písnička "Depression Times" od The Rodeo Queen's (Jesse Malin a Green Day) byla nominována jako jedna z nejvíc "cool" písniček na světě z roku 2011 v Little Steven's Underground Garage - určtě si pamatujete, že se Green Day i Jesse Malin objevili v říjnu na oslavě pětistého vysílání této rádiové show.

Pokud se vám tato písnička líbí, podpořte ji a hlasujte pro ni tady. A ať už hlasování dopadne jakkoliv, tak k této písničce se minimálně váže určitě ta nejvtipnější historka :).

Kimi Räikkönen se vrací do formule 1!

29. listopadu 2011 v 11:11 | Tracy |  Kimi - novinky
Tak já si tady klidně vyspávám a Kimi se mezitím vrátí do formule! Už je to úplně jisté! Smějící se Jupí jéj! Hurá! Juchů! Konečně! xD

A ještě ke všemu jde do Renaultu (příští rok se přejmenuje na Lotus) a ne do Williamsu, což je ještě lepší! A Kimi se tam očividně těší a z toho mám velkou radost!

Já už se bála, že to nikdy nepříde, ale to čekání se rozhodně vyplatilo! To je úplně skvělá zpráva - nejlepší zpráva roku! :)

Netvrdím, že se mi nebude trochu stýzkat po závodění Kimiho v rally, protože jsem si na to už zvykla - ono i to sledování průběžných časů v podobě čísílek na obrazovce mělo svoje kouzlo xD, ale tohle bude rozhodně mnohem lepší! A zvlášť když se tam Kimi těší :). Áááá já mám radost! Měli by jste mě vidět, jak se tady usmívám :D.

Přeju mu, aby se mu v F1 dařilo minimálně tak, jako předtím než z ní odešel! Usmívající se

Dvě hodiny "Green Day rádia" dnes večer

28. listopadu 2011 v 19:39 | Tracy |  Green Day
Před pár týdny uspořádal Brian Johnston v rádiu WXOU Oaklandské univerzity douhodinovou rádiovou show o všem, co se týká Green Day. Myslím, že jsem o tom tady na blogu ani nepsala, protože jsem na to přišla až asi tak deset minut před koncem té show. No nicméně to nevadí, protože dnes bude další takový pořad!

Show nazvanou "Songs We Might've Played" si můžete poslechnout přes internet živě, konkrétně u nás dnes večer od 21:00, stačí kliknout sem a zvolit si přehrávač.

Začne to hodinou "Brian's Untitled Radio Programme", kde budou povídat o všem možném co má nějakou spojitost s Green Day a pak bude následovat hodina "Frampton's Watermelon"...ehm zřejmě písničky. Kromě poslouchání můžete do show také volat nebo psát své požadavky a připomínky na @WXOU twitter.

Když jsem to poslouchala minule (těch 10 minut), tak to bylo opravdu dobré, pouštěli tam takové písničky, co se jen tak neslyší, např. Look for Love nebo The Ballad of Wilhelm Fink a jednu písničku, už nevím jakou tam zahráli ve smyčcovém provedení. Řekla bych, že to stojí za poslech :).

AKTUALIZACE: Pokud jste to nestihli a chtěli by jste si to poslechnout, tak na GDA to mají skoro celé nahrané.

Spekulace - Green Day na festivalu Pinkpop 2012?

28. listopadu 2011 v 19:01 | Tracy |  Green Day
Objevila se další spekulace o tom, že by Green Day mohli příští rok vystupovat na jednom festivalu - tentokrát se jedná o festival Pinkpop v Holandsku.

Spekulace vznikly díky článku na stránce pinkpopcentral.com, ve kterém se píše o možných kapelách na tomto festivalu pro rok 2012 a o Green Day tam píšou to, že by tam "možná mohly hrát".

Jsou to zase jen spekulace, takže z toho asi nic nebude...ledaže by Green Day chystali nějaké tajné festivalové turné :D.

Bob Gruen mluví o Green Day

24. listopadu 2011 v 16:48 | Tracy |  Green Day
Fotograf Bob Gruen děla rozhovor pro SoundSpike, kde mluví o své kariéře rockového fotografa, který fotil některé z největších kapel na světě. Tady je výňatek z rorzhovoru o tom, co si myslí o Green Day:

V minulém roce jste byl s Green Day na turné. Jaké to bylo?

"No jo, s těmi kluky je opravdu spousta legrace, patří mezi ty nejzábavnější lidi, které znám. Neustále jeden druhého rozesmávají. Jsou skvělí. Je to jedna z nejlepších kapel, se kterými jsem se bavil a opravdu si užívám jejich hudbu a užívám si i je. Jsou punkeři, mají skutečně skvělý přístup. Víte, že Walmart je jedním z největších prodejců [CD] - myslím, že Walmart prodává zhruba polovinu CD a alb ve Spojených státech, a je velmi přísný ohledně jazyka na cédéčkách. Některé skupiny změní texty tak, aby Walmart jejich nahrávky prodával. Když vyšlo poslední album, Green Day odmítli změnit své texty a Walmart se o jejich album nezajímal. Když se ptali Billieho Joea, co si o tom myslí, řekl: "No, když si myslí, že je to nebezpečné, tak proč to prostě nepřesunou z hudebního oddělení a neprodávají to mezi zbraněmi a noži a dalšími nebezpečnými věcmi, které prodávají." To je důvod, proč mám Green Day rád. Prostě mají zdravý rozum a dobrý smysl pro humor."

Celý rozhovor k přečtení najdete tady.

Nové fotky z koncertu Green Day v Austinu

23. listopadu 2011 v 20:17 | Tracy |  Green Day - koncerty
Oficiální stránka GreenDay.com zveřejnila 16 nových fotek z nedávného koncertu Green Day v klubu Red 7 v Austinu.

Na všechny fotky se podívejte tady.

Billieho dopis fanouškovi z roku 1990

23. listopadu 2011 v 20:09 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Tento zajímavý kousek se objevil na webových stránkách rádiové stanice Radio1045 z Filadelfie.

Je to dopis, který napsal na stroji Billie Joe Armstrong někdy v začátcích Green Day v roce 1990 jednomu fanouškovi. V dopise objastňuje text jedné písničky a ptá se fanouška na místo v okolí jeho domova, kde by mohli Green Day vystupovat.

Dopis si můžete přečíst po kliknutí na obrázek vlevo.

Videoklip ke "Wootton Bassett Rocks" coveru Wake Me Up When September Ends

23. listopadu 2011 v 19:56 | Tracy |  Green Day
Projekt nazvaný Wootton Bassett Rocks byl založen k vytvoření jednoho charitativního singlu a videoklipu - coveru písničky "Wake Me Up When September Ends", cílem tohoto projektu je získat 1 milion liber na pomoc vojenským charitám, které podporují padlé a navracející se válečné hrdiny v Anglii.


Kdo by chtěl na tuto charitu přispět, tak může na stránce JustGiving.com.

Oznámen St. Jimmy pro turné muzikálu American Idiot

22. listopadu 2011 v 22:36 | Tracy |  American Idiot musical
Minulý měsíc byla oznámena většina herců pro nadcházející turné muzikálu American Idiot, kromě jedné klíčové postavy - St. Jimmyho. Tenhle týden byl na stránce AmericanIdiotTheMusical.com do této role potvrzen Joshua Kobak.

Kobak není v muzikálu nový, byl součástí původního brodwayského obsazení. Kromě American Idiot hrál Kobak i v dalších muzikálech, jako např. RENT, Spider-Man, Tarzan a v pár dalších.

Je fajn, že někteří členové původního obsazení budou i na turné, kromě Kobaka zůstává Van Huges, který bude hrát Johnnyho, Leslie McDonel jako Heather a v souboru zůstává Krystina Alabado.

Green Day ve finále "Fan army battle"

21. listopadu 2011 v 22:41 | Tracy |  Green Day
Green Day se dostali až do finále bitvy fanoušků "Fan army battle" na MTV.

Jsou tam společně s My Chemical Romance a momentálně na ně dost ztrácí, takže jestli jim chcete pomoct vyhrát, tak běžte hlasovat sem :).

AKTUALIZACE z 23.11. 2011: Tak nakonec vyhráli fanoušci MCR...