Březen 2012

Green Day postoupili do semifinále Musical March Madness, teď proti sobě mají MCR

30. března 2012 v 13:36 | Tracy |  Green Day
Po obří noční bitvě mezi fanoušky Green Day a fanoušky Adama Lamberta Green Day postoupili do předposledního kola "Musical March Madness"! Souboj to byl opravdu velmi těsný a náročný, ale zvládli jsme to a teď proti Green Day stojí skupina My Chemical Romance. Pravděpodobně bude zase velmi těžké je porazit, ale snad se nám to povede.

K tomu aby Green Day postoupili do finále je zapotřebí hlasovat, takže prosím hlasujte tady.

Hlasovat se dá kolikrát chcete. Pokud by jste chtěli hlasovat opravdu hodně a nedostat se do tzv. cooling off period, je dobré hlasovat vždycky tak 35krát, pak si dát pár minut pauzu a pak zase pokračovat. Hlasování končí 2.dubna.

Video č. 10 - Green Day ve studiu

29. března 2012 v 17:13 | Tracy |  Green Day
Green Day zveřejnili na svém YouTube kanálu další, v pořadí už desáté video z jejich práce na novém albu. Tohle video je opravdu zajímavé. Po celou dobu jsou tam slyšet bicí, na které ke konci hraje Tré i Mike. Billie Joe už má zase černé vlasy.


"What do you know?" "Nothing! Nobody knows nothing! And everyone knows everything!"

Tony Vincent postoupil ze souboje do finále The Voice

29. března 2012 v 17:03 | Tracy |  American Idiot musical
Tony Vincent (pro fanoušky Green Day známý hlavně jako St. Jimmy z muzikálu American Idiot) postoupil v soutěži The Voice (Hlas). Tento týden se Tony v souboji utkal s Justinem Hopkinsem, zazpívali si spolu písničku "Faithfully" a Tonyho kouč Cee Lo Green potom rozhodl, že do finále postoupí právě Tony! Tady je video:


Získejte od GDA členství v Idiot Clubu a zeptejte se Adrienne na cokoliv

29. března 2012 v 16:56 | Tracy |  Green Day
Green Day Authority nabízí 10 volných ročních členství do Idiot Clubu, což je oficiální fanklub Green Day (roční členství stojí normálně 20 dolarů). Prvních 5 rozdají už tento týden, pro možnost ho získat se stačí přihlásit k odběru newslettru na GDA - klikněte sem a v článku napište do políčka svůj email. Pokud už newsletter odebíráte, jste automaticky zařazeni do soutěže.

Idiot Club nedávno oznámil, že členové mohou položit do 2. dubna otázku, na kterou jim odpoví Billieho žena Adrienne Armstrong. Těchto pět lidí, co získají účet to tedy ještě stihne.

Dalších pět účtů GDA rozdá později v další soutěži.

Green Day vs. Adam Lambert

28. března 2012 v 11:59 | Tracy |  Green Day
Green Day po výhře ve velmi těsném souboji s Jamesem Durbinem postoupili v "Musical March Madness" do 4. kola, kde proti nim stojí Adam Lambert.

Green Day momentálně dost prohrávají, proto jim prosím běžte pomoct a hlasujte pro ně TADY. Hlasovat můžete kolikrát chcete.

Green Day potvrzeni pro dva další koncerty v Německu!

27. března 2012 v 19:42 | Tracy |  Green Day
Idiot Club dnes potvrdil další dvě data letního turné Green Day. Jedná se o dva další koncerty v Německu, které budou předcházet jejich vystoupení na německém festivalu Rock am See.

První koncert se bude konat ve středu 29. srpna 2012 v Munchengladbach Hockey Parku a druhý hned den na to ve čtvrtek 30. srpna v Berlin Wuhkheide.

Lístky se začnou prodávat zítra v devět ráno na stránkách Eventim.de.

Díl "Nurse Jackie", ve kterém hraje Billie Joe je ke shlédnutí už teď!

27. března 2012 v 19:29 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Showtime včera na YouTube zveřejnil zkrácenou verzi dílu seriálu Nurse Jackie, ve kterém hraje Billie Joe. Původně měl mít tento díl premiéru až 8. dubna. Přestože je to verze zkrácená, i tak je dlouhá třicet minut, Billie se tam vyskytuje od času 9:30.

Bohužel je video zpřístupněno jen pro některé státy - pro nás zrovna ne, ale je způsob, jak se na něj i přes to můžeme podívat. Stačí skopírovat odkaz videa z YouTube a vložit ho do políčka na stránce proxy.org (na pravé straně), pak vás to odešle na další stránku, kam ten odkaz také vložíte a pak už by mělo video fungovat...mělo ale mě to bohužel stále nefunguje, ale snad to časem půjde.


Hlasujte pro Green Day ve 3. kole "Musical March Madness"

26. března 2012 v 19:33 | Tracy |  Green Day
Green Day v minulém kole březnového hudebního šílenství na MTV porazili zpěvačku Lanu Del Rey a postoupili tak do třetího kola, ve kterém proti sobě mají (pro mě opět neznámého) zpěváka Jamese Durbina.

Pro Green Day hlasujte prosím zde. Hlasovat se dá do středy a téměř kolikrát chcete (pak následuje tzv. cooling off period). Všechny souboje najdete tady.

Kimi Räikkönen pátý na VC Malajsie

25. března 2012 v 15:58 | Tracy |  Kimi - novinky
Tak máme za sebou další závod. Te dnešní byl poněkud delší a mokřejší, ale to je v Malajsii docela normální. Důležité je, že se Kimimu podařilo doplout a dojet pro pěkné páté místo a tím pádem i pro pár dalších bodíků do celkového šampionátu (konkrétně deset).

Přišlo mi, že skoro až příliš velkou část závodu komentátoři věnovali Kimiho slavnému nanuk, ale tak nevadí, já mám ráda, když se mluví o Kimim xD. A líbilo se mi, jaké si týmy vyrobily stříšky, aby na ně nepršelo, vlastně je skoro zvláštní, že je to nenapadlo už dřív.

Grosjean měl zase smůlu a vypadl, jsem zvědavá, jestli se mu už příště podaří dojet. A líto mi bylo Sebiho, že měl problémy a praskla mu pneumatika.

Stejně jako Kimi doufám, že příště bude už nějaký normální závod, bez špatných kvalifikací, výměn převodovek a průtrží mračen, abychom viděli, co Kimi s Lotusem všechno dokáže. Škoda, že to bude až za dlouhé tři týdny...mně by vyhovoalo, když by se formule jezdili každý víkend :D.

Video č. 9 - Green Day ve studiu

24. března 2012 v 17:25 | Tracy |  Green Day
Je tu další, v pořadí už deváté video z nahrávání nového alba: