Duben 2012

Video č. 14 - Billie Joe Multi-tasking

28. dubna 2012 v 11:03 | Tracy |  Green Day
Je tu další video z nahrávání nových alb. Tentokrát je ve videu jen Billie Joe, ale zato zároveň "hraje" na piano, vypije pár panáků a ještě nám to všechno ukazuje v mobilu. Ty uvozovky jsou tam proto, že piano ve skutečnosti hraje samo :).


Video č. 13 - Green Day ve studiu

25. dubna 2012 v 17:43 | Tracy |  Green Day
Skoro dva týdny po tom, co Green Day v posledním videu oznámili, že nahrávají tři alba najednou je tu video další. Tentokrát ve videu nic převratného neoznamují, jen jamují a Tré si připadá modře a volá sám sebe xD.


Daniel Mrózek v Hlasu zpíval "Boulevard of Broken Dreams"

24. dubna 2012 v 10:23 | Tracy |  Green Day
Soutěžící z Hlasu Česko Slovenska, Daniel Mrózek, zazpíval v neděli večer písničku Boulevard Of Broken Dreams od Green Day. Jak se mu to povedlo nebo nepovedlo můžete posoudit podle videa níže:


Pokud vám video nefunguje, tak se na něj koukněte zde.

Mně vždycky hrozně potěší, když si někdo vybere k zazpívání písničku od Green Day, ale obvykle se mi to potom moc nelíbí, protože originál znám asi až příliš moc dobře. Tenhle kluk to podle mě nezazpíval až tak špatně, jen má poněkud zvláštní výslovnost a kazí mu to tam ty vokalisti, ale do dalšího kola postoupil.

Kimi Räikkönen druhý ve VC Bahrajnu!!

22. dubna 2012 v 19:22 | Tracy |  Kimi - novinky
Juhú, jůva, hurá a třikrát sláva! Smějící se Kimi to dokázal a dojel druhý! Mám z toho tááákovou radost!

Byl to naprosto úžasný a napínavý závod se skvělým koncem! Bylo super ho po tak dlouhé době vidět zase na stupních vítězů (a přitom po tak krátké době, co se vrátil do F1) a bylo to ještě o to lepší, že tam s ním byl Seb a Romain Grosjean, jen bych ještě prohodila to Kimiho a Sebiho pořadí a bylo by to dokonalý.
Jen tak dál! :)

Na hokeji (Česko - Slovensko)

19. dubna 2012 v 18:11 | Tracy |  Moje řeči...
Včera jsme s Rebelkou 27, jejím bráchou a kamarádkou jako již tradičně před MS vyrazili na hokej do O2 arény, na zápas Česko - Slovensko. Tentokrát to bylo jiné v tom, že jsme měli lístky do českého kotle (předtím jsme na něj vždycky jen koukali z druhé strany stadionu) a hned na začátek musím říct, že v kotli to bylo naprosto výborný, už nikdy nechci jinam! :)

Hokejisté nastoupili do první třetiny na led klasicky za zvuků písničky "Do You Know The Enemy", ale včera speciálně v pěkných retro dresech na počest mistrů ze 70. let. Když začala hrát česká hymna, tak jsme každý zvedli barevný papír, který jsme měli na sedačce a vytvořili tak obří českou vlajku. Část první třetiny jsme ještě seděli, ale pak už jsme to nevydrželi a stoupli si a stáli jsme a řádně fandili celý zbytek zápasu. Neustále jsme křičeli různé pokřiky - nejvíc se mi líbil jeden, který jsem předtím neznala, který se křičel při oslabení - "Dáme góla ve čtyrech..." a dobrý byl taky pokřik směrem ke Slovákům "Kde máte kotel?", protože skutečně moc žádný neměli, ale nutno uznat, že i jejich fanoušci se snažili a když jsme zmlkli my, tak byli i chvilku slyšet. :)

Během první třetiny, když jsem vedli 1:0 se od řady za námi výše rozvinul obří transparent s nápisem "Prečo som vždy za Čechom" se statistikou našich a Slovenských medajlí z MS. Vtipné bylo, že jsme v zápětí na to dostali gól, ale nevadí xD, nakonec jsme vyhráli, tak co :D.

Při dalších třetinách přišli na řadu balónky v barvách trikolóry, kterých bylo všude spousta, a se kterými jsme mávali a pinkali si, dále jsme taky dělali krásné mexické vlny a samozřejmě nesmělo chybět ani skákání na "Kdo neskáče není Čech".

Zápas to byl povedený, nakonec jsme ho i díky gólu Tomáše Plekance do prázdné brány vyhráli 3:1. Ze zápasu mám (jak je snad vidět xD) hlavně úžasný fandící zážitek, už se těším zase na příští rok! :)

Fotky a videa Green Day z ceremoniálu Rock and Roll Hall of Fame

15. dubna 2012 v 12:45 | Tracy |  Green Day
Green Day se v noci účastnili ceremoniálu Rock and Roll Hall of Fame, který se konal v Clevelandu. Green Day (Billie, Mike, Tré i Jason) nejdřív otevřeli celý ceremoniál písničkou Letterbomb, potom ke konci měl Billie Joe pěknou řeč (a vedle něj přitom stál Mike a Tré), kterou uvedl do síně slávy Guns n Roses, kteří pak měli děkovné proslovy a zahráli pár písniček. Nakonec ještě všichni i s Red Hot Chilly Peppers a Billiem zahráli něco na závěr.

Green Day hrají Letterbomb:

Tady je video (zatím jen z dálky):
Billiemu se očividně stýskalo po jeho oblíbeném Heeey Ooooh xD.

Billie Joe uvádí proslovem do Rock and Roll Hall of Fame Guns n Roses:
Billieho řeč si můžete poslechnout zde. Billie tam hezky uvedl i Axla Rose, který odmítl být do RnRHoF uveden a nechtěl, aby o něm někdo mluvil. Prý: Nechybí tu někdo? xD

Green Day a Guns n Roses:

Do galerie jsem přidala spoustu krásných fotek, všichni tam vypadali skvěle :)
Další spoustu fotek najdete v galerii na GDA.
Fotky mám z GDC a z tumblr.

Kimi Räikkönen ve VC Číny skončil až čtrnáctý

15. dubna 2012 v 11:22 | Tracy |  Kimi - novinky
Ach jo, tak tenhle závod se teda fakt nepovedl, tedy alespoň z mého pohledu a pravděpodobně i z pohledu všech ostatních Kimiho fanoušků.

Lotus připravil Kimimu úplně blbou strategii zastávek v boxech. Takže ačkoliv Kimi startoval ze čtvrté pozice a nějakých deset kol před koncem byl na druhém místě, s opotřebovanými pneumatikami to tam nemohl dlouho vydržet. A dívat se na to, jak ho v posledních kolech předjíždí přes deset jezdců bylo fakt smutný. Zamračený Nezbývá než doufat, že to příště bude lepší.

Ceremoniál Rock and Roll Hall of Fame živě dnes v noci

15. dubna 2012 v 0:17 | Tracy |  Green Day
Green Day budou dnes v noci uvádět Guns 'N Roses (tedy všechny její bývalé členy kromě Axla Rose, který uveden být nechce) do Rock and Roll Hall of Fame. Na GDA píšou, že by se to mělo vysílat i živě, takže kdo by chtěl může to sledovat tady, tady nebo tady.

Hosté už přijíždějí, samotný ceremoniál začne v 8:00pm EST, což je u nás ve dvě ráno. Green Day mají momentálně prý zvukovou zkoušku, takže asi budou hrát!

Tady je pěkná fotka Billieho a Mika z minulé noci z předceremoniálních oslav:


Pottermore už je přístupný pro všechny!

14. dubna 2012 v 19:36 | Tracy |  HARRY POTTER
Zrovna jsem zjistila, že už se Pottermore konečně otevřel pro všechny, už se tam dá zaregistrovat. Jdu to hned zkusit! :)

Zaregistrovat se tam můžete zde -> Pottermore.com.

Mike Dirnt napsal na svůj twitter první zprávu

13. dubna 2012 v 16:23 | Tracy |  Mike Dirnt
Je to už asi rok, co si Mike založil svůj účet na twitteru - @DirntOfficial, ale až do včerejška tam nikdy nic nenapsal. Až konečně včera napsal svůj první tweet, a to o nových albech:
(Jsem tááák rád že už je to venku!!! Pojďme na to!)
Tenhle Mikeův twitter je potvrzený, byl nějaký čas i na oficiálních stránkách Green Day, takže se nemusíte obávat, že by to nebyl on :).