Květen 2012

Billie Joe zpíval na svatbě Marka Zuckerberga

22. května 2012 v 19:03 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Zakladatel Facebooku, Mark Zuckerberg se v sobotu oženil. Na jeho svatbu dorazil i Billie Joe Armstrong se svou ženou Adrienne. Billie tam potom novomanželům zazpíval písničku "Last Night On Earth".

O Zuckerbergovi je známo, že je velký fanoušek Green Day, a svatba se konala v jeho domě v Palo Alto v Kalifornii, což je necelá hodinka cesty od Oaklandu, takže nemusí být zas takovým překvapením, že se tam Billie objevil. Ačkoliv o Green Day je zase známo, že nemají rádi facebook, takže to trochu zvláštní být může. V článku na people.com ale píšou, že Billie Joe a Mark jsou již nějakou dobu přátelé, a že jim Billie písničku zazpíval jako svatební dárek.

V článku na tmz.com je dokonce i video, ve kterém sice vidět není nic, ale můžete tam slyšet, jak Billie uvnitř v domě zpívá a hraje.

Pár fotek z odchodu Billieho a Adrienne ze svatby najdete v celém článku.

Kimi je třetí a ostříhaný!

13. května 2012 v 19:14 | Tracy |  Kimi - novinky
Nadpis asi vystihuje dva nejdůležitější poznatky z dnešního závodu, který se jel ve Španělsku, a to že Kimi opět dojel na stupních vítězů, tentokrát na třetím místě (když by měl závod o pár kol víc, tak by to určitě dopadlo ještě lépe) a druhým důležitým a skvělým faktem je, že se Kimi konečně nechal ostříhat! Já když to zjistila, tak jsem z toho měla snad větší radost, než z toho že dojel třetí xD. V něco takového jsem už ani nedoufala :D!

Video z vystoupení Green Day na Rock and Roll Hall of Fame

8. května 2012 v 10:51 | Tracy |  Green Day
Televize HBO nedávno vysílala záznam z ceremoniálu Rock and Roll Hall of Fame, a tak se teď konečně můžeme podívat na pěkné video, které někdo vytvořil a poslkládal do něj všechny části ceremoniálu, kde se Green Day vyskytovali. Ve videu můžeme vidět, jak Green Day zahráli na úvod Letterbomb, dále jejich uváděcí řeč pro Guns N´Roses a závěrečnou písničku, ve které se ke Guns N´Roses a Red Hot Chili Peppers připojil i Billie Joe:


Segmenti, Majáles, zkouškové období a hokééj!

5. května 2012 v 20:14 | Tracy |  Moje řeči...
Už podle toho nadpisu je asi vidět, že toho chci napsat hodně, takže to možná radši trochu zkrátím (jestli se mi to povede). Prostě a jednoduše se chci s vámi podělit o zážitky z uplynulých dvou týdnů, během kterých jsem byla třikrát na koncertě Segmentů - jednou v Hard Rock Café, pak na Aprílesu a včera na Majálesu - pokaždé to bylo jiné, ale vždycky to bylo super!

V HRC se mi líbilo prostředí a to, že tam hráli docela dlouho (ačkoliv bych snesla i trojnásobnou dávku), na Aprílesu bylo super, že to bylo venku, zrovna bylo krásně, dokonce jsem se tam potkala s Klárou :) a přišlo se tam na ně kouknout celkem dost lidí - oproti tomu, kolik lidí bylo na nich na Majálesu tam bylo přímo narváno. Lidi, začněte chodit na jejich koncerty, vždyť oni jsou skvělí!!!

No a včera na Majálesu - ze začátku to bylo trochu drama, protože jsme se s kámoškou obávaly, že jejich vystoupení nestihneme, protože jsme teprve ve třičtvrtě na jednu vyrážely od školy, v půl jsme byli na Výstavišti a než jsme Stromovkou dorazily do areálu festivalu, bylo 13:40, tedy čas, kdy měli podle programu začít hrát. Naštěstí jsem svým bystrým okem hned uviděla stage, na které se připravovali, a tak jsme tam tedy s vyplazenými jazyky dorazili včas. Nakonec se ukázalo, že jsme se nemusely nikam hnát, protože jim skutečně trvalo (jako vždy) půl hodiny, než si všechny nástroje správně připravili, tím pádem s tou přípravou skončili přesně ve 14:10, kdy jsem si podle programu myslela, že už budou končit. Naštěstí tomu tak nebylo a krásně nám hráli celou následující slíbenou půl hodinu. Po koncertě jsme se s kámoškou konečně odvážili jít se s klukama vyfotit :), konkrétně mám fotku s Chrisem - Jóo!, Jamesem - Jéé! a Luigim - Jůů!. No prostě z toho mám radost xD. Dneska jsem se těma fotkama skoro celý den kochala :D.

Po tomto radostném zážitku jsme šli na koncert UDG, který jsem si taky hodně užila, až mě to překvapilo, jak se mi líbili, protože předtím jsme je skoro neznala. Po nich jsem se chtěla vypravit ke stanovišti VŠE, kde dávali hokej (zrovna v té době hrálo Česko proti Dánsku) a mrknout se, jaké je skóre, ale vzhledem k počtu lidí všude kolem nás jsme se stihly propracovat jen ke stánkům s hod dogy a pak už jsme rychle šupajdily zpět k pódiu, na kterém se připravoval na svoje vystoupení Tomáš Klus. Toho jsem taky viděla naživo poprvé, ale doufám, že ne naposledy, protože se mi jeho vystoupení strašně líbilo - obzvlášť jeho různé improvizace, např. písnička "Hoří malta" a další věci. Byla to zábava :).

Hned po koncertu Kluse jsme se snažily co nejrychleji přesunout ke stagi, na které hrála Vypsaná fixa. Myslím, že tenhle koncert měl z těch všech předchozích úplně nejlepší atmosféru, neustále tam někdo "plaval" po publiku a vzduchem vesele létali kelímky s pivem xD atd., ale paradoxně se mi tohle vystoupení líbilo nejméně. Možná proto, že jsme byly docela daleko, předemnou většinu času stál zřejmě ten nejvyšší člověk z okolí a neustále někteří lidé odcházeli nebo se prostě cpali kolem nás někam pryč - to fakt dost ruší. Nicméně ačkoliv jsem tam fixu vyděla poprvé, předtím jsem ji neposlouchala a koncert jsem si zas tak moc neužila (jakože jo, užila, ale oproti těm předchozím to bylo slabší), tak si dneska pořád dokola pouštím nějaké jejich písničky, takže mě to asi přeci jen konečně chytlo :D.

No to je k Majálesu a Segmentům asi tak všechno, co jsem měla na srdci :). Teď k tomu zkouškovém období - příští týden budu mít první zkoušku a pak mě jich čeká ještě pět, což je docela dost, takže na blog pravděpodobně nebudu mít moc času. No a k hokeji jsem chtěla napsat, že zachvíli začne zápas Česko x Švédsko a že se jdu koukat a fandit, a našim klukům hokejistům přeju, aby domů zase dovezli nějakou medajli! :)

Do celého článku jsem dala pár fotek co jsem na Majálesu vyfotila.

Happy Birthday Mike!

4. května 2012 v 7:40 | Tracy |  Mike Dirnt
V tento den, 4.5., slaví narozeniny Mike Dirnt! Dnes je tomuhle úžasnému, sympatickému chlapovi a skvělému basistovi 40 let. K narozeninám i do života mu přeji jen to nejlepší! :)


Tak už v tom Billie aspoň není sám xD.

Video č. 15 - Billie Joe nahrává vokály

3. května 2012 v 13:54 | Tracy |  Green Day
Už to budou téměř tři měsíce od té doby, co Green Day oznámili, že nahrávají nové album (alba) a začali na YouTube dávat videa z nahrávacího studia. Včera zveřejnili další, už patnácté, video. Je v něm Billie Joe, který tam vtipkuje s producentem Robem Cavallem a inženýrem Chrisem Duganem zřejmě při nahrávání vokálů. Na konci můžete slyšet kousek písničky Oh Love, kterou Green Day poprvé představili v listopadu na tajné show v Austinu.