Červen 2012

Fotka Green Day z New Yorku při mástrování alb ¡Uno!, ¡Dos! a ¡Tre!

30. června 2012 v 8:27 | Tracy |  Green Day
Objevila se fotka Green Day (bez Trého) ze Sterling Sound z New Yorku při masteringu nových alb ¡Uno!, ¡Dos! a ¡Tre!:


Schumacher v Praze

28. června 2012 v 22:59 | Tracy |  Moje řeči...
Dneska odpoledne jsem se byla podívat na Schumachera, když už přijel za námi až do Prahy. Jsem ráda, že jsem ho viděla :). Byl sympatický, pořád se usmíval, řekl nám něco o bezpečnosti (mluvil hezky srozumitelně), prohodil pár vtípků a ukázal nám, jak se připoutává v nějakém trenažéru, pak nám zamával a to bylo asi tak celé představení. Nijak extra blízko jsem se k němu nedostala, ale i tak jsem se pokusila vyfotit pár fotek, na které se teď můžete mrknout:


Více fotek v celém článku.

Trailer a obal k ¡Tré!

28. června 2012 v 19:33 | Tracy |  Green Day
Green Day dnes zveřejnili trailer k poslednímu albu jejich trilogie, ke ¡Tré!. Ve videu hraje nějaká úplně nová písnička, kterou jsme ještě nikdy předtím neslyšeli. Na konci videa je kromě obalu, který jsme mohli už vidět na fotce, kterou Billie Joe nedávno dal na twitter, také datum, kdy si budeme moct alba začít předobjednávat na oficiální stránce Green Day - greenday.com. Bude to 16.7., tedy v ten samý den, ve který vyjde první singl "Oh Love".

¡Tré! vyjde 15. ledna 2013.


Tracklist k albu ¡Uno!

26. června 2012 v 19:44 | Tracy |  Green Day
Idiot Club dnes zveřejnil již oficiální a konečný tracklist k albu ¡Uno!.
Tady je:

1) Nuclear Family
2) Stay The Night
3) Carpe Diem
4) Let Yourself Go
5) Kill The DJ
6) Fell For You
7) Loss Of Control
8) Troublemaker
9) Angel Blue
10) Sweet 16
11 Rusty James
12 Oh Love

Ode dneška se dá album také předobjednat na Amazonu - zde. Album vyjde 25. září.

Fotka Green Day s hotovými alby ¡Uno!, ¡Dos! a ¡Tre!

26. června 2012 v 11:46 | Tracy |  Green Day
Billie Joe napsal v noci na twitter krátkou a jasnou zprávu: UNO! DOS! TRE! Finished!! (UNO! DOS! TRE! Dokončeny!!) a připojil k tomu tuhle krásnou fotku:


Na fotce tedy vidíme všechna alba včetně ¡Tre!, na kterém je (překvapivě) Tré, na modrém pozadí (už je jasné, proč se Tré v jednom z těch studiových videí cítil modře xD) a se žlutým nápiskem Green Day. Alba takhle dohromady vypadají skvěle! Tedy alespoň mně se strašně líbí :). A ještě se mi líbí, že se na té fotce tváří podobně, jako na těch albech :D.

Prvním singlem k ¡Uno! bude "Oh Love"

25. června 2012 v 23:15 | Tracy |  Green Day
Dnes Idiot Club oznámil, že prvním singlem k albu ¡Uno! bude písnička "Oh Love". Singl bude zveřejněn 16. července!

Tuto písnička hráli Green Day poprvé minulý rok v listopadu na své tajné show v Austinu. Kousek této písničky je také slyšet v květnovém videu Green Day ze studia.

Kimi Räikkönen ve Valencii dojel druhý!

24. června 2012 v 21:29 | Tracy |  Kimi - novinky
Wow, to byl teda závod! Bláznivý a napínavý a plný předjíždění a zvratů, ale taky plný zklamání pro Sebiho (chudák, bylo mi ho strašně líto), Grosjeana a pak i Hamiltna. Ale i díky tomu se Kimi dostal na pódium (jupí Usmívající se) na skvělé druhé místo, z čehož mám velkou radost! :)
Obdivuhodný byl rozhodně výkon Alonsa - je úplně neuvěřitelné, jak se z toho 11. místa dokázal probojovat až na první. A jsem ráda i za Schumachra, že se mu konečně podařilo dostat na pódium. Kéž by všechny závody byly takhle napínavé!


Trailer a fotky k druhé části Breaking Dawn

24. června 2012 v 10:48 | Tracy |  Rozbřesk
Před pár dny byl zveřejněn trailer ke druhé části filmu Breaking Dawn, který by u nás měl mít premiéru 15. listopadu. Už se na to docela těším :).


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Trailer a obal k ¡Dos!

21. června 2012 v 19:26 | Tracy |  Green Day
Před chvílí byl zveřejněn další trailer k novým albům Green Day, tentokrát ke druhému albu ¡Dos!.

Společně s trailerem, ve kterém hraje písnička "It's Fuck Time," byl také zveřejněn obal k albu, laděný podobně, jako obal k prvnímu albu ¡Uno!. Je na něm Mike na žlutém pozadí, s modrým nápisem Green Day a s růžovými "x" místo očí.

Co na ten obal říkáte? Mě se líbí! Řekla bych, že se naprosto hodí k tomu prvnímu albu xD. Jen mě v první chvíli napadlo, že bych ty x x udělala taky modré, aby ladily s tím nápiskem, ale ono je to takhle asi lepší. A jsem ráda, že k Mikovi dali tu modrou a žlutou (nebo oranžovo-pískovou nebo jakou), k němu se to úplně hodí :).

No a tady je konečně ten povedený trailer:


Rozhovor s Billiem o nových albech

21. června 2012 v 17:19 | Tracy |  Green Day
Přeložila jsem rozhovor, který s Billie Joe Armstrongem dělal šéfredaktor časopisu Rolling Stone, David Fricke. V rozhovoru se dočtete spoustu zajímavých věcí o nových albech, písničkách a dalších věcech:

"Jdeme do neznáma - nevím, co se stane," připustil zpěvák a kytarista Green Day, Billie Joe Armstrong, během přestávky v mixování, ve studiu v Tarzaně v Kalifornii, pro jejich nadcházející odvážnou nahrávku: tři oddělená alba Uno!, Dos! a Tré!, která mají být vydána prostřednictvím Warner Bros, dva měsíce po sobě, letos na podzim a v zimě.

"Je to vzrušující a nervy drásající," pokračoval Armstrong. "Ale je to víc vzrušující," rychle dodal s úsměvem, "než cokoli jiného."

Ten den, Armstrong, basista Mike Dirnt a bubeník Tre Cool, pracovali na písních z Uno! - které vyjde 25. září - s dlouholetým koproducentem Robem Cavallem. Všichni, včetně Cavalla, si s námi sedli na samostatné interview, kvůli exkluzivnímu příběhu pro nové páteční vydání časopisu Rolling Stone, o třech nahrávkách, jejich zvláštním vzniku a o komerčním risku Green Day. Ale Armstrong, hlavní skladatel skupiny, mluvil více než hodinu, zacházející do podrobností o hudbě a konkrétních písničkách a o vzrušení, které stále má z rizika.

"Když jsem podepsal tu hlavní smlouvu s hudebním vydavatelstvím, když mi bylo 20 let" poznamenal v jednu chvíli, "udělal jsem to proto, že jsem chtěl dělat hudbu po zbytek mého života. To je sen každého dvacetiletého - dělat cokoliv, co sakra chcete."

"Tohle," řekl Armstrong o Uno!, Dos! a Tré! ", je jen bláznivý nápad, který náhodou funguje velmi dobře."

Pokračování v celém článku.