Červenec 2012

Video "Let Yourself Go"

30. července 2012 v 16:18 | Tracy |  Green Day
Tak je to tu. Další nová písnička od Green Day "Let Yourself Go". Video, jak ji Green Day hrají, bylo natočeno 17. listopadu minulého roku, při tajné show Green Day v Austinu. Dnes video zveřejnila stránka Altpress.com:


Green Day mluví o tom, co fanoušci můžou očekávat na Summer Sonic

28. července 2012 v 19:19 | Tracy |  Green Day
Ve videu Green Day nejdřív mluví o Oh Love a pak o festivalu Summer Sonic, který se bude konat 18. srpna v Tokyu:


Video ve kterém Billie a Christina Aguilera mluví o The Voice

28. července 2012 v 19:04 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Billie Joe a Christina Aguilera dělali rozhovor s Extra, ohledně soutěže The Voice:


Vypadá to, že to Billieho slavné Ya'know je nakažlivé xD.

Billie Joe bude dělat poradce týmu Christiny Aguilery v "The Voice"

27. července 2012 v 18:00 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Televize NBC včera oznámila, že v příští sérii americké verze soutěže The Voice, bude Billie Joe Armstrong dělat poradce pro tým Christiny Aguilery.

Billie Joe k tomu vydal prohlášení, že on i jeho rodina mají tuhle show rádi, protože "tahle soutěž není o vytváření zpěváků, ale jen o tom, dát jim trochu rad a pokynů, ne je celé předělat."

Billie Joe začal pro The Voice natáčet tuto středu. Show se na obrazovkách poprvé objeví 10. září.

AltPress v pondělí zveřejní video Green Day hrajících "Let Yourself Go"

26. července 2012 v 18:00 | Tracy |  Green Day
Idiot Club dnes oznámil, že stránka AltPress.com příští pondělí zveřejní exkluzivní video skupiny, hrající "Let Yourself Go". Video bude z tajné show Green Day v Austinu, která se uskutečnila v listopadu minulého roku.

"Let Yourself Go" je čtvrtá písnička v pořadí na albu ¡Uno!.

"Oh Love" v rádiu

24. července 2012 v 17:03 | Tracy |  Green Day
Už jste ji v rádiu slyšeli? Já ještě ne. Což je tedy nejspíš způsobeno tím, že rádio téměř neposlouchám, ale dneska jsem se snažila. Skoro celý den poslouchám Evropu 2, na které to určitě hrají, mají to v novinkách i v top 40, ale zatím jsem se dočkala jen pár upoutávek na tuhle písničku a pak nějaké hodně zkrácené a vypípané verze American Idiot.

Kromě Evropy 2 se "Oh Love" vyskytuje i v hitparádě rádia Kiss, kde pro Green Day můžete hlasovat, aby se v hitparádě posunuli trochu výše - zde.

Pokud jste "Oh Love" už někde v rádiu slyšeli, tak mi prosím napište do komentářů, na jakém rádiu to bylo, abych ho mohla taky začít poslouchat :).

¡Uno!, ¡Dos! a ¡Tre! se už dají předobjednat

23. července 2012 v 19:50 | Tracy |  Green Day
Odedneška je možné si na GreenDay.com předobjednat ten speciální balíček alb ¡Uno!, ¡Dos! a ¡Tre!.

Balíček bude obsahovat všechna tři alba, a to jak ve fyzické podobě se 40 stránkovými booklety, tak i v digitální podobě (ke stažení), potom také tři singly v digitální podobě počínaje "Oh Love" a jedno DVD s dokumentárním filmem. Dále získáte roční členství v oficiálním fanclubu Green Day, v Idiot Clubu, a ještě speciální krabičku na všechna tři CD a DVD. Všechno dohromady stojí 79,99 dolarů (přibližně 1690 Kč), včetně poštovného to pak vyjde tak na 100 dolarů.

Další možností je předobjednat si digitální balíček za 40 dolarů. Ten bude obsahovat alba, film i singly pouze v digitální podobě a roční členství v Idiot Clubu.

Třetí možností je předobjednat si samotné album ¡Uno! - CD a booklet, za 21,98 dolarů.

Všechno si můžete předobjednat po kliknutí SEM.

Kimi Räikkönen nakonec ve VC Německa třetí!

22. července 2012 v 19:54 | Tracy |  Kimi - novinky

Na oslavu jsem vyrobila jakýsi banner (podle návodu od Gabrielle). Tedy ani ne tak na oslavu toho umístění, ale spíše toho, že si Kimi nechal obarvit vlasy a má je teď více blonďaté, jako za starých dobrých časů. Sranda je, že to na tom obrázku nakonec vůbec není vidět, ale věřte mi, strašně mu to sluší! xD

Z toho umístění mám taky radost, Kimi v závodě odvedl dobrou práci. Po skončení závodu byl sice ještě normálně čtvrtý, ale díky penalizaci Sebastiana Vettela se posunul na to třetí místo. Dokonce si liboval, že nemusí dělat ty po-pódiové rozhovory xD. Ale stejně škoda, že jsme si ho neužili na těch stupních no. A tedy Sebiho je mi poněkud líto, že kvůli té penalizaci spadl ze druhého až na páté místo. Tyhle pozávodové penalizace mi připadají trochu hloupé, protože s tím pak jezdec už nemůže nic udělat.

Tak si říkám, že se mi nakonec docela vyplnil můj sen, co se mi dnes v noci zdál. Protože v tom snu jsem sice Kimiho viděla stát na pódiu na třetím místě, ale nějak jsem tam věděla, že byl vlastně čtvrtý. Asi si začnu podle těch snů vsázet :D.

Jak si to tak po sobě čtu, tak mě napadá, že jsem na začátek článku měla napsat, ať si to radši nečtou "nezasvěcení", protože z toho asi stejně nic moc nepochopí. No nevadí xD.

Krátké video Green Day pro Summer Sonic festival

22. července 2012 v 13:25 | Tracy |  Green Day
Na YouTube kanálu Summer Sonic festivalu se objevilo kraťoučké video s Green Day:


EP "Oh Love" vyjde 14. srpna

22. července 2012 v 13:18 | Tracy |  Green Day
Písnička Oh Love by měla vyjít na EP (extended play) 14. srpna. Zatím se dá předobjednat jen u amerického obchodního řetězce Walmart, na jejich stránce Walmart.com, za 5 dolarů.

Kromě singlu Oh Love bude EP obsahovat další čtyři písničky. Nejedná se ale o žádné nové věci, budou tam American Idiot, Boulevard of Broken Dreams, 21 Guns a Know Your Enemy hrané naživo.