Červenec 2012

Pár dní tu nebudu

18. července 2012 v 9:43 | Tracy |  Moje řeči...
Odjíždím na pár dní pryč a vrátím se někdy o víkendu, takže tu do té doby nečekejte žádné nové články. Zatím se tu mějte hezky!
Tracy

Green Day představili "Oh Love" na MTV

18. července 2012 v 9:40 | Tracy |  Green Day
Mike s Billiem ve videou na MTV představili světu písničku Oh Love. Oba dva řekli, o čem "Oh Love" je:

Billie Joe o "Oh Love": "Oh Love je tak nějak o tom, že se necháte vést svým srdcem a ne svým mozkem. A taky možná o tom, že začínáte šílet a řídit se rozkrokem."

Mike mluví o videoklipu k Oh Love: "Tahá to za city a je to o lásce a sexuálním napětí a takových věcech. Myslím, že video to v těchhle směrech vystihuje. Vím, že tam máme některé opravdu zábavné scény, které můžou zahrnovat motorky a nás, jak hrajeme živě a možná trochu chaosu v zákulisí."

"Tyhle následující nahrávky v sobě mají více zábavnou atmosféru, jde více o party věci, téměř jako čertovská party," směje se. "Máme jednu písničku s názvem "Makeout Party", jejíž události se skutečně staly. A to je skoro to, o čem video k Oh Love je. Takže to bude hodně srandy, jet tohle turné a přinášet to lidem naživo."

Na video se podívejte na MTV - zde, nejde sem dát.

Green Day na obálce nového Kerrangu!

17. července 2012 v 23:20 | Tracy |  Green Day
Green Day se jsou na přední straně časopisu Kerrang!, jehož nové číslo vyjde zítra. Ta nová fotka, kterou tam mají je úplně nádherná! :)


Na obalu píšou: Green Day "Naše skupina žije v chaosu". Dokážou to Billie Joe a spol. dát dohromady, aby zachránili svět...ještě jednou?
Více o novém čísle se dočtete tady.

Zdroj: rage-and-love.blog.cz

Video z focení photoshootu pro Billboard

17. července 2012 v 12:42 | Tracy |  Green Day
Na Billbaord.com včera zveřejnili tzv. behind the scenes video (za scénou), z focení photoshootu Green Day pro Billboard:


Z toho videa ze zákulisí focení se stal nakonec spíše rozhovor, ve kterém se alespoň dozvídáme něco více o nových albech. Nejzajímavější je asi část, kdy Billie Joe říká, že "alba se v podstatě jmenují Green Day a jen prostě pokračují jako ¡Uno!, ¡Dos!, ¡Tre!. Jo a některé z písní v trilogii jsou o sexuálním napětí, žití tímto momentem, protože nikdy nevíte, co se stane, a, jo, už jsem zmínil sexuální napětí?"

Já už se strašně těším, až uvidíme další fotky z tohohle photoshootu, protože tam všichni tři vypadají naprosto skvěle! :)

Sraz fanoušků Green Day v Praze

17. července 2012 v 12:28 | Tracy |  Green Day
Lufi-peace napadlo, že by uspořádala takový menší sraz fanoušků Green Day v Praze, konkrétně ve čtvrtek 16. srpna.

Takže pokud bydlíte v Praze nebo okolí, nemáte ten den zrovna nic na programu a chtěli byste se vidět a pokecat si s ostatními fanoušky Green Day, tak určitě doražte!

Já se taky zúčastním, tedy jestli zrovna nebudu někde pryč, takže se tam třeba uvidíme :).

Vice informací zjistíte u Lufi.

Předobjednat ¡Uno!, ¡Dos! a ¡Tre! půjde příští pondělí

16. července 2012 v 22:55 | Tracy |  Green Day
Dnes na GreenDay.com napsali, že předobjednat všechna tři alba ¡Uno!, ¡Dos! a ¡Tre! půjde od příštího pondělí, 23. července.

Když si předobjednáte tento balíček, získáte:
- Všechna tři alba, v jednotlivých čtyřicetiosmi stránkových knížkách. Alba vám doručí k vašim dveřím v den vydání ve vaší zemi
- Roční členství v Idiot Clubu - oficiálním fanklubu Green Day
- Přístup k lístkům k jejich nadcházejícímu turné ještě předtím, než se dostanou na veřejnost
- Exkluzivní DVD s dokumentárním filmem
- Tři singly, počínající jejich posledním "Oh Love"
- A další.

Momentálně si lze na iTunes již předobjednat ¡Uno! a stáhnout písničku Oh Love.


První singl Green Day k ¡Uno!, "Oh Love", zveřejněn!

16. července 2012 v 15:11 | Tracy |  Green Day - videoklipy, písničky...
Tak už je tu konečně to, na co jsme všichni čekali! Singl "Oh Love":


Pokud máte 3D brýle, podívejte se na video s nimi!
Wow, páni, myslím, že je to dobrý, že je to dost dobrý, vlastně skvělý, chytlavý, krásný! :)

Když by si to chtěl někdo stáhnout jako mp3, tak jsem to dala na uloz.to, takže můžete stahovat zde.

Bicí s novým logem Green Day

15. července 2012 v 22:58 | Tracy |  Green Day
Na tumblr se odkudsi objevila fotka nových bubnů Green Day s logem k albům ¡Uno!, ¡Dos! a ¡Tre!:


Článek v časopisu Billboard

15. července 2012 v 22:24 | Tracy |  Green Day
V novém čísle časopisu Billboard, které vyšlo v sobotu, je článek o nových albech Green Day - jejich marketingové strategii, singlech, turné a dalších věcech. Rozhovor na toto téma poskytl Billboardu prezident Warner Brothers/Reprise, Livia Tortella.


Dozvídáme se tam např. že k albům vyjde několik singlů, ten první k Uno!, jak už víme, vyjde zítra, 16. července. Druhý singl by měl vyjít kolem 13. srpna. Celkově k prvnímu albu vyjdou tři singly a samozřejmě také nějaký ten videoklip (ten k "Oh Love" se natáčí zrovna tento víkend a zveřejněn by měl být první týden v srpnu). První singl a videoklip k ¡Dos! vyjde uprostřed září.

V článku se také píše o těch dvou dokumentech, na kterých Green Day pracují. Je možné, že budou k dostání jako bonus pro lidi, co si předobjednají všechna tři alba najednou, což půjde už od zítřka.

Další novinkou je, že kapela momentálně plánuje a zařizuje turné po Severní Americe, které bude probíhat od listopadu 2012 do ledna 2013. Lístky na tyto koncerty by měly být zahrnuty v balíčku u předobjednaných alb (ale já si to tedy nedokážu moc představit, jak to bude fungovat).

Celý článek si můžete přečíst buď na scanech níže v angličtině, nebo přeložené do češtiny u Magnumky - tady.


Green Day na přední straně Billboard magazínu

13. července 2012 v 13:46 | Tracy |  Green Day
Green Day jsou na obalu nového vydání časopisu Billboard, které vyjde zítra. V časopisu by měl být článek o marketingu nových alb. "Tři alba za 16 týdnů. Marketing nejambicióznějšího (a nejpodivnějšího) projektu roku", píše se na obalu.