Říjen 2012

Videoklip k "The Forgotten"

31. října 2012 v 12:05 | Tracy |  Green Day - videoklipy, písničky...
V noci mělo na MTV premiéru video Green Day k písničce The Forgotten, což je závěrečná písnička celé trilogie, a vyjde v prosinci na albu Tré!. Písnička byla zveřejněna dříve díky tomu, že je součástí soundtracku k Twilight, a vyšla jako úvodní singl i s videem:


Myslím, že je krásná! Usmívající se Co na ni říkáte vy?

Trailer ke druhé části Breaking Dawn

31. října 2012 v 11:55 | Tracy |  Rozbřesk
Zachvilku sem přidám video k písničce The Forgotten, která je součástí soundtracku k Twilight, a tak mě napadlo, že bych sem mohla dát i trailer k filmu. Už se na něj docela těším :). Premiéru bude mít 16. prosince.


Green Day zrušili další koncerty a přesunuli vydání ¡Tré! na prosinec

30. října 2012 v 12:37 | Tracy |  Green Day
Na GreenDay.com se včera objevil tento článek:

GREEN DAY RUŠÍ ZBÝVAJÍCÍ VYSTOUPENÍ V ROCE 2012
DATA KONCERTŮ PLÁNOVANÝCH NA LEDEN A ÚNOR 2013 BUDOU ODLOŽENY
VYDÁNÍ ALBA ¡TRÉ! SE PŘESUNULO NA 11. PROSINCE 2012

Los Angeles, CA - 29. října 2012 - Green Day dnes oznámili, že zruší své klubové turné, které mělo začínat v Seattlu v Paramount Theatre 26. září a končit v Tempe, AZ v Marquee Theatre 10. prosince. Vstupenky na tyto klubové show budou vráceny v místě nákupu. Kromě toho Green Day odloží všechna naplánovaná vystoupení na měsíce leden a únor 2013. Nová data pro tyto přesunuté koncerty budou oznámena v nejbližší době a dříve zakoupené vstupenky budou platné zde.

"Je jasné, že načasování tohohle není ideální, ale pro nás je nejdůležitější, aby byl Billie Joe v pohodě," řekl Mike Dirnt. "Jsme rádi, že můžeme říct, že si Billie Joe vede dobře, a chceme vám všem poděkovat za příval podpory a přání zdraví, které dostáváme, a nemůžeme se dočkat, až vás všechny zase brzy uvidíme."

Green Day také oznámili, že posonou vydání ¡Tré! z původního 15. ledna 2013 na 11. prosince 2012.

"Cítíme se špatně kvůli tomu, že musíme odložit naše turné, a tak jako náhradu za to, chceme dát našim fanouškům tu muziku dříve, než jsme plánovali," říká Tré Cool. "Když tam nemůžeme být a hrát to pro vás živě, ta nejmenší věc, co jsme mohli udělat, byla dát vám tu druhou nejlepší věc."

VC Indie

28. října 2012 v 14:03 | Tracy |  Kimi - novinky
Dnešní závod byl z mého pohledu dost na prd. Kimi úplně celý závod trčel za Massou, takže kromě jednoho světlého momentu, kdy to už pro Kimiho vypadalo nadějně, se tam vlastně kolem něj nic zajímavého nedělo, takže to bylo celkem nudné. A i když se někde něco dělo, tak to stejně nebylo skoro vidět kvůli hromadě prachu, či čeho, ve vzduchu. Vettel s Alonsem se všem vzdálili zase o větší kus, takže už ani já, jako největší optimista nevěřím, že Kimi získá titul. No a hlavně nejhorší zprávou dnešního závodu je to, co říkali naši komentátoři o Lotusu - že má velké dluhy a nemá peníze ani na výplatu zaměstnanců, takže se vůbec neví, jak to s ním příští rok bude, a tím pádem se ani neví, co bude s Kimim. To mě rozesmutnilo. Teď fakt nejsem připravená na to, aby z formule zase odešel. A ještě ke všemu jsem ráno vstala omylem o hodinu dřív, jo, nějak mi nedošlo, že se posouvá čas. To mě taky naštvalo, vzhledem k tomu, že vstávání nesnáším snad nejvíc na světě. Ach jo, já mám dneska ale blbou náladu. Omlouvám se za tenhle pesimistický článek, možná to ani radši nečtěte. Ono to snad bude zas lepší...


Poslechněte si "Stop When The Red Lights Flash"

28. října 2012 v 9:23 | Tracy |  Green Day - videoklipy, písničky...
Můžeme si poslechnout novou písničku z alba Dos!, které vyjde už 13. (u nás 12.) listopadu, "Stop When The Red Lights Flash", protože je součástí soundtracku ke hře Need For Speed - Most Wanted '12. Písnička se dá poslechnout např. zde.

Pomozte nominovat Green Day na People's Choice Award

27. října 2012 v 20:50 | Tracy |  Green Day
Green Day jsou v přednominaci na People's Choice Awards 2013. Pomoct jim nominovat se můžete jednoduše tak, že pro ně budete hlasovat. Jsou napsaní v kategorii "oblíbená skupina" - zde. Jinak můžete např. dopsat do "favorite song" Oh Love nebo do "favorite album" ¡Uno!, a nebo do kategorie nejlepších fanoušků "favorite music fan following" napsat Idiots, atd. Nominace bude oznámena 15. listopadu.

Dále je stále aktuální hlasování pro Green Day na EMA v kategoriích best live" a "best rock" - zde.

Natáčí se videoklip k Stray Heart, fanoušci budou jeho součástí

19. října 2012 v 23:52 | Tracy |  Green Day
Dnes se začal natáčet videoklip k písničce Stray Heart. Fanoušci z Idiot Clubu včera dostali možnost zůčastnit se natáčení. Poslali email, následně svou fotku, a ti, kteří byli vybráni, se dnes v různých časech po skupinkách účastili natáčení. Co přesně tam dělali, nevím. Green Day dnes na natáčení nebyli, možná budou natáčet zítra. Tady jsou nějaké fotky z natáčení:


Videoklip režíruje Robert Schober alias Roboshobo.

3. část z koncertu Green Day v Irvine Plaza

19. října 2012 v 23:21 | Tracy |  Green Day - koncerty
Můžeme se podívat na další část z koncertu Green Day v Irvine Plaza v New Yorku:


Green Day v tomto videu hrají písničky Burnout, Hitchin' a Ride, Letterbomb, When I Come Around, She a American Idiot.
První část videa najdete tady, a druhou část tady.

Oficiální trailer k ¡Dos! a možnost předobjednání ¡Dos! a ¡Tré! na iTunes

16. října 2012 v 18:10 | Tracy |  Green Day
Na YouTube kanálu Green Day byl včera zveřejněn oficiální trailer k albu ¡Dos!, které vyjde 13. prosince:


Na iTunes už se dá ¡Dos! i předobjednat, stejně tak jako poslední album z trilogie - ¡Tré!. Oboje alba jsou tam k dispozici ve dvouch verzích, necenzurované (¡Dos! - [Explicit], ¡Tre! - [Explicit]) a cenzurované (¡Dos! - [Clean], ¡Tre! - [Clean]).

Tracklist k albu ¡Tré!

16. října 2012 v 17:42 | Tracy |  Green Day
Včera byl na GreenDay.com zveřejněn tracklist k poslednímu albu trilogie - ¡Tré!. Album vyjde 15. ledna 2013. Na ¡Tré! bude celkem 12 písniček:

Brutal Love
Missing You
8th Avenue Serenade
Drama Queen
X-Kid
Sex, Drugs & Violence
Little Boy Named Train
Amanda
Walk Away
Dirty Rotten Bastards
99 Revolutions
The Forgotten