Březen 2013

Green Day v druhém kole Musical March Madness

26. března 2013 v 23:06 | Tracy |  Green Day
Green Day včera postoupili do druhého kola Musical March Madness. V prvním kole porazili Deftones s 60.25%.Teď bojují proti pěvecké dvojici Tegan & Sara (já teda vůbec netuším, o koho jde). Aby Green Day postoupili do dalšího kola, tak je podpořte prosím ZDE, tím že pro ně budete hlasovat. Hlasovat můžete kolikrát chcete.
Na pavouka všech postoupivších interpretů se podívejte tady.

Billie Joe napíše hudbu pro divadelní představení

26. března 2013 v 22:54 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Tahle "novinka" je už skoro dva týdny stará, ale nějak jsem to sem zapomněla napsat - a nemít to tu by byla škoda, protože je to zrovna docela zajímavá zpráva. Billie Joe totiž bude psát hudbu pro hru These Paper Bullets, což je rocková adaptace Shakespearovské klasiky Mnoho povyku pro nic. Premiéru by hra měla mít v divadle americké univerzity Yale v březnu příštího roku. Modernizovaný děj hry se bude točit kolem mladé kapely z Liverpoolu, která se musí vyrovnávat se životem v Londýně, tlaky hudebního průmyslu a tak podobně. Informavali o tom NewYork Times.

MTV's Musical March Madness je zase tu!

18. března 2013 v 22:07 | Tracy |  Green Day
Neuvěřitelné, že už je to rok, ale je to tak. Březnové hudební šílenství na MTV už je zase tady!

Pro ty, co nevědí o co jde - jedná se o takovou soutěž či anketu, ve které je spousta kapel a dalších hudebních interpretů, vždy stojí dva proti sobě a fanoušci hlasují, koho mají radši, lepší ze dvojice pak postoupí dál, až se ve finále utkají dvě poslední nejlepší kapely.

V prvním kole jsou Green Day proti Deftones. Hlasovat můžete ZDE (hlasovat se dá téměř donekonečna).

Na celého "pavouka" se všemi soutěžícími interprety se koukněte tady. Green Day Musical March Madness vyhráli naposledy tuším před dvěma lety, tedy v roce 2011.

Můj milášek! ❤ xD

17. března 2013 v 16:46 | Tracy |  Kimi - novinky
Tak kvůli tomuhle bych mohla klidně vstávat každý den! :) Sezóna F1 už ani nemohla začít líp. Kimi jel výborně a Lotus měl skvělou strategii, takže si Kimi docela v pohodě dojel pro vítězství! No co víc si přát! :) Možná titul...že by? xD


Green Day na premiéře filmu "Brodway Idiot"

16. března 2013 v 8:40 | Tracy |  Green Day
Green Day se v noci účastnili premiéry jejich nového dokumentárního filmu "Brodway Idiot". Tady je pár fotek:


Billie měl na saku placku sebe sama, když byl ještě malej kluk xD.
Více fotek v celém článku.

Koncert Green Day v Tricky Falls - El Paso, TX

14. března 2013 v 21:48 | Tracy |  Green Day - koncerty
Green Day v noci hráli v El Pasu v Texasu. Poprvé tam naživo zazněli písničky "Brutal Love" a "X-Kid". Z nových písniček ještě po delší době hráli "Stray Heart". Tady jsou videa:


Více v celém článku.

Fotky a videa Green Day z koncertu v Tempe v Arizóně

12. března 2013 v 17:31 | Tracy |  Green Day - koncerty
Green Day v noci hráli v The Marquee - Tempe v Arizóně. Tenhle koncert byl prý ještě lepší než ten včerejší a Billie vypadal uvolněněji než včera :). Tady jsou videa:

Longview a Basket Case

Více v celém článku.

Green Day potvrzeni pro Reading & Leeds Festival 2013

12. března 2013 v 17:07 | Tracy |  Green Day - koncerty
Včera byli Green Day oznámeni jako jedna z hlavních hvězd pro letošní Reading and Leeds Festival (ve Velké Británii).
Green Day vystoupí na Reading festivalu v pátek 23. dubna a na Leeds festivalu v sobotu 24. dubna.

Rekapitulace z koncertu Green Day v Pomoně, Fox Theatre

11. března 2013 v 13:38 | Tracy |  Green Day - koncerty
Green Day jsou zpět! :) Po všech těch obtížných měsících zase odehráli skvělou show. Green Day hráli včera v noci ve Fox Theatre v Pomoně v Kalifornii. Začali hrát okolo deváté večer a koncert zahájili písničkou "99 Revolutions".

Tady je pár postřehů od fanoušků, co se koncertu zůčastnili: Během "Oh Love" Billie Joe řekl něco jako: ""I have to tell you something right now: I'm the only one who's a little bit uncomfortable." Pár fanoušků zmínilo, že Billie vypadal občas během show trochu nervózně. Části koncertu Billieh odehrál s tou kytarou kterou rozbil na iHeartRadio festivalu. Během písničky "Letterbomb" mněl poněkud přiškrcený hlas, takže mohl sotva zpívat. Během následující "Boulevard Of Broken Dreams" řekl davu "Welcome back!" a "Oh my God I'm still alive!". Při "2,000 Light Years Away," pozval Billie na pódium pár fanoušků a své kytarové sólo odehrál na ramenou jednoho z nich. Rozdílem oproti plánovanému setlistu, který si kapela přinesla sepsaný na papíře byla přidaná písnička "Coming Clean", kterou hrají na koncertech jen zřídka. Billie Joe byl prý stejně hyperaktivní a běhal po jevišti jako vždy.
Solidní koncert Green Day zakončili písničkami "American Idiot" a "Jesus of Suburbia."

Více v celém článku.

Green Day začnou znovu hrát už dnes v noci

10. března 2013 v 22:47 | Tracy |  Green Day - koncerty
Skoro po půl roce se Green Day vrací zpátky na pódia. První koncert, který odstartuje jejich letošní turné odehrají už tuto noc. Dnes zahrají ve Fox Theater v Kalifornii. Další koncerty pak budou následovat hned zítra a popozítří.
Tak ať jim ten comeback vyjde co nejlíp! :) Už se těším na videa a fotky :).