Srpen 2013

Video "A Quick One While He's Away"

26. srpna 2013 v 12:20 | Tracy |  Green Day - koncerty
Tady je video s písničkou "A Quick One, While He's Away" (cover The Who) ze sobotního vytoupení Green Day na Leeds Festivalu:


Green Day na Reading & Leeds festivalu

25. srpna 2013 v 18:27 | Tracy |  Green Day - koncerty
V pátek a v sobotu hráli Green Day na festivalech Reading & Leeds ve Velké Británii, a tím zakončili své letošní 99 Revolutions Tour. Jak Bille Joe řekl na včerejším koncertu v Leeds, byl to "na dlouhou dobu" jejich poslední koncert. Další koncerty mají momentálně naplánované až na začátek roku 2014, kdy se vydají koncertovat do Austrálie.

Jak v Readingu tak v Leeds odehráli Green Day celé Dookie (se super novou Dookie plachtou na pódiu), a v Leeds přidali k jinak obvyklému setu covery písniček od The Who - část "My Generation" a "A Quick One, While He's Away" a na konci koncertu zahrál Billie před závěrečnou Good Riddance akusticky část "Walk Away".


Jinak v pátek, když jsem se dívala na ten koncertu v Readingu, tak jsem přehodnotila svůj názor na Billieho účes - ano, máte pravdu, opravdu mu to sluší i tak xD, vypadá s ním trochu jako za dob American Idiot. Já si na změny vždycky trochu déle zvykám :D.

Tady je hodinové video, které vysílali v pátek, hodinu a půl potom, co to Green Day odehráli:


Další videa a setlisty v celém článku.

Green Day v O2 Academy Brixton zahráli celé Dookie

22. srpna 2013 v 13:37 | Tracy |  Green Day - koncerty
Green Day včera večer koncertovali v O2 Academy Brixton v Londýně a během koncertu odehráli opět celé Dookie. Hráli ho už na dvou koncertech a to v Srbsku a ve Vídni. Včera se to někomu ale podařilo krásně natočit, takže se na to teď můžeme hezky podívat. Zajímavostí je, že Billie zahrál Pulling Teeth na akustickou kytaru - to předtím nedělal.


Billie má nový sestřih vlasů (mně osobně se teda moc nelíbí) a zřejmě již nutně potřebuje nové třičko xD, vzhledem k tomu, jak ho má potrhané, ale teda jinak je Billie v úžasné formě řekla bych - zpívá mu to skvěle! :) Tré už sice nemá zelené vlasy, ale vypadá tam hrozně dobře, i Mike :).

Další videa v celém článku.

V pátek bude live stream z koncertu Green Day

20. srpna 2013 v 9:48 | Tracy |  Green Day - koncerty
Green Day budou tento týden zase po více jak měsíční pauze koncertovat, a to ve Velké Británii - ve středu v O2 Academy Brixton v Londýně a v pátek a v sobotu na festivalu Reading & Leeds.

Pro nás je dobrou zprávou, že jejich páteční vystoupení na Reading festivalu by se mělo vysílat online na internetových stránkách BBC Three. Live stream by měl podle oznámení trvat dvě a půl hodiny, což by mělo pokrýt celý koncert Green Day, který začne v devět hodin večer - v deset hodin večer našeho času.

POZOR ZMĚNA: Management Green Day zřejmě zase nechce, aby byl celý jejich koncert vysílán živě, takže čas vysílání se přesunul na 22:30 (u nás 23:30) a ještě není jasné, jestli to bude živé vysílání, nebo jen "highlights" - nejzajímavější momenty z té předcházející hodiny jejich koncertu. Takže uvidíme, jestli z toho něco bude.. Pokud by vám nefungoval live stream na BBC Three, zkuste tenhle odkaz, ten funguje: http://www.filmon.com/tv/cbbcbbc-three

Jinak se omlouvám, že je teď tady na blogu tak mrtvo, ale ktromě toho, že jsem líná je to proto, že jsem byla nějakou dobu pryč, a potom se mi rozbil notebook - prostě z ničeho nic nešel zapnout potvorák, takže jsem ho dala do opravny kde stále ještě je. Stejně teď zas tak moc novinek okolo Green Day není.. Doufám, že si zatím hezky užíváte prázdniny! :)

Další fotky Billieho štěňátka

2. srpna 2013 v 19:26 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Billie Joe na instagramu představil své nové štěňátko francouzského buldočka (ty fotky předtím byly z instagramu Joeyho), které pojmenoval Mojo. Je to kluk a Billie mu dokonce založil vlastní instagram xD.


Více fotek v celém článku.