Září 2013

Kimi na bedně v GP Singapuru!

22. září 2013 v 18:03 | Tracy |  Kimi - novinky
Jé to bylo krásné! Zvlášť ten závěr a smějící se Kimi v zákulisí i na stupních vítězů! Smějící se Z 13. na 3. místo - to je parádní výkon! Mám pocit, že to nikdo pořádně nezdůraznil, tak se o to musím postarat! :) Kimi se na stupně vítězů dostal i s bolestmi zad a "virózou", a to vše s prstem v nose! xD Ne, tak jednoduché to opravdu nebylo a jsem strašně ráda, že i přes ty všechny problémy to nakonec dopadlo takhle skvěle! :) Snad Kimiho ta záda přestanou už brzo bolet!Rozhodně jsem si při dnešním přenosu nemohla stěžovat, že by se Kimimu dostatečně nevěnovali - mluvili o něm skoro pořád (ačkoliv některé věci bych už radši víckrát neslyšela, Kimi by se s tím alkoholem měl už asi trochu mírnit - tedy pokud je to všechno, co říkal Pavel Turek, pravda) a na záběrech ho ukazovali taky dost často - k mojí spokojenosti, protože tak hezky předjížděl :).


Green Day nominovaní na 3 ceny MTV European Music Awards

17. září 2013 v 20:03 | Tracy |  Green Day
Green Day byli nominovaní na tři ceny MTV European Music Awards - v kategoriích "best live band" (nejlepší kapela naživo), "best rock band" (nejlepší rocková skupina) a "best world stage" (z jejich vystoupení na Rock am Ring). Hlasujte pro ně prosím na stránkách mtvema.com!


V Monze na formulích - z pohledu Kimiho fanouška

11. září 2013 v 15:58 | Tracy |  Moje řeči...
Tento rok jsem se konečně odhodlala splnit si své velké přání - jet na závod formule 1 a vidět Kimiho! Do Monzy jsem se vydala se dvěma kamarádkami a kamarádčiným bráchou. Jeli jsme s cestovkou Prima Italia, která se na formulové zájezdy přímo zaměřuje.


Odjezd byl stanoven na čtvrtek v šest hodin večer z pražského Florence. V autobuse nám náš delegát (majitel českého formule shopu) rozdal předem vybrané vstupenky na závod a k nim špunty do uší a další věci. Poté následovala dlouhá noční cesta autobusem s ranní hodinovou zastávkou na hygienu a snídani, po které jsme už vyrazili směrem k okruhu, kam jsme měli dorazit kolem osmé hodiny. Bohužel řidiči nějak zabloudili a navíc jsme se dostali do dopravní zácpy, takže jsme nakonec byli rádi, když jsme se na okruh dostali těsně před prvním tréningem. Od parkoviště, kde náš autobus parkoval to bylo ke vchodu "Vedano" na závodiště ještě asi půl hodinky cesty skrz park, ve kterém je trať umístěna. Pokaždé, když jsme následující dny tím parkem procházeli, tak na nás čekala autíčka Red Bullu a slečny rozdávající tento energy drink každému, kdo prošel kolem. Díky tomu se potom kolem košů a laviček povalovaly hory plechovek od Red Bullů - říkala jsem si, že když by to tam nerozdávali, tak by snad organizátoři neměli ani co uklízet xD.

Více v celém článku.