Říjen 2013

Halloween je tu!

31. října 2013 v 16:43 | Tracy |  Moje řeči...
Tohle mi přišlo před pár dny na email, s popiskem, že Green Day by všem rádi popřáli šťastný Halloween. Tak tedy děkuji za přání! :D A za sebe taky přeji všem pěkně strašidelný Halloween! Tedy pokud ho někdo slavíte. :)


Rozhovor s Billiem a Norah Jones

29. října 2013 v 20:01 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Ve videu Billie Joe s Norah Jones mluví o albu Foreverly. Kromě toho tam zazní taky pár úryvků písniček, které na albu budou:


Celý koncert Foxboro Hot Tubs

28. října 2013 v 13:37 | Tracy |  Foxboro Hot Tubs
Jedna jistě super osoba (KILLTHATCATofficial) natočila celý koncert Foxboro Hot Tubs. Můžete se na něj podívat ve videu níže:


Teda ale co nepochopím je, jak to tam mohl Billie Joe vydržet v tom kabátě a tlustém svetru :D. Tady je setlist:

01 - Stop Drop and Roll
02 - Mother Mary
03 - Lady Cobra
04 - Sally
05 - Stop When The Red Lights Flash
06 - Alligator
07 - Fuck Time
08 - 27th Ave Shuffle
09 - Stop Drop and Roll
10 - Supermodel Robots
11 - Ruby Room
12 - She's A Saint Not A Celebrity
13 - Broadway
14 - El Comino
15 - Makeout Party
16 - Piece's of Truth
17 - A Quick One While He's Away

Videa z koncertu Foxboro Hot Tubs

27. října 2013 v 20:33 | Tracy |  Foxboro Hot Tubs
Už se objevilo jedno o trochu lepší video z toho včerejšího koncertu Foxboro Hot Tubs:


A tady je další:


Foxboro Hot Tubs včera v noci koncertovali!

27. října 2013 v 16:16 | Tracy |  Foxboro Hot Tubs
To je zase věc! V noci po několika letech znovu vystupovali Foxboro Hot Tubs! Foxíci, jakožto vedlejší rokenrolový projekt Green Day, odehráli včera v noci v jednom z Oaklandských klubů (Eli's Mile High Club) koncert. Jejich vystoupení bylo pro všechny velkým překvapením, protože nebyli dopředu oznámeni - na programu toho večera, kde vystupovalo více punkových skupin, byli ohlášení jako "Secret Headliner".

Na GDA, kde o jejich show informovali jako první, dostali ten den email možná od samotného Billieho, ve kterém je o vystoupení informoval: "hey the foxies will play a show at eli's mile high club in oakland tonite the rev". (Billie Joe ve Foxboro Hot Tubs vystupuje právě pod přezdívkou The Rev neboli Reverend Strychnine Twitch.)

Tady je zatím jedno video v hodně špatné kvalitě:


Je super, že zase vystupují! To už jsem ani nečekala. Asi to bylo trochu jiné, oproti těm předchozím koncertům, vzhledem k tomu, že teď Billie Joe nepije a předtím byl na těchhle koncertech právě nejvíc pod vlivem. Ale určitě to byla sranda i bez toho!

Billie Joe a Norah Jones spolu nahráli album!

23. října 2013 v 23:57 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Budeme mít nové album! To je novina, co? V poslední době se kolem Green Day vůbec nic nedělo, a teď najednou zčistajasna tohle! Smějící se

Billie Joe se spojil se zpěvačkou, skladatelkou a pianistkou Norah Jones a přezpívali spolu album "Songs Our Daddy Taught Us" na kterém jsou staré klasické americké písničky nazpívané Everly Brothers v roce 1958. Album Billieho a Norah Jones se bude jmenovat "Foreverly". Zde je webová adresa tohoto projektu: billiejoeandnorah.com. A tady si už můžeme poslechnout první singl - písničku "Long Time Gone". Pokud by se vám video nezobrazovalo, poslechněte si ji na té oficiální stránce.


Na stránce stereogum.com je rozhovor s Billiem a Norah o tom, jak tento projekt vznikal. Billie říká, že dělat tenhle projekt byla hlavně zábava, že to nechtěli brát příliš vážně, a že to bylo takové odbočení a odlehčení od toho kolosu, co je kolem Green Day. Tady je úryvek ve kterém Billie vysvětluje, jak se k Norah Jones dostal:

"Všechno to začalo u Stevieho Wondera. Zpívali jsem spolu se Steviem Wonderem, jeho kapelou a spoustou dalších lidí, a tak jsme se s Norah poprvé setkali. Potom...no, před pár lety jsem si oblíbil album Everly Brothers a říkal jsem si, že je prostě krásné! Nějakou dobu jsem ho poslouchal každé ráno. Říkal jsem si, že by bylo super udělat remake tohohle alba, protože to není moc známá věc a mělo by o něm vědět víc lidí. Ale opravdu jsem chtěl, aby tam zpívala žena, protože jsme si říkal, že by to pak mělo jiný význam - možná trochu širší smyls - oproti písničkám, které zpívají dva bratři. A tak moje žena řekla: "Proč si k tomu nevezmeš Norah Jones?", a já si říkal "No, vždyť ji vlastně trochu znám" Spojuje nás přeci Stevie Wonder. A tak jsem jí zavolal a ona řekla ano. Takže to bylo trochu jako...no, pořád říkám, že to bylo trochu jako rande naslepo."

Takhle vypadá tracklist alba "Foreverly":

1. Roving Gambler
2. Long Time Gone
3. Lightning Express
4. Silver Hair Daddy Of Mine
5. Down In The Willow Garden
6. Who's Gonna Shoe
7. Oh So Many Years
8. Barbara Allen
9. Rocking Alone
10. I'm Here To Get My Baby Out Of Jail
11. Kentucky
12. Put My Shoes Away


Billie Joe na promítání "Brodway Idiot" v San Francisku

19. října 2013 v 13:26 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Billie Joe se včera objevil na promítání dokumentu "Brodway Idiot" v kině The Vogue v San Francisku, aby film představil.


Další zpráva od Billieho

11. října 2013 v 19:43 | Tracy |  Green Day
Před chvílí bylo na YouTube kanále Green Day zveřejněno další video se zprávou od Billieho:


Od dnešního dne je film "Brodway Idiot" k dispozici k zakoupení na iTunes, Amazonu a některých dalších internetových obchodech a začal se vysílat ve vybraných kinech v USA.

Zpráva od Billieho

7. října 2013 v 19:51 | Tracy |  Green Day
Billie Joe dnes poslal všem fanouškům prostřednictvím videa zprávu, aby jsme se šli podívat na dokument Brodway Idiot, který je o něm a jeho účinkování v muzikálu American Idiot a poslali mu (nebo nevím kam) fotky nebo videa sebe, jak se u filmu bavíme (tedy jestli jsem to dobře pochopila):


Dokument se bude vysílat v kinech na různých místech Spojených států a ve Velké Británii. Jinak nejsou pro Evropu oznámená ještě žádná data vysílání, takže uvidíme, jestli to ještě přijde nebo ne. Kdyžtak si budeme muset počkat až na DVD. Pro více informací se mrkněte na brodwayidiot.com.

Billie Joe si zahraje roli ve filmu "Like Sunday, Like Rain"

5. října 2013 v 14:51 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Někdy během září byl Billie Joe v New Yorku, aby odehrál své scény v připravovaném nezávislém filmu Franka Whaleyho, "Like Sunday, Like Rain". Billie bude ve filmu hrát přítele Leighton Meester, která je známá především díky své roli Blair Waldorfové v seriálu Gossip Girl, a ve filmu si zahraje jednu z hlavních rolí.


Film (drama) vypráví příběh Reggieho, dvanáctiletého bohatého génia, který bydlí v sídle v New Yorku, obklopen bohatstvím, ale žije osamělý život, protože jeho rodiče jsou často pryč. Eleanor je mladá hudebnice, procházející strastmi dospívání, která má problémy se svým přítelem a byla nedávno propuštěna z práce. A aby to bylo ještě horší, ocitne se sama bez domova a daleko od své rodiny, která ji nepodporuje. Při zoufalém pokusu najít si práci se ocitne v domě Barbary, Reggieho matky, a je najatá, aby se starala o chlapce. Eleanor je překvapená Reggieho inteligencí a schopností se o sebe postarat, ale obává se o něj kvůli jeho podivnému chování - jako když nechce jezdit autem, vyhýbá se letnímu táboru a má jen jednoho kamaráda, Raje. Pomaloučku se poznávají, dokud není Eleanor z vážného důvodu nucena navštívit svou rodinu žijící na okraji New Yorku. Poté, co se za sebe snaží neúspěšně najít náhradu, bere Reggieho s sebou, a tak se Reggiemu odhalí úplně jiný svět.

Obsazení:
Leighton Meester - Eleanor
Debra Messing - Barbara
Luiza Valdetaro - Sylvia
Billie Joe Armstrong - Dennis
Julian Shatkin - Reggie
Alfredo Narciso - Greg
Conor Carroll - Elliot