Únor 2014

Na koncertě All Time Low

27. února 2014 v 19:53 | Tracy |  Moje řeči...

Já se vám musím pochlubit, že jsem tam byla Smějící se, jsem si myslela, že o tom sem psát nebudu, ale když oni byli prostě skvělí! Kromě toho, že hráli skoro všechny mé oblíbené písničky nám taky Jack s Alexem neustále lichotili, jak jsme úžasní, jak nás mají rádi, že je to sice co do prostoru nejmenší show, co zatím na tomhle turné měli, ale zato ta nejbláznivější, a jak jsme tady všichni pěkní, že prý v Americe jsou všichni oškliví, jen ať se kouknem na ně :D. A dělali si srandu, že od tamtud odejdeme všichni těhotní, bez vyjímky, prý včetně našich otců...vtipálkové :D.

Hráli fakt skvěle, mají v sobě neskutečnou energii. Během dvouhodinového koncertu jsem ocenila akustickou vsuvku, kdy Alex sám zahrál na akustickou kytaru dvě písničky - Remembering Sunday a Therapy, protože, nejen že to bylo moc pěkné, ale taky si při tom člověk mohl alespoň na chvíli odpočinout od neustálého skákání a blbnutí. Na začátku "Therapy" nastal takový hezký moment (tedy asi jak pro koho), když Alex přestal hrát kvůli fanynce, která asi málem omdlela (nebo nevím přesně, co se tam stalo, byla jsem od nich docela daleko) a podal jí vodu a ujistil se, že je vpořádku. Tak to bylo od něj takové milé :). No celý koncert byl prostě super! Až na předkapelu - Blitz Kids mě teda nijak nenadchli, ale jinak to byla paráda :).

Tady přidávám jedno svoje video (ale kvalita je dost bídná, tak pardon).

Green Day odehráli tajný koncert v Sydney

20. února 2014 v 20:01 | Tracy |  Green Day - koncerty
Green Day zase všechny překvapili - v noci koncertovali v jednom klubu v Sydney. O tom, že tam budou hrát informoval Billie Joe fanoušky přes twitter asi hodinu před začátkem show. Ve videu uvidíte, jak to tam vypadalo:


Fotky v celém článku.

Green Day dorazili do Austrálie

19. února 2014 v 15:21 | Tracy |  Green Day
Green Day dnes v pořádku dorazili do Austrálie, kde budou koncertovat v rámci Soundwave Festivalu. První koncert odehrají již tuto sobotu. Zde jsou fotky z letiště:


Happy Birthday Billie Joe!

17. února 2014 v 18:15 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Máme tu zase 17.2. a to nemůže znamenat nic jiného, než že má dnes narozeniny Billie Joe! Je to sice neuvěřitelné, ale je mu už 42 let, ale vůbec na to nevypadá. Přeji mu tedy k narozeninám vše nejlepší a ať se mu dobře daří! :)


Green Day se připravují na australské turné

13. února 2014 v 22:33 | Tracy |  Green Day
Green Day po tříměsíční koncertní přestávce zamíří na konci příštího týdne do Austrálie, kde odehrají pět koncertů v rámci Soundwave Festivalu. Momentálně se na vystoupení společně poctivě připravují doma ve svém studiu v Kalifornii.


"Připravujeme se na Australské turné. Je skvělé zase hrát se svými přáteli!!" napsal Tré na svůj instagram.