Duben 2014

Veselé Velikonoce!

21. dubna 2014 v 16:03 | Tracy |  Moje řeči...
Přeji všem veselé Velikonoce a užívejte si volna pokud můžete! :) Jinak se chci omluvit za tu malou aktivitu (teda spíš neaktivitu) tady na blogu v posledních měsících, ale je toho teď ve škole strašně moc - nejdřív byli zkoušky, pak dodělávání bakalářky, pak zápočty, teď zase zkoušky, za necelý měsíc státnice a obhajoba bakalářky a pak v případě úpsěchu přijímačky na magisterské studium...prostě tenhle semestr je pořád něco, takže na blog ani na jiné věci není moc čas. Ale Green Day teď stejně mají pauzu, takže se toho zas až tak moc neděje, ale nebojte, když by se dělo něco důležitého (jako když by se třeba rozhodli přijet k nám!), tak to sem určitě dám xD.
Mike taky všem přeje veselé Velikonoce :)

Ještě vám chci ukázat něco, z čeho mám radost - dostala jsem teď totiž takový pozdní dárek k narozeninám (hodně pozdní, narozeniny jsem měla víc jak před dvěma měsíci). Nechala jsem si udělat velkou fotku (60 x 90 cm) na pátno z fotky Billieho z koncertu z Vídně z minulého roku. Strašně se mi to líbí a už se těším, až si ten obraz pověsím na zeď nad kytaru, myslím, že se to tam bude hezky vyjímat! :D Takhle to vypadá zatím nepověšené:


Billie Joe si zahrál s The Replacements

20. dubna 2014 v 19:04 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Billie Joe je velkým fanouškem The Replacements, a tak se mu splnil sen, když si s nimi mohl v pátek na kalifornském festivalu Coachella nečekaně zahrát. Zpěvák skupiny z Minneapolis, Paul Westerberg, si poranil záda a nemohl tak adekvátně odehrát celý koncert, skupina proto zavolala Billiemu, jestli by jim nemohl vypomoci. Paul Westerberg celý koncert sledoval z gauče přímo na pódiu.


Fotky v celém článku.

Celé album Demolicious k poslechnutí na YouTube

14. dubna 2014 v 15:27 | Tracy |  Green Day
Nějaký dobrák už nahrál celé album Demolicious na youtube, takže si ho tam teď můžeme poslechnout:


Mně se líbí, jak to zní! Některé písničky se mi líbí i víc, než na albech. Jen by mě zajímalo, jestli se tohle album bude prodávat i u nás..

Stay The Night (akustická verze)

13. dubna 2014 v 22:58 | Tracy |  Green Day
Další písničkou, na kterou jsem se těšila po State Of Shock nejvíc, je akustická verze Stay The Night. Tady je:


Na youtube se momentálně nachází už všechny písničky z alba Demolicious.

State Of Shock

13. dubna 2014 v 21:13 | Tracy |  Green Day
Na youtube se dostala písnička "State Of Shock", která se nachází na albu Demolicious, které oficiálně vyjde 19. dubna 2014. Předpokládám, že jste taky byli na tuhle písničku nejzvědavější, vzhledem k tomu, že je tam jediná nová, takže tady je:


Komu to taky připomíná určitou část písničky "Chump", ať se přihlásí! :D Těch písniček, co mi to připomíná, je více, ale docela se mi to líbí. Já bych brala písničky od Green Day každý den! :)

Text písničky v celém článku.