Říjen 2014

Green Day nominovaní do Rock and Roll Hall of Fame

14. října 2014 v 13:19 | Tracy |  Green Day
Další super zprávou je, že Green Day byli nominovaní do Rock and Roll Hall of Fame, tedy rokenrolové síně slávy. Společně s nimi bylo nominováno 14 dalších interpretů, mezi nimi např. Joan Jett & the Blackhearts, Lou Reed či Sting.
Momentálně probíhá hlasování, po jehož skončení (9. prosince) zbyte pět interpretů s největším počtem hlasů, z nichž pak bude vybrán jeden, kterému se dostane té cti, že vstoupí do síně slávy.

Fanoušci mohou hlasovat na stránce rockhall.com. Green Day jsou teď až na čtvrtém místě (ze začátku byli na druhém), takže rozhodně neváhejte, a běžte pro ně hlasovat!

Green Day mají se slavnostním večerem na počest uváděných do síně slávy již zkušenosti z minulosti, jelikož na něm několikrát vystupovali (jako třeba při uvádění Ramones v roce 2002 nebo v roce 2012 na počest Guns n Roses, kde potom Billie Joe pronesl i uváděcí řeč, stejně jako v roce 2010, kdy uváděl skupinu Stooges).


Tré a Sara se o víkendu vzali!

14. října 2014 v 12:43 | Tracy |  Tré Cool
To je tak skvělá zpráva, že by snad ani nešlo o tom nenapsat! Tré Cool a Sara Rose měli totiž tento víkend svatbu! Letos v lednu se zasnoubili a svatba se konala tuhle sobotu, 11. října. Moc oběma gratuluji a přeji jim, aby spolu byli šťastní minimálně navždy! :)
Tré dal na instagram tuhle krásnou fotku s popiskem: Jsem velmi šťastný, že jsem si v sobotu 11.10.2014 vzal svou nejlepší kamarádku Saru. Díky za všechna přání a podporu.


Jim to spolu tak sluší! A líbí se mi, jak Sara sladila vlasy s kyticí! Smějící se

Další fotky jsou v celém článku.