Prosinec 2014

Green Day budou uvedeni do Rock And Roll Hall Of Fame!

16. prosince 2014 v 14:30 | Tracy |  Green Day
Green Day budou v roce 2015 uvedeni do Rock and Rollové síně slávy! A to hned první rok, co tam byli nominovaní (možnost nominace mají interpreti, u kterých od vydání jejich debutového alba uplynulo již 25 let), a to se povede jen málokomu! Je to tak skvělá zpráva! Ani tomu nemůžu uvěřit, že se tam skutečně dostali (v anketě skončili až na osmém místě), mám z toho velkou radost, jelikož si to zaslouží, kluci naši, protože jsou co? Nejlepší!!! Smějící se

Uváděcí ceremoniál se uskuteční příští rok, 18. dubna, v Clevelandu. Green Day by měli ten večer zahrát tři písničky, jak se očekává od každé aktivní skupiny, která je do síně slávy uváděná.

Webové stránky rollingstone.com zveřejnili společně s článkem o uváděných interpretech i rozhovory - rozhovor s Billiem si můžete přečíst zde. Mluví tam o tom, co pro něj uvedení do Rock and Rollové síně slávy znamená i o jejich plánech do budoucna - o tom, že teď hlavně musí držet při sobě a podporovat se navzájem, vzhledem k tomu, čím si kvůli rakovině prošla Brittney a čím si teď prochází Jason.