Květen 2015

Trailer na vysílání Rock and Roll Hall of Fame na HBO

9. května 2015 v 21:19 | Tracy |  Green Day
HBO bude 30. května vysílat záznam z ceremoniálu Rock and Roll Hall of Fame, takže to celé konečně budeme moci vidět (doufám, že se nějaká dobrá verze dostane i na internet, jelikož HBO nemám). Zatím se můžeme podívat na trailer:


Billie Joe bude hrát hlavní roli ve filmu Geezer

5. května 2015 v 21:11 | Tracy |  Billie Joe Armstrong
Někdy na podzim minulého roku bylo oznámeno, že si Billie Joe zahraje hlavní roli ve filmu Geezer. Film je o manželovi a otci, který právě prožívá krizi středního věku, a rozhodne se navrátit se ke své punk-rockové minulosti tím, že uspořádá extravagantní párty v prezidentském apartmá v Drake hotelu, kde se setká se svou krásnou bývalou přítelkyní a dřívějšími spoluhráči z kapely, kteří se již posunuli k větším a lepším věcem. Billie Joe pro film napsal několik nových písniček, které ve filmu i zahraje.
Společně s Billiem ve filmu budou hrát Judy Greer, Fred Armisen, Selma Blair, Dallas Roberts, Chris Messina a Brian Baumgartner.

Zde je na fotce se svou filmovou rodinkou.

Více fotek v celém článku.

Mike Dirnt dnes slaví narozeniny!

4. května 2015 v 16:57 | Tracy |  Mike Dirnt
Mike má dnes narozeniny! Je mu 43 let, a já mu přeji jen a jen to nejlepší! Hlavně hodně štěstí a zdraví pro něj i celou jeho rodinku :) ...May The 4th be with you :D


Rozhovor s Billiem o síni slávy a novém albu

3. května 2015 v 18:11 | Tracy |  Green Day
Na stránkách Rolling Stone byl nedávno zveřejněn rozhovor s Billiem, ve kterém mluví o jejich "neskutečném" víkendu v Clevelandu - o koncertu v House of Blues, o Sweet Children a uváděcím ceremoniálu do rokenrolové síně slávy. V rozhovoru Billie mluví i o budoucnosti kapely:

"Rozhodně jsme ve skvělém rozpoložení. Vždycky jsme byli pěkně nabití. Předtím, než jsme se o čemkoliv z tohohle dozvěděli, jsem měl už napsáno pár písniček a všichni z nich byli opravdu nadšení. A pak jsme slyšeli o síni slávy, a byli jsme úplně ohromení. Jo, chci říct, že si dáme na čas. Nebudeme se z toho snažit vytáhnout něco jako vítězné kolo, protože já rozhodně chci, aby muzika přišla ve správný čas a byla inspirovaná, ne jen proto, že jsme byli oceněni, nebo něco takového, ale protože oceňujeme muziku. Chceme na tom pracovat, a chceme udělat skvělé album.

Momentálně mám asi čtyři nebo pět písniček. Vezmu to opravdu pomalu. Chci se prostě ujistit, že každý moment je inspirovaný, a že máme něco, co je pro nás opravdu speciální. A právě teď s těmi písničkami, které máme, to jde tím správným směrem."

Na dotaz, jestli můžeme očekávat nové album příští rok, Billie odpověděl, že to nemůže říct.
Celý rozhovor si přečtěte zde.