Rozhovory s Green Day v rádiu - Howard Stern Show, 2 hours with Matt Pinfield

8. října 2016 v 13:56 | Tracy |  Green Day
Nastal ten skvělý čas, kdy Green Day uvidíme a uslyšíme všude možně. Kluci na propagaci alba Revolution Radio, které vyšlo včera (7.10.), dělají spoustu rozhovorů, ať už pro internet, časopisy, rádia či televizi.


Ve středu 5. 10. byli Green Day hosty ranní show na rádiu Sirius XM s moderátorem Howardem Sternem. Hodinu a půl dlouhý rozhovor, ve kterém probrali postupně jejich historii a všechna alba a hity Green Day, proložili i hudebním vystoupením. V rádiu naživo zazněli písničky Welcome to Paradise, Holiday, Boulevard of Broken Dreams, Bang Bang a Revolution Radio. Rozhovor je to velmi zajímavý, mluví tam o všem možném, od jejich hudebních začátků, přes Billieho zatčení za svlékání na pódiu v Milwaukee, až po tvorbu nového alba. Také se tam baví např. o tom, jak si Billie vede už čtyři roky bez pití alkoholu. V rozhovoru zaněla i historka, jak Billie Joe přišel k uraženému zubu, těsně před natáčením videoklipu k Good Riddance. Hudební vystoupení a úryvky z rozhovoru je možné poslechnout si na tomto odkazu. Celý rozhovor je pak ke stažení zde, díky jednomu členovi GDC, který ho tam nahrál :).

Další rozhovor pro rádio, tentokrát pro show "2 hours with Matt Pinfield", který absolvovali Mike a Tré (Billie byl v té době nemocný) trvá cca. hodinu. Rozhodně také stojí za poslechnutí. Je zajímavé zase pro změnu slyšet více mluvit Mikea a Trého. Poslechnout si ho můžete tady.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama