7. díl

Fotky z epilogu Relikvií smrti

4. září 2011 v 19:59 | Tracy
Mně se tak líbí, jak nakonec udělali to "o devatenáct let později". Pro porovnání, jak vypadal ten "původní" epilog, jsem do celého článku dala jednu fotku. Opravdu to hezky předělali, že všichni vypadají normálně a ne jako staříci :D. Jen nového Draca se mi bohužel nepodařilo najít vyfoceného.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Včera jsem viděla posledního Harryho Pottera...

27. července 2011 v 19:26 | Tracy
...a bylo to táák smutný! xD Ne, vážně, moje tušení, že u toho budu brečet se potvrdilo. Myslím, že bych brečela i kdyby z toho udělali komedii (což teda rozhodně neudělali, nebojte), už jen ten fakt, že tím končí jedno období mého života, že už nikdy nebudeme čekat na další díl a pro nikoho to už nikdy nebude takové, jako to bylo pro naši generaci - když jsme rostli a dospívali společně s Harrym...nejvíc mi tekly slzy při závěrečných titulcích, protože to byl už úplný KONEC.

A teď už doopravdy k tomu filmu :O). Myslím, že se jim povedl, a hodně. Moc se mi líbil od začátku až do konce. Vůbec nic mi tam nevadilo. Samozřejmě, že se v některých věcech odlišuje od knížky, ale opravdu mi připadá, že to udělali dobře. Pamatuju si, že když jsem viděla trailer, tak při pohledu na padajícího Voldemorta s Harrym jsem si říkala - jéžiš, co to tam zase vymysleli? Ale ve skutečnosti mi to ve filmu vůbec nepřekáželo. Byla tam spousta moc hezkých scén, např. Harry zachraňující Draca nebo Snapeovy vzpomínky a polibek Rona a Hermiony a - vypisovat to tu nebudu, protože bych asi musela popsat celý film :D. Taky se mi líbilo, jak nakonce udělili závěr - to o 19. let později. Opravdu jsem se bála, jak budou vypadat "postaršení", ale povedlo se to. Řekla bych, že tento film je důstojným závěrem celé potterovské série.
Závěrem bych už jen doporučila, aby jste na to do kina určitě šli, pokud jste na tom ještě nebyli. Já bych na to chtěla jít ještě znova, zajímalo by mě, jaké je to třeba ve 3D.

Alternativní konec Relikvií Smrti

25. července 2011 v 14:13 | Tracy
Britský žurnalista Greg Palast způsobil mírný rozruch ve světě fanoušků Harryho Pottera, když detailně rozepsal "alternativní konec" celého příběhu, který mu údajně dopodrobna vyprávěla samotná J.K. Rowlingová.

Palast, sám spisovatel, na svojí stránce tvrdí, že každý autor má více možných zakončení příběhu a když se Rowlingové (se kterou jsou podle jeho slov přátelé) svěřil, že není nadšený koncem Relikvií Smrti (protože se podle něj nechala příliš unést tím, jak to celé bude vypadat na filmovém plátně), ona mu prozradila pár jiných konců, které zvažovala. Nepoužila však kouzelnou formulku mimo záznam, a tak kamarád Palast nemá žádné výčitky, a několik roků po tomto rozhovoru nám přináší ten alternativní konec, který ho nejvíce zaujal, v podobě, jak si ho zapamatoval...
Do Zapovězeného lesa

Harry kráčel k místu, kde čekal Voldemort se svojí smečkou mozkomorů. Harryho jizva strašlivě pálila, což ho ušetřilo bolesti z přílišného přemýšlení o svém rozhodnutím, které mu pravděpodobně nepřinese nic jiného, jen smrt.

Premiéra Harryho Pottera v Londýně

12. července 2011 v 21:00 | Tracy
V Londýně se minulý čtvrtek, tedy 7.7. konala premiéra druhé části Harryho Pottera a Relikvií Smrti. Premiéry se zůčastila většina herců. Kromě Londýna už byla premiéra i v Dublinu a New Yorku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Finální trailer k Harrymu Potterovi a Relikviím Smrti

17. června 2011 v 14:31 | Tracy
Warner Bros vypustilo do světa konečný trailer ke druhé části filmu Harry Potter a Relikvie Smrti. V tomto díle se rozhodne o všem a zároveň také všechno skončí...


Už se nemůžu dočkat, až ten film uvidím! :O)

Plakáty k 2. části Relikvií Smrti

10. června 2011 v 11:06 | Tracy
Warner Bros zveřejnilo spoustu akčních plakátů ke druhé části filmu Harry Potter a Relikvie Smrti, který bude mít premiéru už 15.7. 2011. Na plakátech je Belatrix, Voldemort, Draco, Ron, McGonagalová, Griphook, Hermiona, Snape, Harry, Neville a Fred a George, pokaždé jsou zachyceni v zápalu boje:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další plakáty v celém článku

Je libo se proletět na koštěti?

1. května 2011 v 12:54 | Tracy
V tomto videu můžete vidět, jak se natáčí létací scény:

Trailer k 2. části HP7

29. dubna 2011 v 20:30 | Tracy
Včera byl zveřejněn první samostatný trailer k filmu Harry Potter a Relikvie smrti část 2:

Vystřižené scény z 1. části HP7

4. dubna 2011 v 17:35 | Tracy
Na internetu se objevilo video s vystřiženými scénami z filmu Harry Potter a Relikvie Smrti 1. část. Ve videu můžete vidět např. rozloučení Harryho a Dursleyových nebo scénu, ve které Ron učí Hermionu házet žabky :).


Zdroj: emma-ultimate.blog.cz

Harry Potter and The Deathly Hallows Part 2 - First look

18. března 2011 v 12:09 | Tracy
Na internetu je ke shlédnutí video ze druhé části Harryho Pottera a Relikvií Smrti. Doporučuji, aby jste se na něj podívali zde, je tam v mnohem lepší kvalitě, než to video, co mám tady v článku.
Taky se objevily nové informace, že druhá část Relikvií by měla trvat 160 minut (2 hodiny a 40 minut).

 
 

Reklama