American Idiot musical

Billie Joe bude hrát St. Jimmyho ve filmu American Idiot...pokud film bude

31. července 2013 v 12:45 | Tracy
V pondělí se v New Yorku poprvé promítal film Brodway Idiot. Promítání se zůčastil i Michael Mayer (režisér muzikálu American Idiot), který řekl, že když se film bude natáčet, bude Billie Joe hrát roli St. Jimmyho.

Je to po dlouhé době jediná informace, kterou o filmu máme. Poprvé jsme se o něm dozvěděli před dvěma lety v roce 2011.
Michael Mayer řekl, že neví jistě, kdy se na filmu začne pracovat, kvůli "hollywoodským kravinám". Takže nám nezbývá než doufat, že to bude co nejdřív.

Muzikál American Idiot míří do Asie

8. července 2013 v 23:19 | Tracy
Muzikál American Idiot příští měsíc zamíří do Asie, konkrétně do Japonska a Jižní Korei. Info o vstupenkách a muzikálu vůbec se nachází na stránkách aidiot.jp (stránka je v japonštině nebo korejštině). Oficiální stránky muzikálu jsou americanidiotthemusical.com.

Celý muzikál American Idiot ke zhlédnutí na YouTube

2. října 2012 v 20:13 | Tracy
Ve videu níže se můžete podívat na celé jedno představení muzikálu American Idiot. Někdo celé představení natočil, ještě když se muzikál hrál v New Yorku na Brodwayi, takže ve videu je původní obsazení (Tony Vincent jako St. Jimmy, Rebecca Naomi Jones jako Whatsername, John Gallagher jako Johnny, Michael Esper jako Will atd.).
Video sice není v nejlepší kvalitě, ale stejně se na něj určitě podívám, protože to chci konečně celé vidět. Jestli muzikál někdy dorazí i k nám do ČR je zatím ve hvězdách, momentálně se muzikál připravuje na turné po Velké Británii.


Děj muzikálu v celém článku.

Obsazení American Idiot bude dnes v noci živě prezentovat dvě písničky!

14. června 2012 v 18:57 | Tracy
Dneska v noci o půlnoci můžete přes YouTube naživo sledovat vystoupení herců z muzikálu American Idiot. Vystoupí s písničkami "21 Guns" a "Boulevard of Broken Dreams." Po představení bude probíhat beseda s obsazením muzikálu. Pokud by jste se chtěli zapojit do diskuze, může své otázky pokládat zde.

Vystoupení pak sledujte tady na tom odkazu.

Tony Vincent v 1. finálovém kole The Voice

10. dubna 2012 v 16:27 | Tracy
Tony Vincent včera v americkém The Voice zazpíval písničku "Everybody Wants to Rule the World" od Tears For Fears:

Tony Vincent postoupil ze souboje do finále The Voice

29. března 2012 v 17:03 | Tracy
Tony Vincent (pro fanoušky Green Day známý hlavně jako St. Jimmy z muzikálu American Idiot) postoupil v soutěži The Voice (Hlas). Tento týden se Tony v souboji utkal s Justinem Hopkinsem, zazpívali si spolu písničku "Faithfully" a Tonyho kouč Cee Lo Green potom rozhodl, že do finále postoupí právě Tony! Tady je video:

Tony Vincent vybrán do soutěže The Voice

23. února 2012 v 12:18 | Tracy
Tony Vincent, kterého známe z jeho role St. Jimmyho z muzikálu American Idiot na Brodwayi, se přihlásil do soutěže The Voice (Hlas) a byl vybrán - vybral si ho do svého týmu zpěvák, rapper a producent Cee Lo Green.


Tahle soutěž probíhá momentálně i v ČR a na Slovensku pod názvem Hlas Česko Slovenska. Já jsem se na to dívala, ale zatím mě tam nikdo moc nezaujal.

Obsazení muzikálu American Idiot vystupovalo na Silvestra na Times Square

5. ledna 2012 v 11:47 | Tracy
Nové obsazení muzikálu American Idiot, které je teď na turné, vystupovalo o silvestrovském večeru (stejně jako minulý rok) na Times Square:

Začalo turné muzikálu American Idiot

22. prosince 2011 v 11:25 | Tracy
Včera začalo turné muzikálu American Idiot, bylo to jeho první představení od doby, kdy muzikál skončil letos v dubnu na Brodwayi.

Tahle první zastváka turné se nekonala daleko od místa, kde měl muzikál své poslední představení - odehrálo se totiž v severní části státu New York v Utice, v divadle Stanley.

Všechna data a místa, kdy a kde se bude muzikál hrát, najdete na jeho oficiálních stránkách.

Muzikál American Idiot vyrazí na turné po Velké Británii a Irsku!

1. prosince 2011 v 13:33 | Tracy
Právě bylo oznámeno, že muzikál American Idiot bude mít turné i po Velké Británii a Irsku! Na konci roku 2012 tam zavítá během tří měsíců do osmi měst. Turné začne v Southamptonském "Mayflower Theatre" 9.října a potrvá až do začátku prosince, a na závěr na dva týdny zakotví v Manchesterském "Palace Theatre".

American Idiot navštíví tyto místa:

Southampton Mayflower Theatre (9. - 13. října)
Cardiff Millennium Centre (15. - 20.)
Edinburgh Playhouse (22. - 27.)
Glasgow Clyde Auditorium (29. - 3. listopadu)
Dublin Grand Canal?Theatre (5. - 10.)
Manchester Palace Theatre (12. - 24.)
Birmingham Alexandra Theatre (26. - 30.)
London HMV Hammersmith Apollo (3. - 8. prosince)

Předprodej lístků začne už příští pátek (9. prosince).
 
 

Reklama