Billie Joe Armstrong

Rozhovor s Billiem o filmu Ordinary World a o Green Day

10. října 2016 v 23:17 | Tracy
Billie Joe se dnes účastnil rozhovoru pro AOL k filmu Ordinary World (film se původně jmenoval Geezer), ve kterém si zahrál hlavní roli - stárnoucího rockera Perryho. Společně s Billiem tam byl i režisér filmu Lee Kirk. V rozhovoru mluví především o filmu, trochu o volbách a Trumpovi, a také mluví o novém albu Green Day a jejich budoucích plánech. Na rozhovor se můžete podívat zde.


Tady je ještě trailer k filmu Ordinary World:

Premiéra filmu Geezer + nové písničky

24. dubna 2016 v 12:08 | Tracy
Billie Joe Armstrong se v New Yorku zůčastnil premiéry filmu Geezer, ve kterém si zahrál hlavní roli (více o filmu zde). Po premiéře Billie společně s dalšími hudebníky (Tré Cool, Jesse Malin, Jeff Matika a na jednu písničku se připojila i Joan Jett) odehráli vystoupení, na kterém zazněly i nové písničky, které Billie složil speciálně pro tento film. Některé z těchto písniček si můžete poslechnout ve videích níže.


Billie Joe bude hrát hlavní roli ve filmu Geezer

5. května 2015 v 21:11 | Tracy
Někdy na podzim minulého roku bylo oznámeno, že si Billie Joe zahraje hlavní roli ve filmu Geezer. Film je o manželovi a otci, který právě prožívá krizi středního věku, a rozhodne se navrátit se ke své punk-rockové minulosti tím, že uspořádá extravagantní párty v prezidentském apartmá v Drake hotelu, kde se setká se svou krásnou bývalou přítelkyní a dřívějšími spoluhráči z kapely, kteří se již posunuli k větším a lepším věcem. Billie Joe pro film napsal několik nových písniček, které ve filmu i zahraje.
Společně s Billiem ve filmu budou hrát Judy Greer, Fred Armisen, Selma Blair, Dallas Roberts, Chris Messina a Brian Baumgartner.

Zde je na fotce se svou filmovou rodinkou.

Více fotek v celém článku.

Celý film Like Sunday, Like Rain online ke shlédnutí

27. dubna 2015 v 11:18 | Tracy
Nějaký dobrák dal na YouTube celý film Like Sunday, Like Rain, ve kterém si Billie Joe zahrál vedlejší postavu, takže se teď na to můžeme podívat. Film je tedy v angličtině bez titulků (taky by se mi hodily, ale šlo to i bez nich). Nevím, jak dlouho to tam vydrží, takže radši případně koukejte co nejdřív.


AKTUALIZACE: No tak tamto video už smazali. Nahradila jsem ho dalším, ale to už je bohužel v o dost horší kvalitě.

Rozchodová scéna s Billiem z filmu Like Sunday, Like Rain

24. dubna 2015 v 16:47 | Tracy
Film Like Sunday, Like Rain, ve kterém si zahrál Billie Joe, je k pronajmutí (či jak to vyjádřit) na Amazonu a iTunes. Snad to funguje i pro naši zemi, ale nevím, nezkoušela jsem to, i když bych ten film už opravdu rána viděla. Škoda, že ho nedávali u nás v kinech.
Ve videu níže se můžete podívat na rozchodovou scénu:


Nechápu, jak se s ním Leighton mohla rozejít, když se tam tváří tak roztomile :D.
Když byste se chtěli podívat na Billieho dřívějjší herecké výkony, tam můžete zkusit videa z Haunted, This is 40 nebo z Nurse Jackie.

Krásné poděkování od Billieho

21. dubna 2015 v 20:18 | Tracy

Možná jste si všimli, že nervózní Billie Joe nějak zapomněl ve své děkovné řeči při uvádění do rokenrolové síně slávy poděkovat fanouškům. Myslím, že mu to můžeme vklidu odpustit, protože tímhle nádherným poděkováním, které napsal na instagram nám to kompletně vynahradil!

dear you

I can't express enough how much love is in my heart for all of you in our green day community.
for me to try to put it into words almost feels awkward.
sometimes I don't always like to use the word "fan". I think I can speak on behalf of me mike and Tre when I call you family or community. Because you all truly grew up together with us and shared this journey together.
this is more than an award. it's the privilege to play music, write songs and follow this psychotic passion called rock n roll.

and We share this honor together. because honestly YOU ARE our rock n roll hall of fame.
idiot nation forever

rage and love
Billie Joe

Překlad v celém článku.

Billie Joe slaví 43. narozeniny

17. února 2015 v 22:03 | Tracy
Billie Joe má dneska narozeniny! Je mu 43 let. K narozeninám mu přeji jen to nej nej nejlepší! :)


Ty modré vlasy se mi fakt líbí (ale nevím, jestli je má stále modré, nebo už zase změnil barvu), i když ta zelená barva, co měl předtím byla taky super :D.

Trailer k filmu Like Sunday, Like Rain

4. února 2015 v 20:35 | Tracy
Nedávno vypustili tvůrci filmu Like Sunday, Like Rain do světa oficiální trailer. Jednu z vedlejších rolí si ve filmu zahrál i Billie Joe. Premiéru by měl mít film v kinech 13. března, jestli to tak však bude i v českých kinech, se neví.


Více informací o filmu najdete na stránkách montereymedia.com.

Billie a Adrienne slaví dvacetileté výročí svatby!

4. května 2014 v 21:16 | Tracy
Billie s Adrienne o tomto víkendu obnovili své svatební sliby. Oslavili tím tak dvacetileté výročí od jejich svatby!


Páni! 20 let spolu! To je krásný, moc jim gratuluju a přeju jim, aby spolu prožili dalších šťastných dvacet let...nebo spíše aby spolu byli navždy - a věřím, že to budou! :)

Billie Joe si zahrál s The Replacements

20. dubna 2014 v 19:04 | Tracy
Billie Joe je velkým fanouškem The Replacements, a tak se mu splnil sen, když si s nimi mohl v pátek na kalifornském festivalu Coachella nečekaně zahrát. Zpěvák skupiny z Minneapolis, Paul Westerberg, si poranil záda a nemohl tak adekvátně odehrát celý koncert, skupina proto zavolala Billiemu, jestli by jim nemohl vypomoci. Paul Westerberg celý koncert sledoval z gauče přímo na pódiu.


Fotky v celém článku.
 
 

Reklama