Green Day v Praze

Redundant a další úžasná videa z Prahy

7. září 2011 v 12:48 | Tracy
U lufi-peace jsem viděla tohle krásné video písničky "Redundant" z koncertu Green Day v Praze. Je to opravdu nádherně udělané, sestříhané a poskládané z různých videí. Na svém YouTube kanále, má autor takovýchhle skvělých videí ještě spoustu, pár z Prahy jsem jich ještě dala do celého článku, na další se kdyžtak už mrkněte u greendepent.

Krásné fotky Billieho z Prahy

15. prosince 2010 v 19:38 | Tracy
Tahle fotka se mi strašně líbí. Našla jsem ji na deviantartu. A pak ještě ta druhá fotka (v celém článku), ta je taky nádherná, úplně umělecká .

Setlist z koncertu Green Day v Praze 2010

5. srpna 2010 v 19:53 | Tracy

V celém článku najdete seznam všech písniček, co nám Green Day na koncertu zahráli. Jak už jsem dřív psala, je jich 39, ale třeba z coverů zahráli vždycky jen kousek. Myslím, že nás všechny příjemně překvapili složením setlistu, protože hráli spoustu písniček, které normálně na koncertech nehrají.

Videa z koncertu

5. srpna 2010 v 19:38 | Tracy
Tohle je pár videí z pražského koncertu Green Day (no dobře, je jich trošku víc tak se nelekněte ).

Song of the Century a 21st Century Breakdown

Další videa v celém článku.

Fotky z koncertu Green Day

5. srpna 2010 v 18:08 | Tracy
Přidávám sem pár hezkých fotek z koncertu, které jsem našla na různých internetových stránkách.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Koncert Green Day - Praha 29.6. 2010

5. srpna 2010 v 17:35 | Tracy
Už je to přes měsíc co jsem byla na koncertě Green Day, bohužel jsem se ale dřív díky svému nabitému prázdninovému programu nedostala k tomu, abych napsala jak úžasný, skvělý a nějlepší ten koncert byl!
Na koncertě jsem byla se dvěma kamarádkama, měly jsme lístky do první kategorie a díky tomu jsme celou dobu dobře viděly, co se děje na pódiu (i když jsme nestály přímo u něj).
Green Day začali téměř přesně na čas a odsartovali nejlepší show jakou jsem kdy viděla. Billie neustále prokládal písničky svým "I say hééoo", "Let's go crazy!" a "Everybody hands up in the air!" a tak podobně dokonce se naučil říkat česky "díky moc" - s tím sklidil vždycky velký úspěch, jednou přinesl na pódium i českou vlajku a mával s ní . Skoro pořád se usmíval nebo smál .
Koncert trval něco přes tři hodiny, setlist byl úžasný, zahráli 39 písniček. Rozloučili se s námi jejich tradiční loučící písničkou Time of your life, Tré rozházel paličky, které mu zbyly a byl konec. Byl to nezapomenutelný zážitek!

Do celého článku jsem dala fotky které jsem vyfotila, ale jsou dost hrozný, protože jsem fotila jenom mobilem.
 
 

Reklama