Green Day - videoklipy, písničky...

Video k písničce Ordinary World

13. října 2016 v 22:35 | Tracy
Green Day včera zveřejnili další video s textem, tentokrát k akustické písničce Ordinary World. Jedná se o poslední písničku z alba Revolution Radio a titulní písničku ke stejnojmenému filmu, pro kterou ji Billie Joe původně složil, ale tak se mu zalíbila, že ji chtěl mít i na albu Green Day.

Lyric Video k YoungBlood

7. října 2016 v 22:53 | Tracy
Green Day dnes na svém YouTube kanále zveřejnili další video s textem, tentokrát k písničce Youngblood. Písnička je o Billieho ženě Adrienne :).

Lyric Video k Still Breathing

7. října 2016 v 22:48 | Tracy
Třetím singlem z alba Revolution Radio se stala písnička Still Breathing:

Videoklip k Bang Bang

7. října 2016 v 22:26 | Tracy
Oficiální videoklip k písničce Bang Bang:

Green Day zveřejnili titulní písničku alba Revolution Radio

9. září 2016 v 22:56 | Tracy
Green Day dnes zveřejnili další písničku z připravovaného alba. Song nese stejný název, jako celé album, tedy Revolution Radio. K písničce je na facebookové stránce Green Day i video s textem. Revolution Radio si můžete poslechnout také např. na Spotify.Já jsem z písničky nadšená, stejně jako z Bang Bang. Myslím, že tohle album se mi bude líbit :).

Video k Bang Bang

12. srpna 2016 v 19:44 | Tracy
Dnes se na Green Day účtu na YouTube konečně objevilo video k singlu Bang Bang (předtím bylo jen na jejich facebooku). Písnička je psaná z pohledu masového střelce a Billie o ní v rozhovoru pro Rolling Stone řekl toto: "Je to o kultuře masového střílení, které se odehrává v Americe, spojené s narcistickými sociálními médii. Děje se tady nějaké násilí, ale taky je to všechno natáčeno, všichni máme sebe neustále pod dohledem. Podle mě je to strašně zvrácené. Dostat se do mozku někoho takového bylo bizardní. Strašně mě to vyděsilo. Jediné, co jsem chtěl, když jsem to dopsal, bylo dostat to z hlavy, protože mě to děsilo."


Text a překlad najdete v celém článku.

Green Day zveřejnili novou písničku - "Xmas Time of the Year"

24. prosince 2015 v 23:14 | Tracy
Green Day dnes dali všem svým fanouškům krásný vánoční dárek v podobě nové (a jejich první) vánoční písničky! Jmenuje se "Xmas Time of the Year". Mám z toho takovou radost, že jsem to sem musela napsat, i když už jsem normálně nechodím :D. Tak šťastné a veselé všem! :)


Když byste měli náladu na další punk rockové vánoční písničky různých dalších skupin, zkuste můj vánoční playlist :).

Animované video k Nuclear Family

6. června 2013 v 21:02 | Tracy
Green Day pořádají soutěž, ve které mají fanoušci vytvořit krátké video inspirované písničkami z trilogie. Vítěz soutěže zatím vybrán nebyl, ale tady je jedno opravdu úžasné animované video, které do soutěže vytvořil jeden z fanoušků k písničce "Nuclear Family":


Všechna soutěžní videa najdete zde. Tam pro ně také můžete hlasovat.

Mechanical Man

8. března 2013 v 13:18 | Tracy
Jsem zas něco "objevila" xD. Nedávno jsem se dívala do hudební sekce na GDA na takové ty ostatní písničky co nejsou na žádném albu a narazila jsem tam na tuhle, která mi předtím asi nějak unikla. Jmenuje se Mechanical Man. Vy co se o Green Day zajímáte delší dobu, to pravděpodobně znáte. Billie ji nahrál někdy v roce 2006 při nahrávání dialogů k filmu Live Freaky! Die Freaky! - kdyžtak tady je trailer a tady je ještě video z nahrávání dialogů. No a níže se můžete podívat na video z nahrávání té písničky:


A tady je už celá písnička s ukázkami z filmu:


V celém článku je text.

Video k písničce X-Kid

19. prosince 2012 v 23:30 | Tracy
Green Day dnes na YouTube dali video k písničce z alba Tré! (které vyšlo 11.12.) - "X-Kid". Doufám, že to znamená, že dalším singlem bude právě tahle úžasná písnička:


Jó, pokud čekáte na nějakou změnu, tak té se teda nedočkáte xD, opravdu je tam jen ta kazeta :D.
 
 

Reklama