Green Day

Billie Joe už pracuje na písničkách pro další album Green Day

23. dubna 2015 v 17:49 | Tracy
V aktuálním čísle časopisu Kerrang!, který bohužel nevychází v České republice, je několikastránkový článek, který se věnuje nedávnému koncertu Green Day v The House of Blues v Clevelandu a jejich historii. Článek také obsahuje rozhovory s několika lidmi, kteří mají ke Green Day blízko, např. s Robem Cavallem, Butchem Vigem a Jessem Malinem.

Nejzajímavější je část článku, ve které se mluví o budoucnosti kapely. Rob Cavallo, producent téměř všech alb Green Day, tam říká: "Nedávno jsem slyšel pět nových písniček, které Billie napsal a na ukázku nahrál. Můžu vám říct, že byly prostě fantastické. Je absolutně na vrcholu svých schopností. Fanoušci si mohou být jistí, že až se (Green Day) vrátí, hudba bude úžasná."

Takže se asi máme na co těšit! Scany z časopisu najdete v celém článku.

Rock and Roll Hall of Fame: Billie, Mike a Tré s rodinami

21. dubna 2015 v 21:27 | Tracy
Green Day si na slavnostní večer jejich uvedení do síně slávy samozřejmě vzali s sebou své rodiny, aby je podpořily.

Tré s manželkou Sarou, dcerou Ramonou a synem Frankitem

Billie s manželkou Adrienne a syny Joyem a Jakobem

Mike Dirnt s manželkou Brittney a dcerou Estelle

Více fotek v celém článku.

Nejlepší punková párty: děkovné řeči a vystoupení Green Day

20. dubna 2015 v 23:26 | Tracy
Přeložila jsem část článku ze stránek rollingstone.com, protože podle mě docela hezky vystihuje celé uvádění Green Day do síně slávy:

Uvádění Green Day bylo výjimečným osobním oknem do rodin kapely. Zatímco obrazovky ukazovaly jeho matku, ženu Adrienne a dva syny křenící se v davu, Billie Joe Armstrong prošel historii kapely, od vyrůstání jako nejmladší ze šesti dětí, a oblíbení si rokenrolu díky sledování Alice Coopera na Showtimeu, až po potkání Mikea Dirnta ("má hudební spřízněná duše") poté, co se jejich školy sloučily, a potkání Tré Coola, když hrál pro místní kapelu, jménem Lookouts. "Jeden z mých nejoblíbenějších bubeníků vůbec" řekl Armstrong. "On je ten nejnebezpečnější bubeník na planetě."

V kouzelných proslovech Tré Cool děkoval své rodině a dlouhému seznamu bubeníků, od Buddyho Riche po Keithe Moona, zatímco Dirnt poděkoval společnosti Ford motor za "vytvoření dodávky Ford Econoline, té zatraceně nejlepší dodávky, jakou jakákoliv smradlavá kapela na turné může mít." Také poděkoval své ženě Brittney. "Jsi úžasná matka. Minulý rok jsi rakovině nakopala zadek," řekl, zatímco ona propukla v smích, s očima zalévajícíma se slzami.

Pak kapela rozburácela sál s American Idiot, When I Come Around a Basket Case, zatímco se kluci z Fall Out Boy bavili v zákulisí, Patrick Stump bubnujíc do rytmu na svých džínách.

"Když se podíváte na jejich dosavadní výsledky, v každé fázi hry dělají tu nejlepší věc, kterou můžou udělat," vysvětluje. "Nemyslím jen braní děcek na pódium, aby si s nimi zahrály, ale tu nejúžasnější, nejupřímnější věc, kterou můžete jako umělec udělat: vydat lidovou nahrávku, vydat American Idiot - to bylo odvážné album."

Fotky a úryvky z proslovů

20. dubna 2015 v 11:11 | Tracy
Přidávám několik fotek z proslovů, které jste mohli vidět ve videu v článku níže. Obzvlášť Billie Joe vypadal před a při proslovu hodně dojatý a nervózní :). K fotkám jsem ještě přidala nějaké úryvky z proslovů, které se mi extra líbily.


Více fotek v celém článku.

Uvádění do síně slávy, děkovné řeči

19. dubna 2015 v 22:36 | Tracy
Green Day byli do Rock and Rollové síně slávy uvedeni skupinou Fall Out Boy, která na jejich počest pronesla uvítací proslov. Poté co jim byly předány ceny, Tré, Mike a Billie pronesli krásné děkovné řeči, ve kterých děkovali rodině, fanouškům, sobě navzájem, těm, co je ovlivnili a všem, co jim na jejich úžasné hudební cestě pomáhali.


Přepis děkovných řečí v celém článku.

Fotky z vystoupení Green Day

19. dubna 2015 v 20:09 | Tracy
Vybrala jsem pár fotek Green Day z jejich vystoupení.


Více fotek v celém článku.

Rock and Roll Hall of Fame: vystoupení Green Day

19. dubna 2015 v 16:38 | Tracy
Green Day na slavnostním večeru zahráli tři písničky - American Idiot, When I Come Around a Basket Case. Tady je video, zatím sice jen ve špatné kvalitě, ale určitě se časem objeví lepší:

Green Day na červeném koberci - fotky

19. dubna 2015 v 16:37 | Tracy
A tady jsou fotky Green Day na červeném koberci po jejich příjezdu na slavnostní ceremoniál.


Více fotek v celém článku.

Green Day na červeném koberci - video

19. dubna 2015 v 16:26 | Tracy
V tomto videu uvidíte slavnostní příjezd Green Day a jejich procházku po červeném koberci. Na youtube je těch videí víc, tak si kdyžtak pusťte i další.

Green Day byli uvedeni do Rock and Roll Hall of Fame!

19. dubna 2015 v 16:10 | Tracy
Green Day byli dnes v noci uvedeni do rokenrolové síně slávy...procházela jsem si teď všechny fotky, videa a děkovné řeči a určitě to sem za nějakou chvíli dám. Teď jsem ale dojatá, a chci říct jen to, že Green Day miluju, jsem strašně pyšná na to, co dokázali a jsem šťastná, že můžu být jejich fanynkou! A děkuju jim strašně moc, děkuju jim, za to že jsou, a že jsou takoví, jací jsou!

 
 

Reklama