Green Day

Green Day budou uvedeni do Rock And Roll Hall Of Fame!

16. prosince 2014 v 14:30 | Tracy
Green Day budou v roce 2015 uvedeni do Rock and Rollové síně slávy! A to hned první rok, co tam byli nominovaní (možnost nominace mají interpreti, u kterých od vydání jejich debutového alba uplynulo již 25 let), a to se povede jen málokomu! Je to tak skvělá zpráva! Ani tomu nemůžu uvěřit, že se tam skutečně dostali (v anketě skončili až na osmém místě), mám z toho velkou radost, jelikož si to zaslouží, kluci naši, protože jsou co? Nejlepší!!! Smějící se

Uváděcí ceremoniál se uskuteční příští rok, 18. dubna, v Clevelandu. Green Day by měli ten večer zahrát tři písničky, jak se očekává od každé aktivní skupiny, která je do síně slávy uváděná.

Webové stránky rollingstone.com zveřejnili společně s článkem o uváděných interpretech i rozhovory - rozhovor s Billiem si můžete přečíst zde. Mluví tam o tom, co pro něj uvedení do Rock and Rollové síně slávy znamená i o jejich plánech do budoucna - o tom, že teď hlavně musí držet při sobě a podporovat se navzájem, vzhledem k tomu, čím si kvůli rakovině prošla Brittney a čím si teď prochází Jason.

Green Day nominovaní do Rock and Roll Hall of Fame

14. října 2014 v 13:19 | Tracy
Další super zprávou je, že Green Day byli nominovaní do Rock and Roll Hall of Fame, tedy rokenrolové síně slávy. Společně s nimi bylo nominováno 14 dalších interpretů, mezi nimi např. Joan Jett & the Blackhearts, Lou Reed či Sting.
Momentálně probíhá hlasování, po jehož skončení (9. prosince) zbyte pět interpretů s největším počtem hlasů, z nichž pak bude vybrán jeden, kterému se dostane té cti, že vstoupí do síně slávy.

Fanoušci mohou hlasovat na stránce rockhall.com. Green Day jsou teď až na čtvrtém místě (ze začátku byli na druhém), takže rozhodně neváhejte, a běžte pro ně hlasovat!

Green Day mají se slavnostním večerem na počest uváděných do síně slávy již zkušenosti z minulosti, jelikož na něm několikrát vystupovali (jako třeba při uvádění Ramones v roce 2002 nebo v roce 2012 na počest Guns n Roses, kde potom Billie Joe pronesl i uváděcí řeč, stejně jako v roce 2010, kdy uváděl skupinu Stooges).

Celé album Demolicious k poslechnutí na YouTube

14. dubna 2014 v 15:27 | Tracy
Nějaký dobrák už nahrál celé album Demolicious na youtube, takže si ho tam teď můžeme poslechnout:


Mně se líbí, jak to zní! Některé písničky se mi líbí i víc, než na albech. Jen by mě zajímalo, jestli se tohle album bude prodávat i u nás..

Stay The Night (akustická verze)

13. dubna 2014 v 22:58 | Tracy
Další písničkou, na kterou jsem se těšila po State Of Shock nejvíc, je akustická verze Stay The Night. Tady je:


Na youtube se momentálně nachází už všechny písničky z alba Demolicious.

State Of Shock

13. dubna 2014 v 21:13 | Tracy
Na youtube se dostala písnička "State Of Shock", která se nachází na albu Demolicious, které oficiálně vyjde 19. dubna 2014. Předpokládám, že jste taky byli na tuhle písničku nejzvědavější, vzhledem k tomu, že je tam jediná nová, takže tady je:


Komu to taky připomíná určitou část písničky "Chump", ať se přihlásí! :D Těch písniček, co mi to připomíná, je více, ale docela se mi to líbí. Já bych brala písničky od Green Day každý den! :)

Text písničky v celém článku.

Green Day vydají album Demolicious

15. března 2014 v 20:06 | Tracy
Demolicious bude vydáno speciálně pro Record Store Day 2014, což je mezinárodně slavený den na podporu nezávislých nahrávacích společností. Album bude obsahovat demo verze písniček z alb Uno, Dos a Tré a jednu dosud nevydanou písničku "State Of Shock" a akustickou verzi písničky "Stay The Night". Celkem bude na albu 18 skladeb. Album by mělo vyjít 19. dubna.

Green Day dorazili do Austrálie

19. února 2014 v 15:21 | Tracy
Green Day dnes v pořádku dorazili do Austrálie, kde budou koncertovat v rámci Soundwave Festivalu. První koncert odehrají již tuto sobotu. Zde jsou fotky z letiště:

Green Day se připravují na australské turné

13. února 2014 v 22:33 | Tracy
Green Day po tříměsíční koncertní přestávce zamíří na konci příštího týdne do Austrálie, kde odehrají pět koncertů v rámci Soundwave Festivalu. Momentálně se na vystoupení společně poctivě připravují doma ve svém studiu v Kalifornii.


"Připravujeme se na Australské turné. Je skvělé zase hrát se svými přáteli!!" napsal Tré na svůj instagram.

Green Day vyhráli cenu EMA!

10. listopadu 2013 v 23:07 | Tracy
Dnes večer probíhá v Amstrdamu předávání cen MTV - Europe Music Awards a Green Day vyhráli cenu v kategorii "Best Rock"! Jej! Úžasný! Gratuluju! Smějící se

Celkově byli nominovaní ve třech kategoriích, a z toho tedy ve vítězství proměnili tuhle jednu. Kategorii "Best World Stage" nakonec vyhráli Linkin Park a "Best Live" Beyonce. Green Day se na předávání cen osobně nedostavili, ale Billie Joe alespoň poděkoval za cenu fanouškům prostřednictvím videa, ve kterém na konci také říká, že se těší, až nás zase brzy uvidí na turné! Tak to se taky těšíme! Usmívající se Tady je video:


AKTUALIZACE: Tré poděkoval fanouškům přes svůj instagram: "Thank you EMA voters! Best rock band?!? That feels good. Aloha GreenDay Nation!"
Když by jste nevěděli, tak Tré se zrovna nachází na Hawaii, tak proto "aloha" :).

Další zpráva od Billieho

11. října 2013 v 19:43 | Tracy
Před chvílí bylo na YouTube kanále Green Day zveřejněno další video se zprávou od Billieho:


Od dnešního dne je film "Brodway Idiot" k dispozici k zakoupení na iTunes, Amazonu a některých dalších internetových obchodech a začal se vysílat ve vybraných kinech v USA.
 
 

Reklama