Green Day

Zpráva od Billieho

7. října 2013 v 19:51 | Tracy
Billie Joe dnes poslal všem fanouškům prostřednictvím videa zprávu, aby jsme se šli podívat na dokument Brodway Idiot, který je o něm a jeho účinkování v muzikálu American Idiot a poslali mu (nebo nevím kam) fotky nebo videa sebe, jak se u filmu bavíme (tedy jestli jsem to dobře pochopila):


Dokument se bude vysílat v kinech na různých místech Spojených států a ve Velké Británii. Jinak nejsou pro Evropu oznámená ještě žádná data vysílání, takže uvidíme, jestli to ještě přijde nebo ne. Kdyžtak si budeme muset počkat až na DVD. Pro více informací se mrkněte na brodwayidiot.com.

Green Day nominovaní na 3 ceny MTV European Music Awards

17. září 2013 v 20:03 | Tracy
Green Day byli nominovaní na tři ceny MTV European Music Awards - v kategoriích "best live band" (nejlepší kapela naživo), "best rock band" (nejlepší rocková skupina) a "best world stage" (z jejich vystoupení na Rock am Ring). Hlasujte pro ně prosím na stránkách mtvema.com!

Taby a akordy k písničkám od Green Day

14. července 2013 v 12:50 | Tracy
Na GreenDayAuthority.com teď nově přidávají taby k písničkám ze všech alb Green Day. Začali s albem Uno!, ke kterému už jsou hotové všechny taby. Postupně budou vytvářet a doplňovat taby ke všem albům.

Když už jsme u toho hraní na kytaru, tak dobrá stránka, tentokrát s akordy k písničkám Green Day, je greendaychords.com. Jsou tam akordy ke všem albům až po American Idiot a další alba budou zřejmě ještě doplňovat. Tato stránka se hodí spíš pro lidi, co hrají na akustickou kytaru, zatímco taby na GDA se hodí spíše pro elektrickou kytaru.

Vyhodnocení ankety o nejoblíbenější album z trilogie

23. června 2013 v 19:13 | Tracy
Poté, co vyšla všechna tři alba - ¡Uno!, ¡Dos! a ¡Tre!, jsem do menu dala anketu s otázkou, jaké je vaše nejoblíbenější album z trilogie. Anketa byla v menu dost dlouho a hlasoval v ní pro mně až neuvěřitelný počet lidí (i když někdo hlasoval určitě i víckrát) - zatím je tam celkem 2414 hlasů. Anketa dopadla následovně:


Je to hodně vyrovnané, což mě vůbec nepřekvapuje, protože ani já si nejsem jistá, které je to moje nejoblíbenější album. Vyrovnané to bylo už od začátku hlasování, s tím, že nejprve vedlo tuším Uno!, pak Tré! a pak celkem dlouho Dos! a pak zase Uno! - prostě zjednodušeně řečeno se ve vedení vystřídala všechna alba, ale teď v poslední době začalo Tré! za ostatními o něco zaostávat (i když ne o moc), takže se umístilo na krásném třetím místě a o první místo se podělila alba Uno! a Dos! se stejným počtem hlasů.

Děkuju moc, že jste hlasovali! :) Anketu nechávám nadále otevřenou, ale už ji nenajdete v menu. Do menu teď dám novou anketu s otázkou, jestli jste už navštívili nějaký ten koncert Green Day.

Green Day v Moskvě

21. června 2013 v 12:58 | Tracy
Green Day se monentálně nacházejí v Rusku, kde je dnes večer čeká koncert. Včera se byli projít po Moskvě:


Více fotek v celém článku.

Joey a Ramona úspěšně zakončili studium na střední škole

14. června 2013 v 13:21 | Tracy
Máme rok 2013, a to znamená, že naše "class of 13" - Billieho syn Joey a Trého dcera Ramona dokončili střední školu a úspěšně odmaturovali či odpromovali, nebo co to v Americe vlastně dělají xD. Každopádně jim moc gratuluju! :)

Hrdí tatínci se pochlubili fotkami svých absolventů na instagramu:

Happy graduation to Joey. My ultimate inspiration #family

No more teachers, no more books....Ramonapalooza! #yourrealDad #classof13 #NYC

Im so Proud of you! #Class of 13 #Graduation!

Rozhovor s Green Day zítra na italském rádiu

8. června 2013 v 23:35 | Tracy
Podle facebookové stránky Green Day Live on Tour budou zítra (9.6.) na italském rádiu Kiss Kiss dělat rozhovor s Green Day (možná jen s jedním členem skupiny) po telefonu. Rozhovor proběhne někdy mezi 13:00 a 15:00. Rádio se dá poslouchat online přes internet zde.

AKTUALIZACE: Eh..no tak žádný opravdový rozhovor tam tedy rozhodně neprobíhá, je to celé jen vtip.

Green Day jako boxeři

19. dubna 2013 v 11:32 | Tracy
Green Day dostali v Quebecu jako dárek od Rival Boxing boxerské oblečení:


Více v celém článku

Billie, Mike a Tré na koncertě Muse

12. dubna 2013 v 19:04 | Tracy
Green Day teď koncertují v Kanadě a včera měli koncert právě v Torontu, kde se předevčírem konal koncert Muse, takže si na něj asi u té příležitosti zaskočili :). Tady je fotka Billieho a Matta Bellamyho (zpěvák Muse) z hotelu, kde obě kapely přebývaly:


Green Day vs. 30 Seconds To Mars

3. dubna 2013 v 20:59 | Tracy
Green Day opět vyhráli a postoupili do osmifinále Musical March Madness. Teď je proti nim první těžší soupeř - skupina 30 Seconds To Mars. Green Day momentálně prohrávají, takže upalujte hlasovat :) - hlasujte prosím ZDE. Připomínám, že hlasovat se dá donekonečna. Hlasování končí 5.4.
 
 

Reklama