Green Day

Premiéra dokumentárního filmu "Broadway Idiot"

10. února 2013 v 19:16 | Tracy
Po nedávné premiéře ¡Cuatra! je tu další dokumentární film Green Day, "Brodway Idiot", který bude o muzikálu American Idiot a o Billieho účinkování v něm:

"Brodway Idiot sleduje Billie Joe Armstronga z Green Day z punk-rockového koncertu v Madison Square Garden na zahájení jeho muzikálu American Idiot na Brodwayi - jen deset bloků od sebe, ale na hony vzdálené. Zpoza opony sledujeme bláznivou cestu, jak se megahitové album měnilo v muzikál - a nakonec, jak svět divadla změnil Billieho Joea."

Brodway Idiot bude mít premiéru 15. března na South By South West Music and Film Festivalu v Austinu, v Texasu. Tady je trailer:


Na festivalu bude znovu odvysíláno i ¡Cuatro!.

Conversky Green Day

10. února 2013 v 19:15 | Tracy
Pokud by jste si rádi pořídily conversky s motivem Green Day, máte opravdu štěstí, protože tento rok je jich opravdu hodně na výběr. Po converskách Uno!, Dos! a Tré! jsou k dostání i conversky American Idiot a Dookie. Obojí se dají pořídit na Journeys.com.

Celý rozhovor s Mikem a Trém z premiéry ¡Cuatra!

31. ledna 2013 v 12:24 | Tracy
Jeden fanoušek, co se účastnil premiéry ¡Cuatra! v Aspenu nahrál skoro celý rozhovor s Mikem a Trém, takže se teď na něj můžeme podívat:

Green Day Czech Republic - česká facebooková stránka o Green Day

28. ledna 2013 v 12:41 | Tracy
Jedna z adminek z nové české fanouškovské stránky Green Day na facebooku mě požádala, abych tuto stránku sdílela zde na blogu, takže tady je na ni odkaz: Green Day Czech Republic.
Zatím se to tam tak rozbíhá, ale už teď je tam spousta zajímavých a vtipných fotek a dalších věcí a nechybí samozřejmě ani aktuální informace. Takže tam mrkněte a případně i "lajkněte".
Byla jsem přizvaná, abych tam taky přispívala, za což děkuji, takže třeba se tam dočkáte i něčeho ode mě :).

Video s ukázkou otázek pro Mika a Trého

28. ledna 2013 v 12:05 | Tracy
Mike a Tré byli na premiéře ¡Cuatra! v Aspenu společně s režisérem filmu Timem Wheelerem a producentem Timem Lynchem. Společně odpovídali na otázky, které si pro ně připravili fanoušci. Ve videu níže je pár otázek a odpovědí na ukázku:V první otázce se ptají, jaká je jejich oblíbená písnička a Mike odpovídá, že ten okruh písniček, který hrají živě, a na konci dne je každá písnička jako vaše dítě a nemůžete říct, které je vaše oblíbené...ale všichni víme, že máme oblíbené.
V druhé otázce ve videu se fanoušek ptá, jak dosáhnout úspěchu jako skupina a individuálně a Tré odpovídá, že má jít do American Idol a vyhrát.
Třetí otázka byla pro Mika, fanoušek z publika se ho ptal, za co se převléká na Halloween, a Mike odpověděl, že většinou skončí u zombie, že se převléká za nemrtvé.
Poslední otázkou, na kterou si ve videu můžeme poslechnout odpověď, se týká toho, jak je ¡Cuatro! ovlivněné surfarškými filmy. Mluví tam o jeho vytváření a Tré potom navrhuje i ¡Cinco!.

V dalším videu jsou Green Day asi od poloviny, je tam vidět, jak se baví s fanoušky a rozdávají podpisy, pak je tam i krátký rozhovor s Mikem, Trém a Timem Wheelerem a Timem Lynchem:

Premiéra ¡Cuatro!

27. ledna 2013 v 19:35 | Tracy
Dnes v noci proběhla v Aspenu ve Wheeler Opera house premiéra dokumentárního filmu ¡Cuatro! (zřejmě tedy již oficiálně psáno s C). Zůčastnili se jí nakonec jen Mike Dirnt a Tré Cool, kteří po skončení filmu odpovídali na otázky fanoušků. V celém článku najdete pár fotek z akce. Až se objeví video s těmi otázkami, tak ho sem určitě dám.

¡Quatro! bude mít premiéru na X Games, poté budou Green Day odpovídat na otázky od fanoušků

20. ledna 2013 v 22:28 | Tracy
Dokument o vytváření trilogie, ¡Quatro!, bude mít premiéru v sobotu 26. ledna na X Games v Aspenu. Bude to poprvé, kdy bude ¡Quatro! odvysíláno v celé své délce (to co jsme zatím mohli vidět, např. zde, byly jen nejlepší momenty).

Green Day budou na premiéře přítomní, a po odvysílání budou odpovídat na otázky od fanoušků. Otázky můžete pokládat přes facebookovou stránku X Games.

Na GDA se můžete podívat na nový trailer k tomuto dokumentu.

¡Quatro! by mělo oficiálně vyjít 12. února.

Hlasujte pro Green Day

14. ledna 2013 v 19:32 | Tracy
Pokud by jste třeba zrovna neměli co dělat, tak můžete na různých místech hlasovat pro Green Day, hlavně aby je bylo co nejvíc slyšet :).

- Evropa 2 Music Chart - zde pro Green Day s písničkou Stray Heart
- t-music chart - hlasujte zde pro Green Day s písničkou Stray Heart
- MTV Wishlist - hlasujte zde pro Green Day s písničkou The Forgotten
- rádio RockZone - hlasujte tady pro Green Day s písničkou Let Yourself Go
- zde hlasujte pro Green Day za nejočekávanější rockové turné začátku roku 2013
- tady hlasujte za muzikál American idiot na turné (kategorie The TICKETS.COM Best Regional Production)

Další singl Green Day "X-Kid" bude v rádiu zveřejněn 22. ledna

10. ledna 2013 v 15:11 | Tracy
All Access Music Group oznámili, že příštím singlem Green Day bude skutečně písnička "X-Kid", za což jsem ráda, protože si myslím, že je to jedna z nejlepších (ne-li ta úplně nejlepší) písnička z celé trilogie. "X-Kid" začne v rádiích hrát 22. ledna.

Na video k písničce se můžete podívat na YouTube kanálu Green Day - zde.

¡Quatro!

22. prosince 2012 v 22:54 | Tracy
Pokud jste ještě ¡Quatro! neviděli, můžete se na něj podívat třeba ve videu níže:


Štve mě jen, že je to cenzurované.
 
 

Reklama