Kimi - novinky

Kimi po návratu do Ferrari poprvé na pódiu!

19. dubna 2015 v 19:19 | Tracy
Teď od Green Day trochu odbočím, protože Kimimu se konečně po období plném smůly podařilo dostat se na stupně vítězů! Juhů! Poprvé po tom, co se vrátil do Ferrari! Jsem šťastná, že se mu to konečně povedlo! Tento víkend je opravdu výjimečný! :)

Kimi na bedně v GP Singapuru!

22. září 2013 v 18:03 | Tracy
Jé to bylo krásné! Zvlášť ten závěr a smějící se Kimi v zákulisí i na stupních vítězů! Smějící se Z 13. na 3. místo - to je parádní výkon! Mám pocit, že to nikdo pořádně nezdůraznil, tak se o to musím postarat! :) Kimi se na stupně vítězů dostal i s bolestmi zad a "virózou", a to vše s prstem v nose! xD Ne, tak jednoduché to opravdu nebylo a jsem strašně ráda, že i přes ty všechny problémy to nakonec dopadlo takhle skvěle! :) Snad Kimiho ta záda přestanou už brzo bolet!Rozhodně jsem si při dnešním přenosu nemohla stěžovat, že by se Kimimu dostatečně nevěnovali - mluvili o něm skoro pořád (ačkoliv některé věci bych už radši víckrát neslyšela, Kimi by se s tím alkoholem měl už asi trochu mírnit - tedy pokud je to všechno, co říkal Pavel Turek, pravda) a na záběrech ho ukazovali taky dost často - k mojí spokojenosti, protože tak hezky předjížděl :).

Můj milášek! ❤ xD

17. března 2013 v 16:46 | Tracy
Tak kvůli tomuhle bych mohla klidně vstávat každý den! :) Sezóna F1 už ani nemohla začít líp. Kimi jel výborně a Lotus měl skvělou strategii, takže si Kimi docela v pohodě dojel pro vítězství! No co víc si přát! :) Možná titul...že by? xD

Kimi to dokázal!!!

4. listopadu 2012 v 16:30 | Tracy
Vyhrál! Hurá! Hurá! Hurá! Juhůůů! Bože můj, to byl ale závod! To byly nervy! Ale dokázal to! Já jsem tak strašně šťastná, nikdo si to nezaslouží víc než on!

VC Indie

28. října 2012 v 14:03 | Tracy
Dnešní závod byl z mého pohledu dost na prd. Kimi úplně celý závod trčel za Massou, takže kromě jednoho světlého momentu, kdy to už pro Kimiho vypadalo nadějně, se tam vlastně kolem něj nic zajímavého nedělo, takže to bylo celkem nudné. A i když se někde něco dělo, tak to stejně nebylo skoro vidět kvůli hromadě prachu, či čeho, ve vzduchu. Vettel s Alonsem se všem vzdálili zase o větší kus, takže už ani já, jako největší optimista nevěřím, že Kimi získá titul. No a hlavně nejhorší zprávou dnešního závodu je to, co říkali naši komentátoři o Lotusu - že má velké dluhy a nemá peníze ani na výplatu zaměstnanců, takže se vůbec neví, jak to s ním příští rok bude, a tím pádem se ani neví, co bude s Kimim. To mě rozesmutnilo. Teď fakt nejsem připravená na to, aby z formule zase odešel. A ještě ke všemu jsem ráno vstala omylem o hodinu dřív, jo, nějak mi nedošlo, že se posouvá čas. To mě taky naštvalo, vzhledem k tomu, že vstávání nesnáším snad nejvíc na světě. Ach jo, já mám dneska ale blbou náladu. Omlouvám se za tenhle pesimistický článek, možná to ani radši nečtěte. Ono to snad bude zas lepší...

Kimi Räikkönen nakonec ve VC Německa třetí!

22. července 2012 v 19:54 | Tracy

Na oslavu jsem vyrobila jakýsi banner (podle návodu od Gabrielle). Tedy ani ne tak na oslavu toho umístění, ale spíše toho, že si Kimi nechal obarvit vlasy a má je teď více blonďaté, jako za starých dobrých časů. Sranda je, že to na tom obrázku nakonec vůbec není vidět, ale věřte mi, strašně mu to sluší! xD

Z toho umístění mám taky radost, Kimi v závodě odvedl dobrou práci. Po skončení závodu byl sice ještě normálně čtvrtý, ale díky penalizaci Sebastiana Vettela se posunul na to třetí místo. Dokonce si liboval, že nemusí dělat ty po-pódiové rozhovory xD. Ale stejně škoda, že jsme si ho neužili na těch stupních no. A tedy Sebiho je mi poněkud líto, že kvůli té penalizaci spadl ze druhého až na páté místo. Tyhle pozávodové penalizace mi připadají trochu hloupé, protože s tím pak jezdec už nemůže nic udělat.

Tak si říkám, že se mi nakonec docela vyplnil můj sen, co se mi dnes v noci zdál. Protože v tom snu jsem sice Kimiho viděla stát na pódiu na třetím místě, ale nějak jsem tam věděla, že byl vlastně čtvrtý. Asi si začnu podle těch snů vsázet :D.

Jak si to tak po sobě čtu, tak mě napadá, že jsem na začátek článku měla napsat, ať si to radši nečtou "nezasvěcení", protože z toho asi stejně nic moc nepochopí. No nevadí xD.

Kimi Räikkönen ve Valencii dojel druhý!

24. června 2012 v 21:29 | Tracy
Wow, to byl teda závod! Bláznivý a napínavý a plný předjíždění a zvratů, ale taky plný zklamání pro Sebiho (chudák, bylo mi ho strašně líto), Grosjeana a pak i Hamiltna. Ale i díky tomu se Kimi dostal na pódium (jupí Usmívající se) na skvělé druhé místo, z čehož mám velkou radost! :)
Obdivuhodný byl rozhodně výkon Alonsa - je úplně neuvěřitelné, jak se z toho 11. místa dokázal probojovat až na první. A jsem ráda i za Schumachra, že se mu konečně podařilo dostat na pódium. Kéž by všechny závody byly takhle napínavé!

Kimi je třetí a ostříhaný!

13. května 2012 v 19:14 | Tracy
Nadpis asi vystihuje dva nejdůležitější poznatky z dnešního závodu, který se jel ve Španělsku, a to že Kimi opět dojel na stupních vítězů, tentokrát na třetím místě (když by měl závod o pár kol víc, tak by to určitě dopadlo ještě lépe) a druhým důležitým a skvělým faktem je, že se Kimi konečně nechal ostříhat! Já když to zjistila, tak jsem z toho měla snad větší radost, než z toho že dojel třetí xD. V něco takového jsem už ani nedoufala :D!

Kimi Räikkönen druhý ve VC Bahrajnu!!

22. dubna 2012 v 19:22 | Tracy
Juhú, jůva, hurá a třikrát sláva! Smějící se Kimi to dokázal a dojel druhý! Mám z toho tááákovou radost!

Byl to naprosto úžasný a napínavý závod se skvělým koncem! Bylo super ho po tak dlouhé době vidět zase na stupních vítězů (a přitom po tak krátké době, co se vrátil do F1) a bylo to ještě o to lepší, že tam s ním byl Seb a Romain Grosjean, jen bych ještě prohodila to Kimiho a Sebiho pořadí a bylo by to dokonalý.
Jen tak dál! :)

Kimi Räikkönen ve VC Číny skončil až čtrnáctý

15. dubna 2012 v 11:22 | Tracy
Ach jo, tak tenhle závod se teda fakt nepovedl, tedy alespoň z mého pohledu a pravděpodobně i z pohledu všech ostatních Kimiho fanoušků.

Lotus připravil Kimimu úplně blbou strategii zastávek v boxech. Takže ačkoliv Kimi startoval ze čtvrté pozice a nějakých deset kol před koncem byl na druhém místě, s opotřebovanými pneumatikami to tam nemohl dlouho vydržet. A dívat se na to, jak ho v posledních kolech předjíždí přes deset jezdců bylo fakt smutný. Zamračený Nezbývá než doufat, že to příště bude lepší.
 
 

Reklama