Moje řeči...

GP Maďarska - video

2. srpna 2015 v 21:15 | Tracy
Pokud byste se ještě chtěli podívat, tak jsem ze svého výletu na formule 1 do Maďarska vytvořila i video, ale doporučuji před zhlédnutím přečíst článek :).

"Race of the year" aneb Velká cena Maďarska 2015

2. srpna 2015 v 21:06 | Tracy
Zdravím všechny čtenáře tohoto blogu, pokud tu po tak dlouhé době neaktivity ještě nějací jsou! Pokud ne, tak zdravím alespoň Didi Smějící se. Ráda bych se s vámi podělila o své zážitky ze závodního víkendu formule 1 v Maďarsku, kam jsem se minulý týden vypravila.


Po dvou letech jsem se zase dostala na závod formule 1, tentokrát na velkou cenu Maďarska. Maďarsko jsem vybrala jednak kvůli dostupnosti, jednak kvůli Kimimu, který tento závod považuje téměř za domácí, a to díky množství finských fanoušků, kteří se sem každoročně sjedou. Na výlet jsem vyrazila se sestřenicí a její kamarádkou. Jely jsme opět s cestovkou Prima Italia, se kterou jsem měla dobrou zkušenost z minula, a celý zájezd proběhl opět bez problémů.

Ve čtvrtek o půlnoci jsme vyrazili moc pěkným dvoupatrovým autobusem směr Slovensko, překodrcali se přes stále ještě neopravenou dálnici D1 do Brna a následně Bratislavy, kde jsme nabrali mé slovenské spolucestující, a postupovali dále na jih do Maďarska. V autobuse jsme se dozvěděli, že na nás hned ráno po příjezdu bude čekat televize sport2 v čele s Tomášem Richtrem, který by s některými z nás rád natočil pár rozhovorů. To nás samozřejmě velmi potěšilo, protože kdo by nechtěl jít celý krásný po noci strávené v autobuse hned do televize, že? Komentátor i s kameramanem na nás skutečně čekali, a jen co jsme zastavili na parkovišti u okruhu, začali natáčet náš výstup z autobusu. Následně požádali těch pár lidí, včetně mé sestřenice, kteří se uvolili dělat rozhovory, aby se dostavili k hlavní bráně na Hungaroring, kde proběhne natáčení. Šly jsme se sestřenicí jako doprovod, s plánem, že budeme natáčení sledovat zpovzdálí, ale nakonec jsme se na žádost Tomáše Richtra také připojily k natáčející skupince, s tím, že budeme dělat křoví. Pak proběhly rozhovory s fanoušky na různá témata, vše se vždy natáčelo několikrát, aby pak bylo z čeho vybírat. Překvapilo mě, že tam byl pan Richtr v podstatě jen s maďarským kameramanem, všechno si musel vymyslet i řídit sám. Musím říct, že natáčení bylo zábavné a rozhodně to byla zajímavá zkušenost, a Tomáš Richtr je velmi sympatický člověk. Po natáčení si s námi ještě popovídal, vyfotil a dokonce nás i pozval, abychom s ním šly po tréninku na pivo, ale bohužel jsme ho pak už nenašly.

Pokračování v celém článku.

Veselé Velikonoce!

21. dubna 2014 v 16:03 | Tracy
Přeji všem veselé Velikonoce a užívejte si volna pokud můžete! :) Jinak se chci omluvit za tu malou aktivitu (teda spíš neaktivitu) tady na blogu v posledních měsících, ale je toho teď ve škole strašně moc - nejdřív byli zkoušky, pak dodělávání bakalářky, pak zápočty, teď zase zkoušky, za necelý měsíc státnice a obhajoba bakalářky a pak v případě úpsěchu přijímačky na magisterské studium...prostě tenhle semestr je pořád něco, takže na blog ani na jiné věci není moc čas. Ale Green Day teď stejně mají pauzu, takže se toho zas až tak moc neděje, ale nebojte, když by se dělo něco důležitého (jako když by se třeba rozhodli přijet k nám!), tak to sem určitě dám xD.
Mike taky všem přeje veselé Velikonoce :)

Ještě vám chci ukázat něco, z čeho mám radost - dostala jsem teď totiž takový pozdní dárek k narozeninám (hodně pozdní, narozeniny jsem měla víc jak před dvěma měsíci). Nechala jsem si udělat velkou fotku (60 x 90 cm) na pátno z fotky Billieho z koncertu z Vídně z minulého roku. Strašně se mi to líbí a už se těším, až si ten obraz pověsím na zeď nad kytaru, myslím, že se to tam bude hezky vyjímat! :D Takhle to vypadá zatím nepověšené:

Na koncertě All Time Low

27. února 2014 v 19:53 | Tracy

Já se vám musím pochlubit, že jsem tam byla Smějící se, jsem si myslela, že o tom sem psát nebudu, ale když oni byli prostě skvělí! Kromě toho, že hráli skoro všechny mé oblíbené písničky nám taky Jack s Alexem neustále lichotili, jak jsme úžasní, jak nás mají rádi, že je to sice co do prostoru nejmenší show, co zatím na tomhle turné měli, ale zato ta nejbláznivější, a jak jsme tady všichni pěkní, že prý v Americe jsou všichni oškliví, jen ať se kouknem na ně :D. A dělali si srandu, že od tamtud odejdeme všichni těhotní, bez vyjímky, prý včetně našich otců...vtipálkové :D.

Hráli fakt skvěle, mají v sobě neskutečnou energii. Během dvouhodinového koncertu jsem ocenila akustickou vsuvku, kdy Alex sám zahrál na akustickou kytaru dvě písničky - Remembering Sunday a Therapy, protože, nejen že to bylo moc pěkné, ale taky si při tom člověk mohl alespoň na chvíli odpočinout od neustálého skákání a blbnutí. Na začátku "Therapy" nastal takový hezký moment (tedy asi jak pro koho), když Alex přestal hrát kvůli fanynce, která asi málem omdlela (nebo nevím přesně, co se tam stalo, byla jsem od nich docela daleko) a podal jí vodu a ujistil se, že je vpořádku. Tak to bylo od něj takové milé :). No celý koncert byl prostě super! Až na předkapelu - Blitz Kids mě teda nijak nenadchli, ale jinak to byla paráda :).

Tady přidávám jedno svoje video (ale kvalita je dost bídná, tak pardon).

Krásné Vánoce vám všem!

24. prosince 2013 v 15:14 | Tracy
Přeji vám krásné a hlavně pohodové Vánoce, strávené s těmi, které máte rádi! A děkuji vám, že na tento blog stále chodíte, moc si toho vážím! :) Tak šťastné a veselé!

I Green Day nám přejí veselé Vánoce:

Přijedou k nám All Time Low!

27. listopadu 2013 v 19:28 | Tracy
Když by to tu někoho zajímalo (a věřím, že bude xD), tak All Time Low přijedou na začátku příštího roku koncertovat k nám do ČR! Konkrétně se koncert bude konat 26. února 2014 v Praze v klubu Roxy. Lístky se začnou prodávat už zítra - více informací na stránkách ticketpro.

Tak, co? Půjdete někdo? Já rozhodně chci jít! Na tom koncertu ve Vídni, jak hráli jako předkapela Green Day, mě úplně nadchly, takže se na ně hrozně těším! Mám z toho radost, že přijedou! :)


Za info děkuji Nikole Mills a její facebookové stránce All Time Low Czech Republic, protože bez toho bych se o tom dozvěděla možná až za sto let, což už by bylo samozřejmě pozdě :D.

Halloween je tu!

31. října 2013 v 16:43 | Tracy
Tohle mi přišlo před pár dny na email, s popiskem, že Green Day by všem rádi popřáli šťastný Halloween. Tak tedy děkuji za přání! :D A za sebe taky přeji všem pěkně strašidelný Halloween! Tedy pokud ho někdo slavíte. :)

V Monze na formulích - z pohledu Kimiho fanouška

11. září 2013 v 15:58 | Tracy
Tento rok jsem se konečně odhodlala splnit si své velké přání - jet na závod formule 1 a vidět Kimiho! Do Monzy jsem se vydala se dvěma kamarádkami a kamarádčiným bráchou. Jeli jsme s cestovkou Prima Italia, která se na formulové zájezdy přímo zaměřuje.


Odjezd byl stanoven na čtvrtek v šest hodin večer z pražského Florence. V autobuse nám náš delegát (majitel českého formule shopu) rozdal předem vybrané vstupenky na závod a k nim špunty do uší a další věci. Poté následovala dlouhá noční cesta autobusem s ranní hodinovou zastávkou na hygienu a snídani, po které jsme už vyrazili směrem k okruhu, kam jsme měli dorazit kolem osmé hodiny. Bohužel řidiči nějak zabloudili a navíc jsme se dostali do dopravní zácpy, takže jsme nakonec byli rádi, když jsme se na okruh dostali těsně před prvním tréningem. Od parkoviště, kde náš autobus parkoval to bylo ke vchodu "Vedano" na závodiště ještě asi půl hodinky cesty skrz park, ve kterém je trať umístěna. Pokaždé, když jsme následující dny tím parkem procházeli, tak na nás čekala autíčka Red Bullu a slečny rozdávající tento energy drink každému, kdo prošel kolem. Díky tomu se potom kolem košů a laviček povalovaly hory plechovek od Red Bullů - říkala jsem si, že když by to tam nerozdávali, tak by snad organizátoři neměli ani co uklízet xD.

Více v celém článku.

Už mám prázdniny :)

13. června 2013 v 21:31 | Tracy
Od středy už mám konečně prázdniny! V úterý jsem udělala se štěstím poslední, šestou zkoušku (ze statistiky - jó to nejlepší nakonec) a teď už si můžu užívat volna :). Sice budu muset ještě do školy jednou zajít, abych vrátila nějaká skripta do knihovny a na konzultaci kvůli bakalářce, jejíž velkou část budu asi muset napsat přes léto, ale to už snad nebude tak hrozné.

Na léto toho zatím moc naplánovaného nemám, tak musím něco vymyslet, nějaké výlety, festivaly a tak. Zatím to vypadá klasicky na návštěvu příbuzných na Slovensku a návštěvy babičky, dovolenou v Krušných horách, brigádu a na začátku září zájezd na formule do Itálie - joj na to už se strašně těším, ale to bude až za dlouho! A co vy? Máte už nějaké plány na prázdniny? :)

Když mám teď tolik volného času, tak jsem se rozhodla, že zase začnu trošku kreslit, protože mě to vždycky bavilo, ale za poslední tři roky jsem nenakreslila ani čárku, protože jsem trávila spoustu času na počítači nebo nevím, co jsem vlastně s tím časem dělala. A taky chci začít trochu víc číst, protože to jsem taky poslední dobou dost zanedbávala. No tak jsem s tím vším radši rovnou začala. Tady se můžete mrknout na mé první nejisté pokusy:

Pokud vás to neodradilo, tak další jsou v celém článku.

Zase na koncertě Šmajdy

8. března 2013 v 15:15 | Tracy
Včera jsme byly s kamarádkou zase asi po roce na koncertě Mira Šmajdy. Musím říct, že se na něj dobře dívá. Nevím jak to dělá, ale řekla bych, že je čím dál hezčí xD a i jeho projev na pódiu je čím dál lepší. Koncert se konal v Praze ve Futuru. Miro tam křtil svoje nové album originálně nazvané "mirosmajda.com" :D. Při křtu Miro řekl, že album dělal jen pro nás, pro fanoušky, a že nechce, aby ho křtil někdo jiný než my. A tak s celou skupinou slezli z pódia k nám a postříkali album i všechny okolo šampaňským xD. No pěkné to bylo xD.

Natočila jsem jedno video (dokonce se mi povedlo nahrát na YouTube - ha! :D), je na něm jedna z mála poklidnějších písniček z nového alba "Príbeh tela":


V celém článku je ještě mých pár mizerných fotek...příště bych se asi mohla třeba pokusit zaostřit, nebo tak něco xD. No jo, člověk asi nemůže očekávat od mobilu a ode mě žádné zázraky.
 
 

Reklama