Novinky (Rupert Grint)

Driving Lessons

29. prosince 2010 v 17:49 | Tracy
Dneska večer budou v televizi dávat film Lekce řízení, ve kterém hraje hlavní roli Rupert Grint (v Harrym Potterovi hraje Rona) a Julie Walters (v HP hraje paní Weasleyovou). Asi se na to budu dívat, protože jsem to ještě neviděla.

ČT2: 20:30 - Lekce řízení

Je to britská komedie (2005). Tohle o tom píšou v našem TV magazínu:
Plachý Ben (Rupert Grint), syn zbožných rodičů, se na prázdniny vůbec netěší - má je trávit na hodinách výuky Bible, v autoškole a na brigádě jako asistent herečky na penzi Evie Waltoové (Julie Walters). Excentrická dáma se však pro něj stává velkou inspirací. Ukáže mu úplně odlišný přístup ke světu, než mají jeho rodiče. Ben se jako její průvodce a společník proměňuje z flegmatika v rebela. Součástí nevšedního školení je i dobrodružný výlet do Edinburghu, kde Evie chce po letech zazářit při veřejném vysoupení.

Rupert Grint na VC Singapuru

27. září 2010 v 21:36 | Tracy
Rupert rád tráví čas ve společnosti formulí a nejradši je přímo v centru dění. Jako zarytý fanoušek fromule1 se tento víkend zúčastnil VC Singapuru.
OPRAVA: Rupert není ani zarytej fanoušek, ani nezarytej , prostě není vůbec fanoušek F1, vzhledem k tomu, že ani neví, kdo je Kimi...ach jo :D.
Na fotkách je konkrétně na návštěvě u týmu BMW Sauber-Ferrari. Na první fotce je společně s Nickem Heidfeldem a Kamujem Kobajašim.
tracynka.blog.cz

Rozhovor s Rupem pro ime Out New York

10. července 2009 v 19:31 | Tracy
Rupert Grint ihned po premiéře poskytl interview pro Time Out New York, kde porovnával charakter Rona a sebe samého, dále se ve stručnosti vyjádřil o pokračování natáčení Relikvií Smrti, o suvenýrech, které si herci z natáčení nechávají na památku a o dalších zajímavých věcech.

Stále pokračuje natáčení posledního Pottera?
"Ano, jsme už skoro v polovině. Nyní chvilku natáčíte scény v lese a jde nám to opravdu dobře. Je tam toho zahrnutého hodně, protože jsou to dva filmy. Děláme část první a část druhou. Těší mě to. "

Jaké to bude, když se Ronald Weasley vrátí k obyčejného starému Rupertovi?
"Myslím, že bude velmi zvláštní když to celé skončí, protože to byla velká masivní část mého života. Ale těším se na svobodu. "

Jak to oslavíte?
"Skutečně netuším. Očekávám však, že nějakou tu oslavu uspořádá Warner Bros .. To by bylo super. "

*Více v pokračování*

Rozhovor z Poster Book: Rupert Grint

30. května 2009 v 17:41 | Tracy
Celé jméno:
Rupert Grint
Postava z HP: Ron Weasley
Narozeniny: 24. srpen
Znamení: panna
Oči: zelené
Vlasy: zrzavé
Poslední film (kromě HP): Driving Lessons

___________________________________________________________________
Jak se podle Tebe Harry Potter a Princ Dvojí Krve liší od předchozích filmů?
Je trochu snadnější, tentokrát je v něm více humoru. Žánrově bychom ho mohli zařadit mezi dospelejší film o vztazích.

Které specifické rysy obdivuješ na své postavě?
Ron je věrný, přátelský, pěkný a Ryšavý pohodář!

Které prvky Tvé postavy byly nejnáročnější na ztvárnění?
Na moje velké překvapení byly největší výzvou famfrpálové scény. Vždy jsem se na ně hrozně tešil a když famfrpál vypadl z pátého filmu, dost těžko jsem to nesl. Ale po měsíci sezení na koštěti mi došlo, že to není až taková zábava, jak jsem očekával ... mnohem bolestivé a náročnější na čas.
Pokračování v celém článku

Rupert o vývoji své postavy Rona ve všech Potterovkách

4. května 2009 v 15:32 | Tracy
Wizard Universe zveřejnilo poslední z třetice rozhovorů, dnes s Ruperte Grintem. Vypráví, jak se od začátku série až dosud jeho postava Rona vyvíjela, nebo jak prožíval zvýšenou pozornost od dívek a spolupráci s Jessie Cave (Levandule).

Jak byste popsal Ronův vývoj od prvních filmů až k současnosti?
"V porovnání prvních tří filmů a Prince Dvojí Krve se vidím jako úplně jiný člověk. Myslím si, že Ron v šestce absolutně dospěl. Snaží se být již dospělým, chce zachraňovat, protože ví, že svět se stává strašidelným. Ve filmu je také vidět i bratrská lásku mezi ním a sestrou Ginny, chce ji chránit. "

Ron v novém filmu dostane celkem slušnou pozornost od dívek. Víme, že jste v minulosti hlásal, že pokud přijde na romantickou scénu, kterou musíte odehrát, dostal byste z ní panický strach. Jak to bylo tentokrát?
"Je to ještě horší než jsem si myslel. Vztah s Jessie mimo kamer byl skvělý a byla s ní zábava, ale když došlo na krájení chleba, byl jsem ze všeho velmi nervózní. S Jessie jsme se seznámili s tím, co podstoupíte a jednou z prvních scén už za dva dyn byla právě ta líbací. "

Pokud si někdy v budoucnu vzpomenete na natáčení, jaká část z něj to bude?
"Design mého zadku." (Smích) "Sedadlo na koštěti bylo pro mě malé a tak by všichni diváci viděli rysy mého zadku. Trvalo několik dní dokud mi naštelovali tu správnou velikost sedadla. Mimochodem, bylo velmi nepohodlné. Na famfpálové scény jsem se tešil, ale nebyla to až taková zábava. Nakonec jsem si však vyprosil pěkné pohodlné sedadlo.
Weasleyovým rovněž vyhořel dům. To je jedna z těch vzrušujících částí. Všichni jsme při natáčení musely stát velmi blízko hořící budovy. Ano, doslova hořící. Někteří se k tomu báli přiblížit a odvážnější se tomu smáli. Byla to zábava. "

ZDROJ
+ moje úpravy

Zpověd Ruperta z pocitů famfrpálu v šestém díle

26. dubna 2009 v 13:24 | Tracy
Stejně, jako i redaktoři ze SnitchSeeker.com, i jistá Vanessa Davies z fanouškovské stránky o Harrym Potterovi Mugglenet.com připravila pro všechny stručnou reportáž o její návštěvě v Leavesden Studios. Tentokrát jsme pro vás přeložili kratší zpověď Ruperta Grinta, podle kterého bude famfrpál naprosto úžasný!

Vanessa popisuje svůj příjezd do studií v lednu 2008: "Seděla jsem v jedné místnosti s desítkami dalších novinářů, který netrpělivě čekali na Ruperta. Všichni jsme s ním chtěli mluvit o jeho prvním 'létu' na koštěti."

Rupert hned zareagoval: "Famfrpál bude opravdu úžasný, nejlepší, jaký jste doposud viděli. Náš kousek týmu dělá neuvěřitelné věci, opravdu neuvěřitelné věci. "
Čtěte dále v celém článku


První klipy z Cherrybomb

10. února 2009 v 17:03 | Tracy
Vůbec první klipy z filmu Cherrybomb, kde hraje Rupert Grint, jsou online.
Jsou "vtěsnány" v rozhovoru s Rupertem a jeho hereckou kolegyní Kimberley Nixon.
Rupert srovnává práci na Cherrybomb s filmy o Potterovi. Pak také mluví o tom, s kým by rád v budoucnu spolupracoval.

Video s klipy je tady.

Rupert hovoří o rozdílu mezi HP a Cherrybomb

30. ledna 2009 v 18:19 | Tracy
Herec Rupert Grint vyprávěl o své práci na Cherrybomb, o své postavě a o tom, jak hodně se odlišuje tento film od Harryho Pottera.Rozhovor najdete dále v článku

Rozhovor s Rupertem Grintem

18. ledna 2009 v 21:47 | Tracy
V novém rozhovoru herec Rupert Grint mluvil o políbení s Emmou v Relikviích smrti, jeho scéně s Kimberly Nixon v Cherrybomb a jak se jeho role v tomto filmu srovnává s Danielovým výstupem v Equus.

"Protože Emmu znám už dlouho, bude to 10× horší," tvrdí 20-ti letý Rupert Grint, představitel Ronalda Weasleyho, o polibku s Emmou. "Mám opravdu rád sedmou knihu, ale opravdu neexistuje žádný způsob, jak se vyhnout té věci s Hermionou."

Více v článku...
 
 

Reklama