Novinky (Tom Felton)

Tom Felton: "If You Could Be Anywhere" a "All I Need"

8. ledna 2011 v 21:25 | Tracy
Tom nahrál u Six String productions už dva singly - "If You Could Be Anywhere" a "All I Need". Koupit si je můžete na sixstringproductions.com nebo si je můžete poslechnout tady:


Písničku v původním znění si můžete poslechnout zde.


V celém článku je původní verze písničky.

Anna a král

30. prosince 2010 v 18:05 | Tracy
Dneska večer budou na primě dávat film Anna a král, ve kterém hraje mimo jiné i Tom Felton (je mu tam asi deset). Pokud jste tenhle film ještě neviděli, tak určitě doporučuju, aby jste se na něj koukli, mně se moc líbí.

Prima: 20:00 - Anna a král

Je to o ovdovělé anglické učitelce Anně (J. Foster), která odjede se svým synem (Tom Felton) do Siamu, kde pak učí děti samotného krále...

Logo Six Strings production

30. prosince 2010 v 14:41 | Tracy
Ještě k tomu Six Strings production - někde jsem četla, že si změnili logo na to, co vidíte v pravo na obrázku, podle toho, že Tom si vždycky nechává na kytaře pověšenou papírovou vysačku.

O tom, že je to pravda se můžete přesvědčit ve videu:


V celém článku máte ještě video s jednou Tomovou písničkou.

Tom o vztahu Harryho & Draca

23. února 2010 v 17:41 | Tracy

V novém rozhovoru pro MTV vysvětluje Tom Felton vztah mezi jeho postavou a Harry Pottrem v závěrečném filmu.

"Harry a Draco mezi sebou mají skoro pouto,a zachrání si navzájem život v mnoha situacích," řekl. "Je to dost zvláštní vztah přátelství/nenávist. Je skvělé, že vyjádření jak a proč se to děje nechali na naší vlastní interpretaci. Já a Dan jsme natočili opravdu zajímavé momenty - já zachránil jeho a on mě. Pro jednou se jen nehašteříme."
ZDROJ

"Whats on your mind?"

24. listopadu 2009 v 17:38 | Tracy
Tom Felton se ve videu ptá ostatních herců z Harryho Pottera na různé otázky a oni mu musí říct to, co je napadne jako první.

druhá část videa je v celém článku

Tom pro Movie Walker o Dracovi v Princi Dvojí krve

7. srpna 2009 v 20:18 | Tracy
Tom Felton při své návštěvě Japonska, kde propagoval film Harry Potter a Princ Dvojí krve poskytl několik rozhovorů, včetně následujícího pro webovou stránku Movie Walker:


Proč Draco nepřejde na Harryho stranu?
V tomto filmu je Draco klíčovou postavou příběhu. Dostal důležitý úkol od Harryho dlouholetého nepřítele lorda Voldemorta a ukazuje slabost a konflikt mysli a ducha, což dosud ve filmech vidět nebylo.
"Tentokrát musím ukázat dvě Dracovy stránky. Dosud to byla jen násilná a nenávistná část. Ta druhá je křehká, citlivá. Na začátku byl opravdu nenávistný. V posledních momentech jeho soucit dospěl až k takovému bodu, že chtěl odejít."

►Více v celém pokračování článku

Rozhovor z Poster Book: Tom Felton

30. května 2009 v 17:50 | Tracy
Celé jméno:
Thomas Andrew Felton
Postava: Draco Malfoy
Narozeniny: 22. září
Znamení ve zvěrokruhu: panna
Barva očí: modrá
Barva vlasů: nejistá ... :-D
Nedávno účinkoval v nepotterovskom filmu ... Ztraceni (The disappeared)
___________________________________________________________________

Jak se podle tebe Harry Potter a Princ Dvojí krve liší odpředchozích filmů?
V dřívějších filmech se Voldemort a Bradavice nikdy "nestřetli" A Harryho dobrodružství byly buď o něm, nebo Voldemortovi.
V tomto filmu zažijeme mnoho temna i bez přítomnosti Temného pána, protože zlo do Bradavic vklouzne velmi snadno.

Které specifické rysy obdivuje na své postavě?
Je tak slizký a navíc Darebák a klebetník! Miluji způsob, jakým vypráví - zaměřuje se na jeho silný britský přízvuk - o tom to je.

POKRAČOVÁNÍ V ČLÁNKU

Menší rozhovor s Tomem

22. května 2009 v 21:36 | Tracy
V novém rozhovoru pro Feltbeats se herec Tom Felton, kterého všichni známe jako nenáviděnýho Draca Malfoye, vyjádřil na zavádějící zvěsti, že by se měl objevit v novém filmovém zpracování japonské manga série Inuyasha. Také si neodpustil pár slov o jeho příchozím natáčení pro Relikvie Smrti, kde svůj čas věnuje již posedmé své postavě Draca ...

Co se týká Inuyasha, Tom vysvětluje situaci:
"Bohužel, je to v skutku jen fáma. Zvěsti se donesli mému agentovi, který se dozvěděl o různých lží. Určitě bych měl zájem o čtení scénáře, tedy pokud by mi to mohlo být možné, ale na natáčení by mi nezůstal čas. Dále chci hrát toho špatného - některé to možná potěší. "

Tom se také vyjádřil o povaze Draca Malfoye:
"V některých pasážích v Harry Potterovi je Malfoy prakticky z poloviny ztělesněním zla, jakýsi démon, proto se mi snadněji vžívá do jeho situace, mám větší předpoklady dosáhnout požadovaný charakter své postavy." Rovněž neskrývá vzrušení pro návrat k natáčení Harryho Pottera. "Nemůžu se dočkat, kdy se vrátím do kolektivu a začnu pracovat. Rovněž mě bude těšit partie náročného kriketu s Danem Radcliffem po natáčení,o polední přestávce"
 ZDROJ 

Trailer The Disappeared

9. května 2009 v 17:16 | Tracy
Jedná se o horor ve kterém si Tom Felton zahrál přítele hlavního hrdiny.

Tom už se dostavil k natáčení HP7

20. dubna 2009 v 17:52 | Tracy
Po natáčeních dnech hlavních hereckých představitelů se roztočil kolotoč natáčení nových scén do Relikvií smrti už i pro herce Toma Felton. Filmový Draco Malfoy o tom informoval minulý pátek na své Twitter-stránce. Píše: "Právě jsem dorazil do studia, udělal jsem pár rozhovorů týkajících se filmu."

Tom se v souvislosti s uvedeným nového traileru Prince také vyjádřil, že šestý film považuje zatím za nejlepší. Není se však čemu divit, vždyť právě v něm dostal Tom jako herec dosud největší prostor...


 
 

Reklama