Tré Cool

Tré a Sara se o víkendu vzali!

14. října 2014 v 12:43 | Tracy
To je tak skvělá zpráva, že by snad ani nešlo o tom nenapsat! Tré Cool a Sara Rose měli totiž tento víkend svatbu! Letos v lednu se zasnoubili a svatba se konala tuhle sobotu, 11. října. Moc oběma gratuluji a přeji jim, aby spolu byli šťastní minimálně navždy! :)
Tré dal na instagram tuhle krásnou fotku s popiskem: Jsem velmi šťastný, že jsem si v sobotu 11.10.2014 vzal svou nejlepší kamarádku Saru. Díky za všechna přání a podporu.


Jim to spolu tak sluší! A líbí se mi, jak Sara sladila vlasy s kyticí! Smějící se

Další fotky jsou v celém článku.

Tré a Sara se zasnoubili!

28. ledna 2014 v 12:50 | Tracy
Tré se zasnoubil se svou přítelkyní Sarou! Před pár hodinami to napsal na instagram. Je to úžasná zpráva, hrozně moc jim gratuluju! Hlavně aby jim to vydrželo :).


Dear Idiot Nation, please help me welcome a new member of the Green Day family Sara Rose #engaged #weddingbells #love #happy #forever#thankyouallforthesupportandencouragment #idiotnationrules

Tré Cool má dnes narozeniny!

9. prosince 2013 v 23:10 | Tracy
Dnes je 9. prosince, což znamená, že narozeniny slaví Tré Cool! Je mu 41 let. Chtěla bych tomuhle našemu nejlepšímu bubeníkovi a úžasně bláznivému člověku popřát všechno nejlepší k narozeninám! Hlavně bych mu přála, aby byl šťastný a aby Sara byla už konečně ta pravá :).

Tré a jeho přítelkyně

17. listopadu 2013 v 17:28 | Tracy
Tré má již delší dobu novou přítelkyni, jmenuje se Sara a takhle jim to spolu sluší:


Více fotek v celém článku.

Tré a jeho zelené vlasy

5. dubna 2013 v 13:42 | Tracy
Tré si obarvil vlasy na zeleno! Na svůj instagram dal několik fotek sebe s tímhle účesem:


Tak co na to říkáte? Vypadá to skvěle, co? xD :)

Tré - fotky z instagramu

11. února 2013 v 13:34 | Tracy
Tré instagram (treleparc) nemá jako rodinné album, naopak, nejradši se fotí sám xD na různých místech:

Tré Cool má dnes narozeniny!

9. prosince 2012 v 23:20 | Tracy
Dnes, 9. prosince, slaví Tré 40. narozeniny! Tak mu k těm kulatinám přeji jen to nejlepší! :)

Tré Cool dnes slaví narozeniny!

9. prosince 2011 v 16:37 | Tracy

Dnes 9.12. nemá narozeniny nikdo jiný, než náš nejlepší a nejbláznivější bubeník - Tré Cool!. Je mu 39 let.

K narozeninám mu přeju všechno nejlepší! :)

Tré Cool na seznamu "The Six Best Drum Fills"

26. října 2011 v 20:11 | Tracy
Stránka Riverfront Times Blog zařadila na svůj seznam šesti nejlepších bubenických výkonů Trého bubnování v písničce Basket Case (konkrétně za jeho vstup do této písničky).

"Rychlost je ctnost. Bubeník Green Day Tré Cool si to uvědomuje, ale narozdíl od svého slavnějšího a zdatnějšího pop-punkového "kolegy" Travise Barkera, Cool obvykle drží své technické schopnosti na uzdě ve jménu vkusu. Vstup do "Basket Case" je toho nejlepším příkladem z dvacetiletého repertoáru Green Day. Je to absolutně efektivní a podporuje to dynamiku skladby, když přeruší tlumené intro Billieho Joea. Na druhou stranu ve druhé části písničky přechází až do "zvířecího" módu. Je to jako když by jeho ruce převzaly nadvládu a jeho mozek jen přemýšlí: "Proboha, co to dělám, nemůžu uvěřit, že to hraju!". A potom Cool praští do činelu a tlačí dopředu své podepsané paličky, zemské osy se sjednotí, Pluto je znovu planeta a vše je přímo ve vesmíru..."

Celý seznam najdete tady.

Tré Cool je nejlepší punkový bubeník

12. července 2011 v 18:05 | Tracy

To víme samozřejmě všichni, že? Ale potvrdilo to i jeho vítězství v Drummies Awards - soutěži pořádanou časopisem DRUM!. Tré Cool byl nominován v kategorii "Best Punk Drummer" (nejlepší punkový bubeník) a taky ji vyhrál. Na všechny kategorie a další nominované a vítěze se můžete podívat zde.
 
 

Reklama